STSL 25.Hafta | Giresunspor - Fenerbahçe
11-02-2022, 23:42,
RE: STSL 25.Hafta | Giresunspor - Fenerbahçe
YA DOSTLAR BILGISAYARIM BOZULDU 1 HAFTADIR FORM DA YAZAMADIM FORM UN DA EN ESKI ÜYELERINDENIM AMA YENI BILGISAYARLA SIFREMI UNUTTUGUM ICIN BAYAGI ZORLANDIM AMA HELE SÜKÜRLER OLSUN GIRIS YAPTIM
NEYSE BU HAFTA YANI YARIN SU FB YI YENERSEK BAYAGI BIR RAHATLAYACAGIZ TRANSFERI TAKIP ETTIM NE YAZIKKI ELLE TUTULUR BIR TRANSFERIMIZ YOK BU YIL LIGDE KALABILIRSEK BIZIM ICIN BASARI OLACAK KÜME DÜSME KABUSUNU YASAMAK ISTEMIYORUZ BASKAN VE YÖNETICILER KESENIN AGZINI ACIP HER MACA IYI PRIM VERMELIKI OYUNCULAR KAPASITESININ ÜSTÜNE CIKSIN VE BIZI LIG DE BIRAKSINLAR
Alıntı
12-02-2022, 00:09,
Kafana göre Giresunspor ! Hele Hakan hocama sonuç ne olursa olsun laf yok ! istediğini istediği yere koysun oynatsın ...
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
12-02-2022, 01:03,
(12-02-2022, 00:09)turkuaz_0628 demiş ki: Kafana göre Giresunspor ! Hele Hakan hocama sonuç ne olursa olsun laf yok ! istediğini istediği yere koysun oynatsın ...

Hakan Keleş bu kulübün sahibi mi, hayıdır diye sorarlar adama. O da bu kulüp bünyesinde bir personel ve hataları sorgulanır. İlk yarı kötü gidişattayken kendisini destekleyenlerdendim. Ama son 8 9 maçtır bu takım gitgide dibi boyluyor. Bu maçta da takımda düzelme olmazsa bir an önce yol verilmesi gerekir. Umarım takımı toparlayabilir. O kadar emeği var ziyan olmasın elbette.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Alıntı
12-02-2022, 11:08,
Bu takım ilk yarıda ilk 5 maçta 1 gol atıp hiç puan alamamıştı. Bugün 5. maçımıza çıkıyoruz ve yenersek ikinci devre itibariyle 7 puan almış olacağız. Keşkeler ile vakit geçirip, enseyi karartmaya hiç gerek yok. Yöneticilerin vizyonsuzluğu ve iş bilmezliği hepimizin bildiği bir gerçek. Bu saatten sonra eldeki kadro ile ligi bitirmemizden başka alternatif olmadığına göre, kadroda bulunan her futbolcu affedilerek, bu kadrodan maksimum verim almanın yolları aranmalıdır. Bizim için tek hdef; birbirimizle kavga etmeden, birlik olabilmek ve bu ligde kalmak olmalıdır. Kendi içimizde ki hesaplaşmayı sezon sonuna bırakmalıyız.
Alıntı
12-02-2022, 12:02,
(12-02-2022, 01:03)Çotanax demiş ki:
(12-02-2022, 00:09)turkuaz_0628 demiş ki: Kafana göre Giresunspor ! Hele Hakan hocama sonuç ne olursa olsun laf yok ! istediğini istediği yere koysun oynatsın ...

Hakan Keleş bu kulübün sahibi mi, hayıdır diye sorarlar adama. O da bu kulüp bünyesinde bir personel ve hataları sorgulanır. İlk yarı kötü gidişattayken kendisini destekleyenlerdendim. Ama son 8 9 maçtır bu takım gitgide dibi boyluyor. Bu maçta da takımda düzelme olmazsa bir an önce yol verilmesi gerekir. Umarım takımı toparlayabilir. O kadar emeği var ziyan olmasın elbette.

Bugün gitsin . Hiç problem değil. Lakin yerine gelecek hoca kim olacak ? Parasızlıktan santrafor alamayan takım hoca mı getirecek ? Şuan boşta kim var . Çağdaş atan'ı çağıralım. adam gelir mi ? kalktı gitti hoca olacağı takıma sunum yaptı benim şartım şurtum bu dur dedi ..

Eğri oturup doğru konuşmak gerek. Hakan hoca şuan için bize yeter. Ha kaldık ki düştük. Yine devam edilmeli. Ben hakan hocanın belli bir aşamadan sonra seviye atlayacağına inanıyorum. 

Ama danışmanı kuvvetli olacak. Öyle menejerlere peşkeş çekmeyecek . 
Sportif direktörü onu destekleyecek arka çıkacak . 
İlker hocaya laf ediyoruz ama duyumlarıma göre kalecilere baya birşey katmış. 
Hoca kadar yardımcıları da bir o kadar önemli diye düşünüyorum ...

Bu arada rize altay maçı cuk oldu be . Serkan özbalta beni korkutuyor. 
Gedson fernandes daha da korkutuyor Big Grin
Alıntı
12-02-2022, 12:08,

Futboldan anlıyorsan mevkini söyle yazdıralım seni de kadroya, oynayanlar belli Ha Hakan hoca çıksın oynasın diyorsan şimdi çıksın 10 gol yapar malum 2000 li yıllar esiyordu, boş yapma işine bak ... bende biliyorum Hakan hocanın personel olduğunu ... Ya da HAKAN BAŞKANINA söyle o çıksın GOL atsın ...
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
12-02-2022, 12:17,
(12-02-2022, 12:08)turkuaz_0628 demiş ki:

Futboldan anlıyorsan mevkini söyle yazdıralım seni de kadroya, oynayanlar belli Ha Hakan hoca çıksın oynasın diyorsan şimdi çıksın 10 gol yapar malum 2000 li yıllar esiyordu, boş yapma işine bak ... bende biliyorum Hakan hocanın personel olduğunu ... Ya da HAKAN BAŞKANINA söyle o çıksın GOL atsın ...
Futboldan anlarım merak etme sen. Yok Hakan girsin oynasın falan gereksiz laf kalabalığı yapıp terbiyesizlik yapmanın anlamı yok. Bu takımda oynayacak profesyonel futbolcu fazlasıyla var. İyi bir elde ligde kalma hedefine ulaşılır. Sanki biz hocadan şampiyonluk bekliyoruz da kadro yetersiz muhabbetleri yapılıyor aylardır. Bıktım valla. Beğenmeyen çıkar gider.
Alıntı
12-02-2022, 12:21,
Hangi mevkinin yedeği tam olarak oynayabilir Smile
o zaman kadro yetersizdir bana göre . sağ bek orta sahaya geçiyor falan .
Alıntı
12-02-2022, 12:30,
@Çotanax
Yaşlıyım ben elimden tutup çıkarsana ! Bu Kadroya yeterli diyen zihniyet ile bırak futbol bilgisini görmede de sıkıntı var bana göre şu forumda bu kadroya 2. bir kişi yeter derse vallahi ben bişe bilmiyorum, kimsin yönetimden birimisin ya da Hakan Başkan senmisin ? terbiyesizlik konusuna gelince haddini aşma benim yazdıklarımda terbiyesizce bi kelamda söylemde yok ! çapı kadar konuşşsun herkes lütfen !
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
12-02-2022, 12:41,
(12-02-2022, 12:30)turkuaz_0628 demiş ki: @Çotanax
  Yaşlıyım ben elimden tutup çıkarsana ! Bu Kadroya yeterli diyen zihniyet ile bırak futbol bilgisini görmede de sıkıntı var bana göre şu forumda bu kadroya 2. bir kişi yeter derse vallahi ben bişe bilmiyorum, kimsin yönetimden birimisin ya da Hakan Başkan senmisin ? terbiyesizlik konusuna gelince haddini aşma benim yazdıklarımda terbiyesizce bi kelamda söylemde yok ! çapı kadar konuşşsun herkes lütfen !

Hadi geç git işine bak. Benim davam Giresunspor, seninle muhatab olmayacağım.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi