Kulübümüze Tavsiye Edebileceğimiz Futbolcular
19-01-2023, 15:03,
RE: Kulübümüze Tavsiye Edebileceğimiz Futbolcular
Beklenen açıklama geldi transfer yapilmayacakmis
Eldeki topcularin parası odenecekmis
Ne desek boş
İnsanları keriz yerine koymaktan bikmadilar
Derelili çotanak
Reply
19-01-2023, 18:47,
İyi oldu fazla kendimizi yıpratmadan düşer gideriz. Bu kararla beraber hocanın, oyuncuların suçu kalmamış oluyor.
Reply
19-01-2023, 18:52,
Ümraniye'nin dün akşam kupa kadrosunda Eyüp'ten Jesse Sekidika vardı. Bugünde Başakşehirden Epiruanu açıklamışlar. İstanbulspor zaten kaleye Berke Özer ve forvete Eze çekmişti. Antalya Benfica'dan kaleci ile anlaşmış. Bizde transferi geçtik bari oyuncular satılmasa diye dua ediyoruz. Ama sorarlarsa 2. yarı bi 20 puan daha toplayacaz bu kadroyla.
Reply
20-01-2023, 00:31,
(19-01-2023, 15:03)sokakbaşımeyhane Wrote: Beklenen açıklama geldi transfer yapilmayacakmis
Eldeki topcularin parası odenecekmis
Ne desek boş
İnsanları keriz yerine koymaktan bikmadilar
Demek oyuncularımıza ödemeleri düzenli olarak yapılacakmış. Görelim bakalım...
Bu arada bazı kulüpler için ay sonuna doğru U19 kadrosuyla maçlara çıkma durumlarından bahsediliyor ; ekonomik olarak bizden daha kötü birkaç takım daha çıkarsa onların başarısızlığı bizi ligde tutabilir. Şu an tek örnek Gaziantep.
Reply
20-01-2023, 17:20,
Milyon verip oyuncu alamiyacagiz bu kesin ama bizler Almanya 3 lig den belki 3 liglerinde kaliteli oyuncu bulabiliriz yada Afrila da bir oyuncu. Birde Altyapiya önem vermeliyiz. Hersene 1 tane oyuncu cikarsak yeter
Reply
23-01-2023, 16:35,
Seneye Cm 01-02'de Anatoli Todorov ve Temur Altunhanı alırız. Big Grin
GİRESUNLUYUZ ÖLSEKTE EĞİLMEZ BAŞIMIZ, VASİYETİMİZ OLSUN YEŞİL BEYAZ MEZAR TAŞIMIZ
Reply
25-01-2023, 14:11,
o değilde sabahtan beri trabzonspor youtube kanalından çıkamadım Big Grin ulan ne güzel videolar var ya .
otobüş şöförleriyle birlikte video çekmişler malzemecilerle falan.
bizde de bunları görmek dileğiyle Smile
Reply
25-01-2023, 17:21,
store'den ürün alacaktım yelek falan bir tane de forma alırım diyordum "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" zam yapmışlar Big Grin kalakaldım.
Reply
25-01-2023, 18:46,
Ağalar hani biz eynesile futbolcu gönderecektik? 1 tane oyuncu dışında kimse gitmedi heralde. Demekki altyapımız leşin de leşi ki orda bile oynayacak kapasitede değiller. En azindan profesyonel duzeyde oynayabilecek kapasitede olsalardı oraların tozunu yutup gelecek sene transfersiz dönemde işimize yararlardı diye düşünüyordum.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)