Spor Toto Süper Lig 5.Hafta | Giresunspor - Konyaspor
19-09-2021, 15:32,
RE: Spor Toto Süper Lig 5.Hafta | Giresunspor - Konyaspor
bu takımda hala balde den daha iyi gol atacak oyuncu yok, bu net ortada. ha ama yok sen diyorsanki ben baldenin tipine gıcık oluyorum oynatmak istemiyorum.. öyleyse söyleyeceksin başkana da paraya kıyıp golcü alacak. yılların ismail hocasını yollatacak kadar sözün geçiyorsa bir golcü isteyecek kadarda hatrın olmalı. yoksa ya paşa paşa baldeyioynatacaksın yada şutingen.
Reply
19-09-2021, 15:38,
Birisi kalenin yerini öğretsin bizimkilere
Reply
19-09-2021, 15:39,
İkinci yarıda oynanan oyunda memnun olmayan yoktur sanırım. Peres, traore, serginho, flavio çok mücadeke ettiler. Süleymanov ışık verdi gerçekten. Bir tık daha seviyeyi yükseltmesi lazım halen yeterli değil. Bu haftaki oyunun tesadüf olmadığını görmek için gelecek haftayı bekleyeceğiz.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
19-09-2021, 15:49,
Bugüne dair birşey söylemek zor. Çok iyi oynadık. Hocanın hatası doukara ile başlaması. Emre Taşdemiri alıp 4.4.2 olmaya çalıştı ama o hamle gereksizdi. Shapiyi çıkarma çek kanada.yine 4.4.2 oyna. Flavio traore okey gibi duruyor. Perez Diarra da okey. Bu ikili daha da bomba ama oturacak. Balde ile başlamamız gerek etık. Doukara forvet değil kanat. Adamın ilerisi için hiç bir umut vermiyor. Alırsan kanada al yoksa sakın oynatma. Umut balde götürür.
Reply
19-09-2021, 15:58, (This post was last modified: 19-09-2021, 15:59 by maicon_28.)
-Balde bu takımın 1.forveti
-Ön liberoda Traore oynayınca, Flavio biraz daha iyi gözüktü. Ama yine de ikisi de süper lig topçusu değil. Traore çok iyi mücadele etti ama 4-5 tane şut çekti. Sanki Lampard

-Orta sahada sorun Pelupessy'deymiş
-Doukara futbolu kafada bitirmiş. Normalde canavar gibiydi. Yürüyor sadece
-Serginho'yu pamuklara sarmalıyız
-Perez'i beğenmiyorsunuz, forumda nadir beğenenlerden biriyim ama adam elinden geleni yapıyor. Hem defansta, hem de hücumda. Yeri geldi sedye oldu, Traore'yi sırtında taşıdı Big Grin Hele üçlü defans oynasak daha faydalı olacak eminim
-Diarra bildiğimiz gibiydi. Diarra-Perez bence iyi. İnşallah Douglas'ı oynatmazlar tekrar
-Aziz Behich'de epey iyiydi
-Zeki Yavru her zamankinden kötüydü
-Diabate'ye güvenmiyorum, çok çıt kırıldım
-Suleymanov ışık veriyor ama çok tıfıl olması onunda sıkıntı

Hoca değişikliklerle beraber takımı daha kötü duruma soktu. İstifa etmesi gerek
Emre Taşdemir'i alıp 4-4-2 yapması fiyaskoydu
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-09-2021, 17:12,
Hakan hoca görmek istemiyor herhalde
hala iyi yoldayız demiş. Belki 1 maçta 5 tane gol atacağız diyor
Defansı oturttuk diyor.

Doukara olduğu sürece gol atamayız. Adam koşmuyor
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-09-2021, 17:20,
Maçı 2 sene diyende stadda izledim. Doukara maç içinde yaptığı tek olumlu hareket ilk yarı defansa yardıma gelip taca attığı top. Başka sıfır yani bildiğin sıfır.

Top tutmuyor, pres yapmıyor, araya kaçmıyor, defanstan şişirilen topları indirmiyor. Balde reis bunların hepsini yapıyor.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
19-09-2021, 17:27,
Geçen seneden beri golcü diye üstümüzü başımızı yırttık. Neticede kelepirleri golcü diye aldık netice beş maç sıfır gol. Sergio bu takımın her şeyi hafta sonunun tek güzel geçen yanı Samsun mağlup.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
19-09-2021, 17:40,
bugün aslında iyi oynamak değilde, bal yapamayan arı pozisyonunda idik. Ama önceden okadar kötü okadar futbola uzaktık ki, bu bal yapamayan arı olmak bile iyi gibi geliyor artık. Birazda Konya'nın planı işlemedi. Topu bize bırakıp nasılsa kontradan atarız yada bizim savunma kesin ikram eder diye düşündüler. Savunmamız ikramda bulunmayıp ileride de üretken olamayınca 0-0 bitti. kadro ve oyuncular yavaş yavaş oturmaya başladı. Kim gerçekten çöp kim uyum sorunu kim formsuz artık anlaşılmaya başladı. ve kesin olarak anlaşılan şey ise keleş ile bu ligde yürümez.
Reply
19-09-2021, 18:58,
maçtaydık ben takımı iyi bulmadım istek arzu vardı ama pozisyona giremedik ha ciddi pozisyonda vermedik bir tane topları direkten döndü iş dönüyor dolaşıyor orta sahaya geliyor Flavio iyi koşuyor yıpratıyor ama bizde ileriye top taşıyacak şut atacak adam yok forvet Doukara olmaz gibi 1 forvet Balde dir herşeye rağmen puan aldık ama hafta içi FB maçı var bu maçı almalıydık bence gidişat pekte iyi değil.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)