STSL 23.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 3 Alanyaspor | 23 Ocak 2022 Pazar | 16:00
23-01-2022, 19:54,
RE: STSL 23.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 3 Alanyaspor | 23 Ocak 2022 Pazar | 16:00
Öncelikle antitransfer şehri Giresun'dan selamlar.

Bu mağlubiyet başta transfer yapmayan yönetime yazar. Becerikli bir forvet transferi ilk dkdan golü attirmisti bize. Ama s.kc.m tahtasını, puan başı 1 milyon cukka yaptığın yerde 8 milyon yüzünden tahta açamıyoruz.

Hakan keleş için geçen sene ilk yarı sonlarında bundan sonra hoca demeyeceğim, tımbış diyeceğim diye söz vermiştim, hep de tımbış dedim. Artık demiyorum, kendisinden her dediğim tımbış için helallik istiyorum. 14 profesyonel futbolcuyla ülkemizin en üst liginde harikalar yaratıyor.

Futbolculara söyleyecek söz yok, bugünün en kötüsü balde reis idi, ona da ben söz söylemem. Maçın hemen başında daha yerleşim bile oturmamışken 2 gol yedik ve 2 golü çıkarmaya çalıştık, maçın esas özeti bu. Hepsi de canını dişine takip oynadı, alinlarindan öpüyorum hepsinin.

Rakip hiç bir s.i.k.i.m oynamadı ağalar, dediğim gibi maçın başında iki gol attı ve sonra aşırı derecede yattı. 85 dkya kadar kontra bile yapamadılar. Artniyetli oynadılar maç boyu, yalandan yattılar, abartılı düştüler, her boka itiraz ettiler.

Gel gelelim hakeme, bilmiyorum kameralara yansıdı mı ama umut nayirin kaleciye baskıya giderken rakip sonradan giren uzun stoperi umut yanından geçerken dirsek attı, soldan yaptığımız ortada umut nayir çekildi, aynı faullerde alanyaya hepsini faul verirken bize hiçbirini vermedi. Kaleci p i c i n i bir kere bile uyarmadi. Diabate idi sanırım, faul kullandi, önünde rakip topçu var, diabate tepki gösterdi açılmadı diye ama oyunu başlattı, rakip uyanmadı ve hakem devam dedi, şapi uyanıklık yapıp topu alınca oyunu durdurdu. Takdir haklarının hepsini rakipten yana kullandı ki iç sahada bunu hep yaşıyoruz, bu da demek olur ki biz yönetimi, futbolcusu taraftarı hakemleri hiç bir şekilde baskı altına alamıyoruz demektir.

Transfer yapılmazsa düşme ihtimalimiz yüksek, ama ben takıma ve mücadeleye güveniyorum. Dusersek de alnımız acik düşeriz.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
23-01-2022, 21:05,
RE: STSL 23.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 3 Alanyaspor | 23 Ocak 2022 Pazar | 16:00
Gs düşme hattında kaldı lehimize olur gibi rakiplerimizle oynayacak. Biz oynadık geçtik.
Reply
23-01-2022, 21:20,
Dj kaçmış arouna kone
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
23-01-2022, 21:27,
Hakan Keleş'in açıklamasına göre Okan da zorla gidecek gibi geçmiş olsun hatır gönül işi ile transfer yaparsan bu olur aynı GS sıkıyorsa Emre Akbaba ve Yunus Akgün geri alsın sıkar alamaz çünkü geçen Adanademir başkanını dinliyorum Yunus niye dönsün oyuncu 1 sene benim diyor sen diyalog falan dersen bu olur.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
23-01-2022, 21:28,
(23-01-2022, 19:10)semiko Wrote:
(23-01-2022, 18:59)sy200028 Wrote: Ali Emre Sarıda twitterde tahta açmak için ileri gelenlerden destek yok tahta açılmayabilir demiş açılmasın zaten bu saatden sonra.

Yahu destek yok okey de kimse sana çıkıp para vermrz
İş geliştirirsin sponsor kovalarsın.sponsora gel bana sponsor ol para ver diyemezsin. Makul fikirlerle gitmen gerek.

Aynen öyle valla trilyoner olsam bende destek vermem şu şartlarda. Beyimiz büyük maçlardan sonra kendi şovunu yapsın diye ben yıllarca çalışıp edindiğim servetimi harcayayım. Oldu paşam başka emriniz? Hadi onu geçtim doukara sankhare dougles gibi çöpleri bulup getirmek için mi destek istiyorsun? Adam akıllı scout ekibin olur bomba bir oyunu yakalamışsın ama küçük bşr meblağ kaldı pazarlık esnasında. Bunun için destek istiyorsan can feda bu takıma. Ama sen kişisel şovunu yapasın diye kimse elini cebine atmaz.
Reply
23-01-2022, 21:33, (This post was last modified: 23-01-2022, 21:34 by sy200028.)
Sahaya sürecek onbir bulamayacağız yakında stoperden forvet forvette stoper yaparız.. Bu lig uzun maraton geniş ve altarnatifli kadromozun olmayışının ceremelerini çekiyoruz. Sene başından beri bu tahtanın kapalı olacağı belli degil miydi şimdi ekstrem bi durum ortaya çıkmışda tahta kapanmış gibi lanse etmeye gerek yok. Öpecek olduğunuz yerleri öpmeye erkenden başlayacaktınız Hakan Bey.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
23-01-2022, 21:51,
(23-01-2022, 21:27)heyulaanil28 Wrote: Hakan Keleş'in açıklamasına göre Okan da zorla gidecek gibi geçmiş olsun hatır gönül işi ile transfer yaparsan bu olur aynı GS sıkıyorsa Emre Akbaba ve Yunus Akgün geri alsın sıkar alamaz çünkü geçen Adanademir başkanını dinliyorum Yunus niye dönsün oyuncu 1 sene benim diyor sen diyalog falan dersen bu olur.

Hah işte, mevzu tam olarak bu. Bunun adı acizliktir, aldığın kalecini sırf Galatasaray'ın gönlü olsun diye geri veriyorsan eğer sen bu şehirde bir saniye dahi durma. Yok Burak Elmas Giresunluymuş da bilmem ne. Yerim ulan öyle Giresunluyu, adamın bu şehirle bir alakası mı var? İstanbul'da doğmuş büyümüş yurtdışında okumuş 20 yıldır Galatasaray yöneticisi haaa ama sorsan Giresunlu. Ona bakarsan müzik sanatçısı Teoman da Giresunlu, Burak Elmas ile aynı derecede mikliyordur takımı.
Sonra ağlarsın sponsor yok diye bilmem ne. Ulan Enver Yücel'e giydirdik senelerdir adam haklı, vallaha haklı böyle aptalca iş yapan yönetime kim niye destek olsun ki? 8 milyon ulan 8 bu parayı süper lig takımı nasıl veremiyor? O kadar güzel havamız vardı 1 ay evvel resmen s.çtı içine. Paşam Galatasaray Trabzon maçından sonra şov yapsın, Alanya maçından sonra çıkmasın ama meydana. Yazık kere yazıklar olsun.
Reply
23-01-2022, 22:03, (This post was last modified: 23-01-2022, 22:04 by cotanak88.)
Herkes gerekeni söylemiş forumda ama bizim yerel basınımız tahta ve transfer için tek kalem haber yapmamış sorsan tarafsızız derler
Reply
23-01-2022, 22:03,
Maratonda liderlerden Recep ulu açıklaMa yapmış
Benim anladığım belediye başkanı Hakan karaahmete mi yürümüş bu çakalları sen bağırtıyorsun diye ortalık fena
"Lüften argo kelimeler kullanmayınız" suç senin değil senin gibi vasıfız adamı belediye reisi yapanda
Derelili çotanak
Reply
23-01-2022, 22:04,
Belediye başkanı ile Başkan tartıştımı ? Maratondaki sete çıkan arkadaş bişeler yazmış Belediye mutfak masrafından filan elini çekti diye bi sıkıntı var mk bellide dur bakalım ...
Başkentten !
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)