STSL 29.Hafta | Giresunspor - Gaziantep FK
13-03-2022, 00:04, (This post was last modified: 13-03-2022, 00:04 by turkuaz_0628.)
RE: STSL 29.Hafta | Giresunspor - Gaziantep FK
(12-03-2022, 19:44)cezmik Wrote: Biz kendi işimize bakalım.
Altay veya Göztepe bizi ilgilendirmez.

Cezmi bey, şahsım adına bahse konu takımlar ile alakalı mesaj yazdığım için cevap hakkımı kullanıyorum; sizi ilgilendirmiyor olabilir ama beni dolaylı yolda gayette ilgilendiriyor altay bugün berabere kalsa işimize geliyordu ha keza bak göztepe yenildi biz yenersek puan farkını koyuyoruz gibi  yorumlarım beni bağlar katılırsın katılmassın beni ilgilendirmez ben yazarım, neyse daha uzatmadan  meramımı yazayım öyle forumda yazarken dierektif verir gibi yazanlara tilt oluyorum şu ayar verme işlerini bırakın, selametle ....

Bugün malatya başkanı '' altaylı hocası cihata 2 yarı oynamayın '' demiş altaylı cihat ise kendi tabiri takımı yenilmiş altay takımına hangi yaşta girdiğinden bahsediyor adam böyle ortamda hani klasik olacak altayı kollama başladı derim bende malum stadlarında açılışında yaşananlar ortada iken yakınlık bakımından göztepe mi altay mı ? dedilerse altay ağır basmıştır.Zaten verilen penaltı penaltı değil yalandan bi de tiyatro yaptılar ....

Gelelim pelupessy olayına adam haklı parasını alamadıysa giderde oynamazda neden mi iyi oynar kötü oynar sen adama parasını vermekle yükümlüsün ve-re-cek-sin ! Basın sözcün tutup twit atarak algı yapmaya başlamayacak yok gelen temliğe gitmiş CEPLERİNDEN topçu paralarını verirlermiş te yazıyorda yazıyor E HANİ ADAM PARA diyor demekki VERMİYORSUN kim yalancı  ? 
Basın sözcüsüne diabate soruluyor, verdiği cevap devamlı sormayın herşeyi açıklamak zorunda bırakmayın ! hey allahım ya akıl tutulması baba sana ne soralım Giresunda hava nasılmı diye yazalım ! heee şimdi başarısızlıklarına ( bu sene ki ) kılıf hazır bizi engelliyorlar, para vermiyorlar, duvar örüyorlar topçu eşleri stada giremiyor ! efendiler kendinize gelin şaçlalamada nirvana yaptınız allahınızı severseniz borç harç takımı primle bilmem neyle tutun bu sene ligde de her şeye rağmen alkışlayalım sizi yolları ayıralım okulunuza,bina yapım işlerinize geri dönün.

Son olarak gbb takımına şansımız tutuyor yeneceğiz allahın izniyle o hasan aydınlının attığı gol olmasa da basacaz ....
Başkentten !
Reply
13-03-2022, 00:32,
(13-03-2022, 00:04)turkuaz_0628 Wrote:
(12-03-2022, 19:44)cezmik Wrote: Biz kendi işimize bakalım.
Altay veya Göztepe bizi ilgilendirmez.

Cezmi bey, şahsım adına bahse konu takımlar ile alakalı mesaj yazdığım için cevap hakkımı kullanıyorum; sizi ilgilendirmiyor olabilir ama beni dolaylı yolda gayette ilgilendiriyor altay bugün berabere kalsa işimize geliyordu ha keza bak göztepe yenildi biz yenersek puan farkını koyuyoruz gibi  yorumlarım beni bağlar katılırsın katılmassın beni ilgilendirmez ben yazarım, neyse daha uzatmadan  meramımı yazayım öyle forumda yazarken dierektif verir gibi yazanlara tilt oluyorum şu ayar verme işlerini bırakın, selametle ....

Bugün malatya başkanı '' altaylı hocası cihata 2 yarı oynamayın '' demiş altaylı cihat ise kendi tabiri takımı yenilmiş altay takımına hangi yaşta girdiğinden bahsediyor adam böyle ortamda hani klasik olacak altayı kollama başladı derim bende malum stadlarında açılışında yaşananlar ortada iken yakınlık bakımından göztepe mi altay mı ? dedilerse altay ağır basmıştır.Zaten verilen penaltı penaltı değil yalandan bi de tiyatro yaptılar ....

Gelelim pelupessy olayına adam haklı parasını alamadıysa giderde oynamazda neden mi iyi oynar kötü oynar sen adama parasını vermekle yükümlüsün ve-re-cek-sin ! Basın sözcün tutup twit atarak algı yapmaya başlamayacak yok gelen temliğe gitmiş CEPLERİNDEN topçu paralarını verirlermiş te yazıyorda yazıyor E HANİ ADAM PARA diyor demekki VERMİYORSUN kim yalancı  ? 
Basın sözcüsüne diabate soruluyor, verdiği cevap devamlı sormayın herşeyi açıklamak zorunda bırakmayın ! hey allahım ya akıl tutulması baba sana ne soralım Giresunda hava nasılmı diye yazalım ! heee şimdi başarısızlıklarına ( bu sene ki ) kılıf hazır bizi engelliyorlar, para vermiyorlar, duvar örüyorlar topçu eşleri stada giremiyor ! efendiler kendinize gelin şaçlalamada nirvana yaptınız allahınızı severseniz borç harç takımı primle bilmem neyle tutun bu sene ligde de her şeye rağmen alkışlayalım sizi yolları ayıralım okulunuza,bina yapım işlerinize geri dönün.

Son olarak gbb takımına şansımız tutuyor yeneceğiz allahın izniyle o hasan aydınlının attığı gol olmasa da basacaz ....

Arkadaşım elbette ilgilendiriyor da benim anlatmak istediğim; biz oyunumuzu oynayalım da galip gelelim. Onların sonuçlarına bağlı kalmayalım. Temmeni anlamında yazmıştım. 

Yazdıklarına ben de haliyle katılıyorum.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
13-03-2022, 11:39,
ARKADASLAR FIKSTÜRÜ INCELEDIM BIZ BU ANTEP MACINI KESIN KAZANMALIYIZ CÜNKÜ ARKADAN GELEN ALTAY KÖTÜ BIR OYUNLA 3 PUAN ALDI BIZE 3 PUAN YAKLASTI SONRAKI HAFTALARA BIRAZCIK RAHAT GIRMEMIZ ICIN ARADAKI 6 PUANLIK FARK DEVAM ETMELI AYRICA ÜZERIMIZDEKI TAKIMLAR SIVAS ANTALYA KASIMPASA GALATASARAYI SAYMIYORUN BIZIM KAZANMAMIZ HALINDE ONLARIN FIKSTÜR Ü BILE ZOR BIZIMLE MACLARI VAR HEPSI 6 PUANLIK MAC COK DIKKATLI OLMALIYIZ AMA ALTAY BERABERE KALSA IDI BIZ DAHIL BU TAKIMLAR BIRAZ DAHA RAHAT OLACAKTI GÖSTEPE SERI YAPABILIR 3 GALIBIYET TAKIMLARI BIR YERDEN ALIP NERELERE GETIRDIGINI UNUTMAMAK LAZIM VE BU MACIN PIRIM IDE OYUNCULARA ACIKLANMALI PARA OYUNCUYU KAMCILAR SEHIR OLARAK KENETLENME VE TAKIMA SAHIP CIKMA ZAMANI
Reply
13-03-2022, 12:48,
Göztepe harbi yine çok sağlam top oynadı akşam. bu hafta kazanamazsak o zorlu fikstürle bile başımızı ağrıtabilirler, o potansiyel var. Biz kazanıp fişi çekelim, nekadar iyi olsa bile nefesi yetmez zaten. Altay zaten Allah'a emanet kazanıyor ama bu hafta belli etti hakemler 2 İzmir takımı düşürmeyecekler, altımıza bir takım almamız şart yukardan.
Reply
13-03-2022, 13:17,
2 futbolcu para sorunsalı yüzünden gitmek için izin istemiş; tahminimce 1. pelupessy 2. diabate ...
Başkentten !
Reply
13-03-2022, 13:20,
(13-03-2022, 13:17)turkuaz_0628 Wrote: 2 futbolcu para sorunsalı yüzünden gitmek için izin istemiş; tahminimce 1. pelupessy 2. diabate  ...

Diabate annesinin ameliyatı için gitti deniliyor.
Reply
13-03-2022, 13:54,
(13-03-2022, 13:20)bulancak28 Wrote:
(13-03-2022, 13:17)turkuaz_0628 Wrote: 2 futbolcu para sorunsalı yüzünden gitmek için izin istemiş; tahminimce 1. pelupessy 2. diabate  ...

Diabate annesinin ameliyatı için gitti deniliyor.

Yalan diye düşünüyorum vefat için gidilir genelde ben hiç duymadım futbolcuya aile bireyi ameliyat olacak diye izin verildiği, ya da yönetim o kadar güvensizlik aşıladıki öyle düşünmeye sevk etti neyse zaten son haftalarda ciddi sorun yaratan bi futbolcu idi diabate, gözden çıkarıldı zaten katkısı 0 ....
Başkentten !
Reply
13-03-2022, 15:50,
Diabate isterse arkadaşlarıyla kahve de okey oynamaya gitsin ama yeterki gitsin. Sebebi hiç önemli değil benim açımdan.
Reply
13-03-2022, 16:00,
Diabate annesinin rahatsızlığından dolayı devre arası kampınada geç gelmişti. Zaten maaşının büyük kısmı trabzondan yatıyor. Son haftalarda çok etkisizdi o yüzden müsade edilmiş olabilir.
Bazı oyunculardan aldığımız katkı ortada çok verimli değiller. Ancak tek taraflı fesih yapıp ayrılırsa mahkeme sürecinden sonra sözleşme süresi boyunca kazanacağı ücreti tamamen alabilir diye biliyorum. Bu tarz bir durum sonrası için ciddi sıkıntı yaratır. Ha bu kimin umrunda orasını pek bilemiyoruz. Yayın ihalesinden gelecek rakam seneye ciddi düşüş gösterecek. Döviz kurlarının 1,5-2 tl yukarı atması öngörüsü var. Mevcutta bir borç var. Malesef önümüzde ki günler çok daha zor süreçlerden geçeceğiz gibi duruyor.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Reply
13-03-2022, 16:56,
Resmi açıklamaya göre Douglas ve Diarra'nın cenazeleri varmış. Allah rahmet eylesin.
https://www.giresunspor.com.tr/haberDeta...agligi/310
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)