STSL 23.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 3 Alanyaspor | 23 Ocak 2022 Pazar | 16:00
24-01-2022, 10:54,
RE: STSL 23.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 3 Alanyaspor | 23 Ocak 2022 Pazar | 16:00
(24-01-2022, 10:14)cotanak88 demiş ki:
(24-01-2022, 09:16)sokakbaşımeyhane demiş ki: Yakında canikli devreye girer birinin biletini keser ama kimin keser bilemiyorum...Bu kadar siyasete mahkum olursan kendi yağında kavrulamazsan böyle el etek öpersin...Gerçi şu anda Türkiyede siyaset olmadan hiç bir şey yapılamıyor maalesef hocaları bile akp getiriyor onlar belirliyor...hayırlısı
Tam aynı şeyleri yazacaktım aslında yaşadıklarımız tipik Türkiye gerçeği hakan karaahmete verdiler gazı başkan ol her türlü arkandayız destekleyeceğiz dediler şimdi tek başına bırakıldı ha bu bahanemi değil süper ligte bir kulübün başkanısın kendi sponsorunu kendin bulacaksın, yeni gelir kaynakları bulacaksın senin görevin bu zaten örnek Samsunspor başkanı zerre kadar sevmem adamı ama siyasete bulaştırmadı kulübünü cebinden milyonlar harcıyor 2 senedir ağzına geleni de söylüyor kimse birşey diyemiyor niye güçlü adam.. Dediğin gibi birinin bileti kesilecek ama umarım bu aşamada Giresunspor zarar görmez

Hakan karaahmetin bırakın Giresun sporu amatör bir kulübü yöneteck kadar parası olduğunu zannetmiyorum..Siayaseten getirildi..Siyaset ne diyorsa onu yapmak zorunda..Dediğin gibi gücü olsa ağırlığını koyar...8 milyonu bulamayan başkanlığı bıraksın kimse kusura bakmasın..Giresunda adam gibi basın olsa şunu sorar sene başında 60 milyona yakın  yayın geliri ne oldu?26 puanın getirdiği yaklaşık 35 milyon ne oldu?8 milyonu açamayacak kadar acizmiyiz??
Derelili çotanak
Alıntı
24-01-2022, 11:18,
RE: STSL 23.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 3 Alanyaspor | 23 Ocak 2022 Pazar | 16:00
Nurettin abisi hakan başkana taş attırmaz. Başkanın hep ben demesinden rahatsız olunmuş deniyor ama ulan bu kulübün hocasının kupayla fotoğrafı yok. Saha içinde kupayı kim kaldırdı? Demek ki zerre Giresunspor sevgisi yok iş tamamen reklam. Burada konuştuğumuzu ve eleştirdiğimizi hatırlıyorum sürekli valimiz belediye başkanımız diye twit söylem ne gerek var bu kadar diye. Sanki şehirde bilinmeyen bir durummuş gibi davranılması hele böyle mesele haline getirilmesi aşırı saçma.
Başkan siyasete yakın olduğu için türkiye gerçeklerini biliyor. Ona göre davranıyor ama bu arada takıma yazık oluyor.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
24-01-2022, 16:26,
hayro 4 hafta yok. iyice revire döndük.

ek olarak hakan hoca benim gözümde değeri üst seviyededir. çıkıp gıkını çıkartmadı topunu oynattı kısıtlı kadro kaprislere rağmen.
Alıntı
24-01-2022, 19:04,
Hakan Keleş>Hakan Başkan> Geri kalan Giresunspor hizmetindeki profesyoneller.
Hakan Başkanı bireysel olarak tanımıyorum, takımı göz göre göre düşürecek birisine benzemiyor. Umarım nokta transferleri tutar da Hakan Keleş'in elini biraz güçlendirir ilk sezon elindeki kadro ile zor olanı başardı bu takımı öyle böyle 22 puanlık hedefe ulaştırdı ancak şu anki elindeki malzeme ile imkansızı beklemek hocamıza büyük haksızlık.
Beklemedeyiz. Kriz ortamlarından büyüyerek çıkarız inşallah
Alıntı
25-01-2022, 01:11,
Transfer tahtası açılmış sonunda Enver Yücelin ziyaretinden sonra açıldı gibi görünüyor. Açılmasına açıldıda işimiz zor gibi birincisi bizim bu saatten sonra hazır adam almamız lazım. Antreman yememiş ligin sonuna hazır olacak adam hiç gelmesin daha iyi. İkincisi bu ligde yerli bazında alınacak topcular zaten havada kapıldı kıytırıklarla takımı doldurmasak bari. Yabancılardan adam akıllı bişi bulsak umarım yönetimin eksik olan mevkiler için hazırda irtibatta olduğu futbolcular ve b planı vardır . Yoksa iş olsun diye tahta açtırıp düşmüş oluruz.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı
25-01-2022, 01:20,
Enver YÜCEL 8 MİLYON para verirmi şak diye bilemedim bi tarafa sponsor filan duyurulmadı, enterasan geldi malum 500 bin tl zor aldıydık neyse öyle ya da böyle hayırlı olsun şimdi umarım adam akıllı yurt dışı transferleri gelir yeni rapçiler discotekçilerden yıldık 3 adam alsınlar harbiden alsınlar...
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
25-01-2022, 01:34,
Hoca Hasiç'i istiyorum demistim ama eleman bu sezon hiç oynamamış artı bildiğim kadarıyla sakatlıktan yeni cıkmış.

Fener'den Muhammed'i istiyordu hoca, vermiyorlar filan demişti ama gelirse katkı verir, özgüvenli çocuk.

Yunus'u Trabzon bırakmaz gibi, son iki maçta sonradan da olsa kullandılar onu.

Pyerre denen eleman için yetenekli ama düşüşte deniyor, oynamaya gelirse katkı verir ama para için geliyorsa ikinci Diabate olur.

Santrafora isim dahi geçmiyor şaka gibi.

Hem sene başı hem de sene ortası transfer sezonu skandal vaziyette geçti bizim için, menajer itelemesi 3-4 transfer yapar devam ederiz.
Alıntı
25-01-2022, 02:46,
Ara transfer bitince net tablo ortaya çıkar ama benim tahminim yurt dışı 2 oyuncu diğer alternatifler türkiyeden olacak gibi duruyor. Pyrre ve santrafor dışarıdan olursa kenan muhammed aytaç oğulcan yunus gibi birşey yapmaya çalışacağız heralde.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
25-01-2022, 08:29,
Enver Yücel gibi adamı kulübe küstürenler düşünmeli Giresun’un en büyük işadamı
Etinden sütünden faydalanmak gerek
Derelili çotanak
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi