STSL 27.Hafta | Giresunspor - Göztepe
01-03-2022, 12:08,
RE: STSL 27.Hafta | Giresunspor - Göztepe
(01-03-2022, 09:57)kerasus Wrote:
(28-02-2022, 19:55)Çotanax Wrote: Başkan maç öncesi çok net konuşmuş oyuncularla. Helal olsun cidden. Bu maçı kazanmamızda büyük etkisi olduğunu düşünüyorum bu konuşmamın. Başka motivasyon işini biliyor. Tebrik etmek lazım.

Kesinlikle. Taraftar iyi falan diyorduk ama hikaye, bu galibiyet tamamen böyük başkana yazar. Zaten dikkatimi çekti, GS ve TS maçlarından beri konuşma yapmıyor ve kaybediyorduk. Aslında her maç konuşma yapsa şuan Avrupa mücadelesinde olurduk. Böyük başkanımız bunun farkında olduğu için, ben yaptım dememek için her maç konuşma yapmıyor mütevazi adam ne de olsa. Biraszba bensiz bişeyler becersin takım diye bekledi haftalardır ama baktı bi cacık olmuyor tekrar çıktı konuştu ve kazandık. Aslında böyle yüce şahsiyeti her maç yormasak birazda futbolcular bişeyler yapsa iyi olurdu ama napsın böyük başkan iş başa düşünce hiç şikayet etmeden gerekeni yapıyor yine.
Hazır konuşmuşken şu Putinlede konuşsada savaşa son verse  Wink
Reply
01-03-2022, 21:29,
(01-03-2022, 12:08)cotanak88 Wrote:
(01-03-2022, 09:57)kerasus Wrote:
(28-02-2022, 19:55)Çotanax Wrote: Başkan maç öncesi çok net konuşmuş oyuncularla. Helal olsun cidden. Bu maçı kazanmamızda büyük etkisi olduğunu düşünüyorum bu konuşmamın. Başka motivasyon işini biliyor. Tebrik etmek lazım.

Kesinlikle. Taraftar iyi falan diyorduk ama hikaye, bu galibiyet tamamen böyük başkana yazar. Zaten dikkatimi çekti, GS ve TS maçlarından beri konuşma yapmıyor ve kaybediyorduk. Aslında her maç konuşma yapsa şuan Avrupa mücadelesinde olurduk. Böyük başkanımız bunun farkında olduğu için, ben yaptım dememek için her maç konuşma yapmıyor mütevazi adam ne de olsa. Biraszba bensiz bişeyler becersin takım diye bekledi haftalardır ama baktı bi cacık olmuyor tekrar çıktı konuştu ve kazandık. Aslında böyle yüce şahsiyeti her maç yormasak birazda futbolcular bişeyler yapsa iyi olurdu ama napsın böyük başkan iş başa düşünce hiç şikayet etmeden gerekeni yapıyor yine.
Hazır konuşmuşken şu Putinlede konuşsada savaşa son verse  Wink

Ukrayna Başkanı Zelensky barış görüşmeleri için aralarında Türkiye'nin de olduğu 3 ülkeden birinde olmasını istemişti. Neden Türkiye? Büyük resmi görelim  Big Grin
Reply
01-03-2022, 22:32,
Beyaz TV'nin iletişim numaraları;
0312 333 3300
0212 333 3300
Sarhoş bir adamın söylemlerini protesto edelim.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
01-03-2022, 22:33,
@kerasus
Boş adamsın boş. İlla siyah beyaz gözlüklerle bakacaksın. Bak böyle sen devam... Benden uzak kime yakın oluyorsan da ona yakın ol...
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
01-03-2022, 23:42,
Motivasyoncu mami Smile vurdu gooooollll oldu !
Başkentten !
Reply
02-03-2022, 05:12,
@Mandaklı'nın kaynak göstererek attığı mesajı baz alarak hesap yapmaya devam edelim.

Sezon 2021/2022 Süper lig
Galibiyet geliri: 2 milyon 700 bin tl
Beraberlik geliri: 1 milyon 400 bin tl

'Ayrıca süperliğe yükselen takımlar ayakbastı parası olarak tam 18 Milyon TL Türkiye futbol Federasyonundan alacak.' diye açık seçik haber içeriğinde yer vermişler.

Süper Lige katılım: 18 Milyon tl

Şu anda lig sıralamasında;
16.Giresunspor 8 Galibiyet ve 5 Beraberlik karşılığında 28.600.000 tl gelir elde etti.

Geçen sezonu ele alarak verilen haberde şu anki lig pozisyonumuza göre elde edilecek yayın geliri;
16.Giresunspor 70.000.000 tl yayın geliri elde edecek.

Bu verilere göre 116.600.000 tl gelirimiz olduğu görülüyor.Bu rakam galibiyet ve beraberlik ile daha da yukarıya çıkabilir.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
02-03-2022, 11:17,
(02-03-2022, 05:12)mvsr Wrote: @Mandaklı'nın kaynak göstererek attığı mesajı baz alarak hesap yapmaya devam edelim.

Sezon 2021/2022 Süper lig
Galibiyet geliri: 2 milyon 700 bin tl
Beraberlik geliri: 1 milyon 400 bin tl

'Ayrıca süperliğe yükselen takımlar ayakbastı parası olarak tam 18 Milyon TL Türkiye futbol Federasyonundan alacak.' diye açık seçik haber içeriğinde yer vermişler.

Süper Lige katılım: 18 Milyon tl

Şu anda lig sıralamasında;
16.Giresunspor 8 Galibiyet ve 5 Beraberlik karşılığında 28.600.000 tl gelir elde etti.

Geçen sezonu ele alarak verilen haberde şu anki lig pozisyonumuza göre elde edilecek yayın geliri;
16.Giresunspor 70.000.000 tl yayın geliri elde edecek.

Bu verilere göre 116.600.000 tl gelirimiz olduğu görülüyor.Bu rakam galibiyet ve beraberlik ile daha da yukarıya çıkabilir.

bu kadar gelir varken borç nasıl 160 milyon anlamadım
Derelili çotanak
Reply
02-03-2022, 18:05,
Bence güzel cukka indirmişler, bu kadar borcun anlamı budur.

Malûm yönetici yine twiter'dan kimse destek vermiyor diye açıklama yapmış, e mk parayı vali verecekse, belediye başkanı verecekse, milletvekili yapacaksa ben de yaparım o başkanlığı, herkes para versin ama ben her platformda kendimi öveyim, g.tüm kalksın parayı verenlerle ters düşeyim, üstüne 80-90 Milyon TL borç kitleyeyim, baba s.kerler o işi
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)