STSL 10.Hafta | Gaziantep FK 1-1 Giresunspor | 23 Ekim 2021 C.tesi | 16:00
24-10-2021, 19:17,
RE: STSL 10.Hafta | Gaziantep FK - Giresunspor | 23 Ekim 2021 C.tesi | 16:00
Bence çok iyi oldu Antalya'nın kaybetmesi. Yeni hoca ile 2 maçı da kazanamadılar. 3. maçta bizde koyarsak kriz ortamı başlar rakipte. 11 haftada 2 hoca ve düşme hattındasın. Ayrıca kapalı takımları hiç açamayız biz, açık oynamak zorunda olmaları daha iyi.
Reply
24-10-2021, 20:49,
Göztepe Kasımpaşa Rize
Bunlar devre arasında bizden daha rahat ve daha iyi transferler yapabilir. Devre arasına kadar her puan altın. Antepte bıraktığımız 2 puan bugün bizi orta sıraya atacaktı.
Bu takımlar haricinde bence en zayıf halka Kayseri. Camia olarak da futbola soğuklar.
Alanyayı izliyorum imrenmemek elde değil. Taş gibi takım kuruyorlar. Senelerdir büyük takımlara kabus oldular. Çok zor değil takımları hep toplama ama kaliteyi bir şekilde buluyorlar.
Reply
25-10-2021, 00:58,
(24-10-2021, 18:38)genoa28 Wrote:
(24-10-2021, 17:41)heyulaanil28 Wrote: Antalya mağlup keşke kazansalardı şimdi ne var yoksa oynayacaklar umarım seyircide olur stat dolar.

Biz bu maçları alamayacaksak hangi maçı kazanıp ligde kalacağız, Antep'i bu halde bulmuşken tokatlayıp geçmek lazımdı, gökten meteor yağsa koyup geçmek lazım yoksa çıkıp ligde kalacağız diye zırvalamasınlar

Biz bu tip maçları kazanamadık bu senede dahil Alanya kötü durumdayken yenemedik adamlara can suyu olduk Kasımpaşa maçı öyle Kayseri birçok örnek verebiliriz.

Bu arada tüm maçların oynanması ile düşme hattından çıkmışız  Big Grin
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
25-10-2021, 14:01, (This post was last modified: 25-10-2021, 14:02 by 123456.)
Bize devre arasında leblebi gibi golleri atacak golcü gelsin. Küme düşme hattından bir tık yukarıda bitiririz ligi.

Malatya-Sumudica kötü oldu. Malatya da düşme adayıydı adam geldi 2 de 2 çekti.Yukarıdan Kayseri geldi sayılır, 3-4 hafta içinde Altay'ın da potaya yaklaşacağını düşünüyorum. 11 galibiyet 11 beraberlik gibi bir barem yakalamak lazım. Bakalım.
Reply
25-10-2021, 16:45, (This post was last modified: 25-10-2021, 20:39 by semiko.)
kaleci olarak süperlig standartlarında bir kalecimiz var. ha 2 puan gider bugün yarın sana 3 puan aldırır bilemezsin.
okan yerine onurcan da olsa aynı hatadan gol yenebilirdi tipik türk kalecisi çıkışı çünkü ..

maçı arada izledim golü canlı gördüm sadece . gol direkt olarak aziz behich e yazar.(attığımız gol için özverili ile attırdı) şu kadro en az 10 gün önce başlasaydı bugün bunları konuşmuyorduk ..

hocanın doukara sevdası nedir ne değildir bilmiyorum ..
ileri uç olarak oynattığın adam sahte forvet olarak oynuyor ..
ha sen ingiltere gibi sahte forvetli kadro kuruyorum dersen lafım olmaz. ancak ilerde top tutan indiren basan bir forvetle başlamamak bence ilk etapta saçmalık. balde çok verimli olmayabilir hocanın gözünde ancak istek arzu önde basma top indirme rahatsız etme hepsi var . onunla başla sonradan al doukarayı . eskisi gibi 3 değişiklik hakkı yok artık. 5 tane var kullanmıyorsun bile bazen ...
ama şunu diyorum şu orta sahaya nalepa giderdi. flavio traore nalepa orta sahası bu takıma çok iş yaptırırdı . nalepa ileri çıkan faul aldıran duran top kullanan bir orta sahaydı . böyle bir adamı boştan yere kaybettik bence..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)