STSL 25.Hafta | Giresunspor - Fenerbahçe
14-02-2022, 13:29,
RE: STSL 25.Hafta | Giresunspor - Fenerbahçe
maçı "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" et aga. batı alt'a fenerliler bilerek alınmış "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" .
twitter da gördüm ordu fenerbahçeliler tüm derneklerimize teşekkür diyor. millet maça geliyor.
Alıntı
14-02-2022, 15:54,
(14-02-2022, 10:38)kerasus demiş ki: Başkan olayında, hadi bir an diğer hesabın başka olduğunu farzedelim. Bu twit onlarca hatta yüzlerce hesap tarafından retwit edildi veya paylaşıldı. Binlerce yorum aldı. Nerden baksan Yüzbinleri bulmuştur ulaştığı sayı. Ve cevabın başka hesap tarafından atıldığı dolayısıyla herhangi bir anormal durum olmadığını 1 tanesi bile anlayamamış, bu yüzbinlerce kişiden hiçbiri twitter dan anlamıyor herpsi ayrı salak. Sadece buradaki arkadaş çok zeki olduğu için bir tek o farketmiş. Hatta konunun muhatabı Hakan başkan kendisi dahi, ben öyle bir twit yazmadım, başka hesap o diye kendini savunmuyor. Hatta ilginçtir ki ilgili twit hemen siliniyor farkedilince. Başka hesap olsa ne diye hemen silsin ki? Kısacası kraldan çok kralcı olmanın tam sözlük anlamı budur işte. Başkanı başkanın kendisinden çok savunmak...

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Maça gelirsek.. Ancak kendime geliyorum sinirden. Tribünler muhteşemdi. Tabi o kalabalıkta çift cinsiyetlide çoktur ama olacak okadar. Hakan hoca için oyun okuma da olsa zaten burada olmazdı, onu böyle kabullendim falan demiştim ama yine deli etti. Yok arkadaş yok, oyun okuma olmadıktan sonra hiçbir anlamı kalmıyormuş. Maça başladığı gibi devam etse, Gaziantep 2, ADS 1, Başakşehir belki 1, Hatay 1 veya 3, Fener 3 puan daha alıcaktık. ilk yarı 1 gol ve 1 puanla kapattığımız zorlu seriyi geride bıraktık diye kendimi avutuyoruz ama Kayseri ve Antalya deplasmanları Göztepe maçı vs İçerdeki bitmiş formsuz Fener maçından daha kolay geçmeyecek. İlk yarıdakinden çok daha güçlü ve formda Rize ile de deplasmandayız. Önümüzde hiç kolay bir fikstür yok yani. Üstelik biz ilk yarıdaki futbolun yanından bile geçmiyoruz, gerek takım oyunu gerek bireysel performanslar çok düştü. Yok iyi savunma yapıyoruz falan diye saçma bir şehir efsanesi yayıldı ama herzaman dedim bu takım savunma ya-pa-maz. Bu takım az gol yiyorsa topa sahip olup oyunu rakip sahada oynadığımız içindi. Şimdi nedense ilk yarıdaki topa baskıyı pres yapmayı bıraktık artık neden bilmiyorum. E ayağında top tutacak adam da olmayınca hem ayağımızdaki topu çabuk kaptırıyor yada üretken olamıyoruz, hemde her an hataya çok meyilliyiz zaten. Her an gol yiyebiliyoruz pozisyon vermesek bile. Hakem zaten ayrı O.Ç idi. Hele 2.yarı maraton tarafındaki yan hakem katıksız olanından.

Twitter kullanmıyorum bu sebeple olayı takip de etmedim; yaş olarak da muhtemelen sizden küçük biriyim velakin üslubunuz fanatikliğinizi belli ediyor.
Ben sıradan bir Giresunspor destekçiyim, fanatik değilim; siz takım için iyi olanı düşündüğünüzü yapsanız yeterli gereksiz konuyu uzatmak birbirimize ve Giresunspor'a bir şey kazandırmaz.
Alıntı
14-02-2022, 19:28,
(14-02-2022, 15:54)kty28 demiş ki: Twitter kullanmıyorum bu sebeple olayı takip de etmedim; yaş olarak da muhtemelen sizden küçük biriyim velakin üslubunuz fanatikliğinizi belli ediyor.
Ben sıradan bir Giresunspor destekçiyim, fanatik değilim; siz takım için iyi olanı düşündüğünüzü yapsanız yeterli gereksiz konuyu uzatmak birbirimize ve Giresunspor'a bir şey kazandırmaz.

Teşekkür ederim, bunu iltifat olarak alıyorum. Doğrudur Giresunspor konusunda fanatiklik var biraz. Yoksa bu seneye kadar 1000 km uzağında İstanbul'da yaşayıp hiçbir İstanbul takımı tutmadan sadece Giresunsporu tutmak çok rastlanan bir durum değil. Giresun'da bile çok büyük çoğunluk çift cinsiyetli iken. (çift takımlıları böyle adlandırıyorum artık). Tabi bu fanatiklik asla Hasan'a Ali'ye Mehmet'e yani isimlere değil, sadece Giresunspor'a. Ve haliyle Giresunspor'a zarar veren herşeyin karşısındayım, bu başkan bile olsa. Hele hele Giresunspor'a zarar veren bir durum, bizzat Giresunspor taraftar sitesinde savunulmaya kalkılınca doğal olarak can sıkıcı oluyor. Twit konusu da tam olarak Giresunspor ile alakalıdır.  Zira Hakan Karaahmet tüm ülkenin tanıdığı ünlü bir işadamı falan değil, Giresunspor ile insanların ismini duyduğu ve şuan Giresunspor başkanı etiketine sahip. Yani yaptığı herşey Giresunspor'u bağlıyor. Hele ki trol hareketler ile tüm ülkeye rezil etmesi tam bir skandal. İlk mesajınızda belirttiğiniz şekilde komik falan hiç değil. Belki sen eğlenmiş olabilirsin ama ben utanç duydum. Ve takım için iyi olanı düşündüğümü yapıyorum şuan, takıma zarar veren bir konuya tepki gösteriyorum mesela. Siz ise Giresunspor için sıradan bir destekçi olsanız da, isimlere karşı fanatiklik var gibi duruyor.
Alıntı
14-02-2022, 20:32,
Kerem Kalafat güzel bir asist yaptı. Şu adamdan verim alamadık düşünün.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Alıntı
15-02-2022, 09:52,
(14-02-2022, 20:32)Çotanax demiş ki: Kerem Kalafat güzel bir asist yaptı. Şu adamdan verim alamadık düşünün.

ben de kerem'ciydim. hatta sezon başı planlamasını burada yaparken keremi 1. sağ bek hayrullah 2. sağ bek olarak alınmıştır dedim . 
ancak hayrullah jet gibi geldi geçti kerem'i . 
ben biz verim alamadık düşüncesinde değilim. hayrullah'ın gölgesinde kaldı. sonrada kendi de saldı. oynadığı bir eskişehir maçı var keremin pas hatası olsun vs vs .
Alıntı
16-02-2022, 00:31,
Ordu gfb 80 kişi tribüne girmiş '' YÖNETİM ELİYLE '' olduğu söyleniyor eğer ki doğru ise bravo tam kendilerine yakışan hareket olmuş !
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
16-02-2022, 10:37,
Yönetim inşallah ADS-BJK maçını izlemiştir. Hadi çok güzel oynadı falan o konuya değinmiyorum. Ama başkanı çıktı hakem camiasını nasıl salladı. Tamam sen sallayamazsın ama, hikimlir hikkindi kinişmiyiciğiz demekle olmuyor. O koltukta oturuyorsan birinci görevin bu takımın hakkını savunmaktır. Sen kişisel olarak centilmen anılacaksın diye biz paraşütsüz gidiyoruz. Ayrıca Yunus Akgün de harika konuştu. Beşiktaşın yatmasını dile getirdi. Fenerbahçe'de maç boyu yattı çirkinlerştirdi oyunu ama biz bunları dile getirmiyoruz çünkü centilmeniz.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi