STSL 27.Hafta | Giresunspor - Göztepe
25-02-2022, 10:19,
RE: STSL 27.Hafta | Giresunspor - Göztepe
Başkanın açıklamalarını dinleyim dedim ama çok fazla tahamül edemeden kapadım. Şampiyon olduğu zaman hep biz heop birlikte başardık anlayışına sahipmişmiş. istese ben yaptım da diyebilirmiş ama sevmezmiş bencil olmayı. Ula duymasak bizi yiyecek buda. Hadi onu geçtim, şu şehirde herkes ben şampiyon yaptım diyebilir, doğru yada yanlıştır ayrı ama bir tek sen diyemezsin o lafı. Destek olmadıkça tuvalete bile gidemeyecek kadar beceriksiz olduğunu cümle aleme ispatladın hala neyin "ben yaptım" demesinden bahsediyorsun hiç utanmadan? kendi haline hiçbir yönetme kapasiten olmadığını haykırmadın mı günlerce? hala çıktı karşımıza pişkin pişkin istesem ben yaptım diyebilirdim dedi ya la. Ha birde neymiş klübe sadece 47 milyon girmiş hepi topu, onun da nerelere gittiğini açıkladı falan. Geçenlerde 70 küsür milyon basında çıkan şeyin gerçek olmadığını söyledi. Yani şuan için henüz gelmedi mi yoksa yayıncı kuruluşun klüplere para verdiği olayı tamamen hurafe mi yani? Süper lige çıkınca verilen paralar falan hepsi hurafe mi, yıllarca hayal mi gördü bu süper lige çıkan klüpler? Ligde kazandığın puana göre kasana para girdiği falan şehir efsanesi mi? O gelmedi bu gelmedi diyip durdu. E niye gelmedi peki aslında öyle paralar hiç yokta yıllarca şehir efsanelerine mi inanmışız biz? Daha fazla katlanamadım kapadım artık. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yalnız duymamıştım ama 160 milyon gibi borç falan varsa hiç bize şeffaflıktan bahsetmesin. Çünkü 40 gün 40 gece süren basın açıklaması yapsan 160 milyon borcu mantık sınırlarında açıklayamazsın. Ula süper lige çıktık ama 1.ligdeki kadromuzdan giden adamları hepsini mumla arıyoruz. Geçen sene çoğu maç sövdüğümüz Eren Tozluyu bile, tekniği olmasa da mücadelesiyle taş çıkaran Mehmet Taş, son zamanlarda formsuzluğu ile eleştirdiğimiz Nalepa vs vs. En çok eleştirilen Caner Hüseyin Bağı bile aradığımız maçlar oldu. Hala nasıl olurda borcumuz artabilir yahu aklımızla alay ediyor ve buna şeffaflık adı veriyor. 

Hayır yani madem şeffaflık, taraftar tarafından transfer dönemi çok eleştirilen ne yaptığı sorgulanan Fatih Kavlak ile yollar ayrılmış. Ne yani dün açıklama yaparken böyle bişey yoktu da bugün mü bir anda görüşüp yolları ayırdınız? Madem şeffafsın, diyeceksin ki Fatih bey şu şu konularda klübe hizmet vermiştir şukadar maaş almıştır ve artık şu şu sebeplerle yolları ayırıyoruz zaten. Zaten dediğim gibi eşinin açıklamalarına karşı bir yalanlama yapmadığı sürece bile isteye takımı düşürmek istiyor demektir. Göztepe maçına bilette almıştım ama hiç heves kalmadı. Kalk tee Tireboludan maça git tüm günün ölsün haftasonu, karşılığında takımın sahada nasıl ezilerek yenildiğini izle.
Alıntı
25-02-2022, 11:25,
(24-02-2022, 22:33)genoa28 demiş ki: Yeni Giresunspor yükleniyor

o bile olmaz. yok olur gideriz.
Alıntı
25-02-2022, 15:53,
160 milyon TL , 10 milyon € ediyor. Diarra'yı Perez'i sözleşmeyle bağlayaydın 1'er milyondan satar 2'sini kapatırdın.
Sankhare ayısını takıma almayaydın 350 bin € da öyle kotarırdın. Etti 2.5
Hüsamettin, Caner, Eren, Nalepa'yı sezon bitince vaktinde gönderseydin belki para kazanırdın, kazanmasan tasarruf eder ona göre planlama yapardın.
Champness denen çöpü, Doukara denen kamyonu, Douglas dedeyi almasaydın ordan da al sana tasarruf.

Anlatmak istediğim bu borcun kapanmaması aksine artması senin suçun çünkü senin tercihlerinin sonucu. Biz senden ADS gibi balotelli getir diye beklemedik. tek isteğimiz vardı takıma hayırsız kaşar doldurma. Genç bir yerli kadro kursaydın da deseydin ki biz proje takımı olacağız kimse kızmazdı. Araya 3 tane yabancı alırdın yeter giderdi. Aldığın çöplerin hiçbirinden verim sağlayamadın. Bir tek Perez var.
Alıntı
25-02-2022, 22:15,
(25-02-2022, 11:25)semiko demiş ki:
(24-02-2022, 22:33)genoa28 demiş ki: Yeni Giresunspor yükleniyor

o bile olmaz. yok olur gideriz.

Kulüp hasta etti zaten bizi kafa rahat olur
Alıntı
25-02-2022, 22:32, (En son düzenleme: 25-02-2022, 22:32 sokakbaşımeyhane.)
Birileri çok net yalan söylüyor
Ayakbastı parası yok diyor 45 milyon geldi diyor
45 milyon babanın hayrına mı geldi???
Ben bildim bileli galibiyete ve beraberliğe para var 26 puan en az 30 35 milyon yapar biz mi salak gözüküyoruz siz mi çok akıllısınız???
Arkadaş demiş ya kurdan dolayı normaldir...Nesi normal hangi topçuya 3 milyon Euro verdinde kur farkı seni çarptı???
Sen demedinmi 400000 Euro’dan fazla para vermem diye???
Arkadaşlar bu kadarda saf iyi kalpli olmayalım
Derelili çotanak
Alıntı
26-02-2022, 00:24,
Galibiyet ve beraberliğe gelen paralar kredilerden dolayı halkbanka gidiyor. Yani paraya temlik koyulmuş. Oyunculara yüksek rakamlar verilmese bile krediler döviz. Yayın ihalesinin ilk hali 50 milyon ayakbastı parası vardı. Ama 500 milyon dolar olan ihale sabit kurla 230 a felan düştü ondan dolayı yalan olmuş olabilir o para.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
26-02-2022, 00:48, (En son düzenleme: 26-02-2022, 00:50 turkuaz_0628.)
Takke düştü kel göründü ! 
Soralım abiler burayı okuyor nasılsa twitterden yanıtlıyorlar sonrasında ...
Bu takım 80 milyon borçla alındı, sonrasında herkesin bildiği ayak bastı parası nereye gitti ( inatla öyle bir para olmadığın söylesenizde salak değiliz bu her üst lige çıkan takıma verilen paradan hepimiz haberdarız.) Googleye yazsan çıkıyor ! 
BU PARA NE OLDU ? Yayıncı kuruluş ne kadar verdi ?
İddaa ne kadar verdi ?
Maç başı galibiyetlerinden gelen para ne kadar ? 
Sponsorlardan ne kdar geldi ?
Verdiği simit parasıyla övünen abilerimizden ne kadar katkı oldu ? 
Devlet kanadından ( Valilik, Belediyeler,vb. yerlerden ) ne kadar geldi ? 
Özel şahıslardan ne kadar geldi ? 

Şİmdi sorularımızı genişletelim 40 milyon fark kur farkını nasıl becerdiniz açıklayın, kim ne aldıda bu kur farkı oluştu ?  Hadi onu geç hiç mi sabit kur farkı diye birşey duymadınız ?
Çektar  orhan ile, zeki yavru ile, dj topçu ile bu paralar nasıl oluştu kimler ne aldı ? 
FATİH GAVLAK İle çalıştınız kimleri getirdi ? kendisi ne kadar aldı ? neden dün sessiz sedasız çekti gitti, misyonu neydi ne amaçla geldi ? 

Burada Yönetimcilik oynayan bi kaç nick var ısrarla yanlışlarını dahi savunan ! buyrun siz yazın hani biz bi boktan anlamıyorz ya siz açıklayın  ! 

Giresunspor elden gidiyor devre arası borca batsakta adam gibi 4 oyuncu alalım ligde kalalım bu borç ve durumdan burda kalarak devam edebiliriz derken, kadro yeterli diyen vardı ! dşşk geçer gibi forvet oyuncularını rahatlattık forvete gerek yok diyen futbol cahili yönetim vardı, şehri küçük bulan gelmediler diyen beğenmediler diyen, şehir buraları haketmiyor diyen ? 
Velhasıl bende başkan olmak istiyorum ! 
Gelelim maça göztepe dahil akabindeki 3 maçtan en az 7 puan almalıyız ! 
Son göztepe maçında hakem çok etki etti korkuyorum bize dönermi o iş bizle telafi etmezler umarım hakem malum şahıs dünyaca ünlü hakemimiz !
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
26-02-2022, 02:46, (En son düzenleme: 26-02-2022, 04:00 mvsr.)
8-10 milyon parayı bulup ödemekte zorlanıyor bu kulüp 160 milyonu nasıl ödeyecek ?
Geçmiş olsun.Düşüş nerede durur Allah bilir.
Bu kulüp yoruyor insanı.Ortada bir şeyde yok.Olduk olası çöpleri izledik, küme düşmemeye oynadık.Yiyin bakalım.Tıksırıncaya kadar yiyin.

Başka bir konu, küçük şehir diyen şahsiyetsiz satılan bilet sayısını bin küsür olarak açıklamış.Twitterda bir site ise satılan bilet sayısını 6 bin olarak açıklıyor.Birileri yalan konuşuyor.Niye yalana ihtiyaç duyuyorsunuz ?
6 bin rakamına inanabilirim.Neden ? Kumyalı ve Marmaralı çotanaklar maçta yerlerini alacaklar.Diğer gruplarda var.Kombineli kombinesiz desek bin rakamını rahatlıkla geçmez mi ?
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
26-02-2022, 07:48,
(26-02-2022, 00:48)turkuaz_0628 demiş ki: Takke düştü kel göründü ! 
Soralım abiler burayı okuyor nasılsa twitterden yanıtlıyorlar sonrasında ...
Bu takım 80 milyon borçla alındı, sonrasında herkesin bildiği ayak bastı parası nereye gitti ( inatla öyle bir para olmadığın söylesenizde salak değiliz bu her üst lige çıkan takıma verilen paradan hepimiz haberdarız.) Googleye yazsan çıkıyor ! 
BU PARA NE OLDU ? Yayıncı kuruluş ne kadar verdi ?
İddaa ne kadar verdi ?
Maç başı galibiyetlerinden gelen para ne kadar ? 
Sponsorlardan ne kdar geldi ?
Verdiği simit parasıyla övünen abilerimizden ne kadar katkı oldu ? 
Devlet kanadından ( Valilik, Belediyeler,vb. yerlerden ) ne kadar geldi ? 
Özel şahıslardan ne kadar geldi ? 

Şİmdi sorularımızı genişletelim 40 milyon fark kur farkını nasıl becerdiniz açıklayın, kim ne aldıda bu kur farkı oluştu ?  Hadi onu geç hiç mi sabit kur farkı diye birşey duymadınız ?
Çektar  orhan ile, zeki yavru ile, dj topçu ile bu paralar nasıl oluştu kimler ne aldı ? 
FATİH GAVLAK İle çalıştınız kimleri getirdi ? kendisi ne kadar aldı ? neden dün sessiz sedasız çekti gitti, misyonu neydi ne amaçla geldi ? 

Burada Yönetimcilik oynayan bi kaç nick var ısrarla yanlışlarını dahi savunan ! buyrun siz yazın hani biz bi boktan anlamıyorz ya siz açıklayın  ! 

Giresunspor elden gidiyor devre arası borca batsakta adam gibi 4 oyuncu alalım ligde kalalım bu borç ve durumdan burda kalarak devam edebiliriz derken, kadro yeterli diyen vardı ! dşşk geçer gibi forvet oyuncularını rahatlattık forvete gerek yok diyen futbol cahili yönetim vardı, şehri küçük bulan gelmediler diyen beğenmediler diyen, şehir buraları haketmiyor diyen ? 
Velhasıl bende başkan olmak istiyorum ! 
Gelelim maça göztepe dahil akabindeki 3 maçtan en az 7 puan almalıyız ! 
Son göztepe maçında hakem çok etki etti korkuyorum bize dönermi o iş bizle telafi etmezler umarım hakem malum şahıs dünyaca ünlü hakemimiz !

Kimse cebinden 1 kuruş vermiyor zaten..Gelen parayıda götürüyor..Tek yaptıkları ödeme zamanı siyasilere dilenerek onu geçiştirmek..Zaten 4 aydırda paralar ödenmiyormuş..Vallahi buradan bir yönetim oluştursak hepsinden iyi yönetiriz en azından çalmayız...Sonuçta bizim de paramız yok şimdiki yönetiminde yok...En azından insanları salak yerine koymayız
Derelili çotanak
Alıntı
26-02-2022, 12:21,
Konuya vakıf değilim, merakımdan soruyorum. Bu ali erenin koydurduğu temlik vardı eskilerden. Gelen paralar banka kredileri + oralara gidiyor olabilir mi?
Öte yandan 80 milyonluk borcun iki katına çıkması inanılmaz gerçekten. Flavio ve Diabate'nin maaşlarının bir kısmını Trabzonspor diye biliyorum, onları geç. Şu paralar gerçekten Doukara'ya, Sankhare'ye, Douglas'a mı harcandı? Muazzam bir artış var ortada tam 2 katına çıkmış borç. Nasıl oluyor bu iş?
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi