STSL 25.Hafta | Giresunspor - Fenerbahçe
11-02-2022, 00:41,
RE: STSL 25.Hafta | Giresunspor - Fenerbahçe
Belediye ziyaretlerindeki amaç İstanbul gecesi için davetiyedir büyük ihtimal.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
11-02-2022, 02:00,
Ligin ilk yarısındaki Giresunspor olsa net kazanırdık çünkü Fenerbahçe rezil durumda ama bizim oyunumuz sürekli geriye gittiği için sonuç ne olur bilinmez.
Alıntı
11-02-2022, 07:47,
(11-02-2022, 02:00)genoa28 demiş ki: Ligin ilk yarısındaki Giresunspor olsa net kazanırdık çünkü Fenerbahçe rezil durumda ama bizim oyunumuz sürekli geriye gittiği için sonuç ne olur bilinmez.

Kesinlikle doğru tespit. Oyunumuz rezil, aldığımız sonuçlar rezil. Takım mental olarak yorgun bu çok belli. İlk yarı kapasitelerini zorladılar ama işte olup olabileceği en fazla buydu oyuncular açısından. Ben hocanın oyuna müdahale edip oyunu koparttığını ya da skor lehimize dönünce akıllıca oynayıp onu koruyabildiğimizi pek hatırlayamıyorum. Çok puan kaybettik iş bilmezlikten dolayı. Puanı geçtim ama oyun böyle geriye gitmeye devam ederse hocayı göndermek gerekecek.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Alıntı
11-02-2022, 12:23,
Fenerbahçe maçı çok önemli bizim için. Uzun zamandır içeride maç kazanmiyoruz ve doğal olarak oldukça olumsuz bir hava hakim. Açıkçası şu maçı kazanırsak yaşadığımız şoku unutup (şu takıma forvet alınmaması büyük şok bence) , kümede kalmak adına bir reaksiyon vermiş olacağız. Çok ihtiyacımız var.
Alıntı
11-02-2022, 12:41,
Yine sezonluk maç bizim için. Hem takım oyunu hem bireysel performanslarda git gitde geri gidiyoruz, üzerine takım içi kaos, yönetime tepkiler vs vs. Birde bu çok önemli maçı kaybedersek o tepkiler artarak çoğalır. Ama bu zamanda büyük takım denen takımlardan birini yenersen tekrar bir hava yakalayabilir takım. bu açıdan çok çok önemli maç. Kazanırsak beki ordan yürür gideriz o gazla.
Alıntı
11-02-2022, 15:15,
Hep yazıyoruz klasikleşti ama sezonun maçlarından birisi. Kazanmamız şart. Beraberlik bile yetmez.
GS-TS-FB maçlarını atlatmış olacağız, 3puan alırsak alt taraf ile aramızı koruyacağız, moral kazanacağız. Tersi durum çok kötü yazmak bile istemiyorum.
Alıntı
11-02-2022, 15:45,
crespo yok. derin nefes aldım. adam tek başına döverdi bizi "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" .
Alıntı
11-02-2022, 16:03,
Fb ciddi üretkenlik sorunu yaşıyor. Akan oyunda bireysel hata olmazsa gol yiyeceğimizi düşünmüyorum. Duran toplar ve kenar ortalar tehlikeli bizim için. Büyük ihtimalle serdar oynayacak santrafor dikkat etmek gerek. Orta sahaları ciddi eksik. Sosa zajc mert hakan olur gibi duruyor. Onları fiziksel anlamda zorlayabiliriz.
Bizim içinde bir ivme kazanma maçı. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur. 3 puan alıp yolumuza devam ederiz.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
11-02-2022, 22:00,
Fener zaten üretemeyen takım bir de Mesut gibi Irfan gibi adamlar gelmiyor, şu maçtan +3 yapamazsak ihale net hocanın.

Altay ve Malatya garanti gitti, Rize'nin 11'e baktım epey iyi kadro olmuşlar kulübede de içeri atacak oyuncu var az çok, Antalya ve Kasımpaşa zaten iyi takviyeler yaptılar, ligde kalırsa epey büyük mucize olacak.
Alıntı
11-02-2022, 22:08,
Rize Altay maçı güzel oldu
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi