STSL 19.Hafta | Giresunspor - Hatayspor | 25 Aralık 2021 C.tesi | 16:00
25-12-2021, 18:03,
RE: STSL 19.Hafta | Giresunspor - Hatayspor | 25 Aralık 2021 C.tesi | 16:00
ya cok mal oyuncu var sut atmasini bilmiyen oyuncular var 13 yasindaki cocuklar bunlardan daha sert sut ceker Süleymanov hemen ucaga bindirip yollayin umut nayir le beraber. Zeki ortalari duran toplari hepsi cöp
Reply
25-12-2021, 18:03,
YAZIKLAR OLSUN !
Başkentten !
Reply
25-12-2021, 18:05,
takımın kadrosu özellikle ön taraf çok yetersiz ve yeteneksiz, Süleymanov o kadar topla buluşuyon bi tane de olumlum iş yap. Dukora bulacağın tek pozisyonu da harcıyon. Takıma 2-3 iyi transfer kesin lazım. Hocanın varsa hatası oda gole ihtiyacı varken Balde Serginhoyu çıkarması
GÝRESUNSPORLUYUZ TOPAL OSMAN AGA TORUNUYUZ
ANKARALI ÇOTANAKLAR
Reply
25-12-2021, 18:05,
Haftalardır diyorum ligde kalalım yeter Avrupa hayaline girenler vardı ayaklarımız yere sağlam basmalı ikinci yarı zorlu geçecek Malatya, Kayseri, Rize, Antalya gibi deplasmanlar bizi bekler ne yapıp edip ligde kalmalıyız takıma gelecek olursak forvet şart oğlu şart burada çoğu kişi Okan'ı beğenmiyor ben beğeniyorum şahsen Okan da giderse kaleci şart.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
25-12-2021, 18:05, (This post was last modified: 25-12-2021, 18:11 by mcagatayy.)
Bugün sahada ligde hangi takım olursa olsun kazanırdı. Oyuncu değişiklikleriyle ve beceriksizlikle maç rakibe gitti. Bu arada Okanla gidecekse yanında Emreyi de alsın götürsün. Devre arasında Doukara ve Sankhare ile kesin yollae ayrılmalı takımı net sabote edip kötü etkiliyorlar. Abi koşmayan topçu olmaz yok öyle dünya. Sakat Douglas ile de yollae ayrılsın. Kazansak devreye rahat girecektik. İkinci yarıyı da riske attık. Çok yazık oldu çokk.
Reply
25-12-2021, 18:07,
Takimdaki çöpler:

Doukara
Pelupessey
Emre Tasdemir
Umut Nayir

Sankhare
Hüsam
Douglas

Bunlarin acilen gonderilmesi gerek. Hic degisiklik yapmasak maci alirdik
Reply
25-12-2021, 18:08,
İkinci yarıda yine 6 haftalık zor bi sürece girecez. Galatasaray-Trabzon deplasmanlarına gidicez. Kesin transfer lazım
GÝRESUNSPORLUYUZ TOPAL OSMAN AGA TORUNUYUZ
ANKARALI ÇOTANAKLAR
Reply
25-12-2021, 18:10,
(25-12-2021, 17:59)Yaglidereli Wrote: Yok abi hocada suç yok.
Kadroya bak,
2 senedir top oynamayan rapçi
200 kilo kazma dukara
Çolak emre
Her takımı düşüren zeki hem de usta ayak
Kova okan

Valla iyi puan topladık yine

Valla bence bal gibi de hocaya yazar bu maç. 
Konyaspor'un üst düzey diyebileceğin tek bir adamı yok, belki Serdar Gürler dersin. İlhan Palut o kadroyu şu an zirveye oynatıyor.
Hakan Keleş'in işler kötü gittiğinde hiçbir oyun planı yok, hiçbir farklı yaptığı şey yok. Şu değişikliklerde Behich - Emre harici hiçbir mantık yok. Balde hadi sıfır, Doukara eksi eksi. Adamın varlığı faydasından çok net zarar. 60 dakika Suleymanov'un beceriksizliğini izledik. Oraya Sergio/Diabate atıp mesela Hamidou'yu öne çekemez miydi ya da Champness atamaz mıydı sola? Denemesinde ne zarar var mesela bunu? Ulan Umut Nayir falan at bari hiçbir s.ke yaramasa bile kazara top falan indirir. 
Orta sahada Pelupessy diye bir vasat var mesela. Sola bomboş pas atacağı yerde top kaptırdı Hatay kontrasına dönüştü. Şu adam yerine Nalepa kalmaz mıydı bu takımda?
Bak şunu yine anlarım, maç sonu gelir Sergio, Balde g.tlerinden solumaya başlar o zaman çekersin. Ulan bu adamlar geçen sene her maçı 90 dakika çıkarabiliyordu. Bu sene niye 60'da 70'de çıkıyor.

Diarra'ya vallahi kızamadım. Ben ekran başında o kadar sövdüm ki o Lobjanidze ibnesine, o sahada taş olsa çatlar.
Reply
25-12-2021, 18:13,
Bariz kalite farkı ortaya çıktı. Senin orta sahanda görev alan adamların hiç biri riberio değil. Adam tek başına al ver çizgiye açıl her şeyi yaptı. Hoca maçı verdi kısmına katılmıyorum. Değişikliklerden önce gol mü atmıştık? Emre zaten zorunluluktan girdi aziz sakatlanınca. Emre oyuna girince diuf direkt o eşleşmeye gitti zaten. Anca öyle gol atarlardı onlar attı. Biz 5-6 tane %100 pozisyon atamadık. Daha ne oynayacaktık? Kaliten yok mevzu bu. Santraforların 6 pastan tek vuruş yapıp gol atamıyor. Kenar oyuncuların şut özürlü. Top sürer bitiricilik yok. Orta saha oyuncuların düz adamlar. Çalım atmaz şut çekmez önüne alıp koşacak o kadar. Tepki gösterilmesini anlıyorum çünkü sebebi iyi oynadık. Hiç pozisyona giremeseydik geçen haftanın ikinci yarısı gibi hataya gücümüz yetmedi derdik. Bulduğunu atamıyorsan sahada olanlara bakacaksın kenara değil.
Şu oynanan oyuna yazık oldu. 3 tane özellikli oyuncu rakipte fark yarattı.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Reply
25-12-2021, 18:17,
Beyler Serginho'ya daha kızmayın

Adam ters kanatta oynamasından kaynaklı performansı düşüyor.
Ama onun dışında sürekli sol beke yardım ediyor, sürekli hücumda tehdit oluşturuyor. Adam çok zor çalımları, sanki çok kolaymış gibi atıyor, rakip eksiltiyor.

En kötü oynadığı maçta bile, dili dışarı çıkana kadar oyunda kalması gerektiğinii bugün bir kez daha anladım.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)