Spor Toto Süper Lig 3.Hafta | Giresunspor - Trabzonspor
29-08-2021, 23:44,
RE: Spor Toto Süper Lig 3.Hafta | Giresunspor - Trabzonspor
Golcu ve kaleci şart
Alıntı
29-08-2021, 23:45,
Mükemmel takım kuran hakanlara teşekkürler. Süs diye getirilen sportif direktör sana da eyvallah.
Alıntı
29-08-2021, 23:46,
Lan vallahi tahammül edemiyorum ya beceriksizliğe dayanamıyorum. Bu kadar kötü takım nasıl kurarsınız ak? Elin çöplerini çok mu aradınız? Geçen seneki takım çıkıp oynasa zaten en az bu kadar oynar. Hoca diye kenarda duran adamın lisansı yok. Geçen sene milleti çileden çıkardı aynı kafa devam ediyor.

Bu sahanın hali ne? 2 maç sonra balçığa döner. Kışın bu stadta maç oynanmaz.
Alıntı
29-08-2021, 23:46,
Bu maçtan puan alabilmemizin tek yolu son saniye frikiğinin gol olmasıydı. Oyun içinde adamlar zaten yürüyerek oynadı. 3 farklı öne geçsek biraz depar yapıp 4 golü atarlardı bu naptını bilmeyen savunma dizilişine. Yavaş yavaş sezonu bitirmeye başladım ben kafada. Gerçi başkan zaten hiç başlamadı gibi süper lige alışamadı. O düşen kadro ile 1.ligde ne yapabiliriz hesabında gibi geliyor.
Alıntı
29-08-2021, 23:47,
Net orta saha net golcüye ihtiyaç var ayrıca Trabzon çok kasmadı gol atsak TS atardı tempoyu TS belirledi halı saha ayarında maç oldu bizim iyi oynadığımız falan yok.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
29-08-2021, 23:50,
1 tane 8 numara
1 tane 10 numara
1 tane kanat
1 tane forvet

ihtiyacı var.

6 numaraya ihtiyaç var mı ondan çok emin değilim. Biraz şımarıklık mı olur bilemedim
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
29-08-2021, 23:53,
Yediğimiz gol komedi. Kaleciyi engelleyen biri yok ıska. Hadi o top ıskalandı. Arkada Nwakaeme niye bomboş yanında niye adam yok. Karambol oynuyoruz. Karambol koşuyoruz. Oyun düzeni yok. Oyuncuların koşacak hali yok. Hücum organizasyonunu geçtim oyuncuların yanındaki adama pas atacak hali yok. Duran top oluyor duran top bile kullanamıyoruz. Çok kötüyüz çok. Sadece harcanan paralara yazık. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu paralar önümüze gelmez.
Alıntı
29-08-2021, 23:53,
(29-08-2021, 23:46)kerasus demiş ki: Bu maçtan puan alabilmemizin tek yolu son saniye frikiğinin gol olmasıydı. Oyun içinde adamlar zaten yürüyerek oynadı. 3 farklı öne geçsek biraz depar yapıp 4 golü atarlardı bu naptını bilmeyen savunma dizilişine. Yavaş yavaş sezonu bitirmeye başladım ben kafada. Gerçi başkan zaten hiç başlamadı gibi süper lige alışamadı. O düşen kadro ile 1.ligde ne yapabiliriz hesabında gibi geliyor.

1.lig hesabımı kaldı deli dehşet paraları zaten verdi. Neden hala seneyi düşünüyor anlamış değilim.
Alıntı
29-08-2021, 23:56,
(29-08-2021, 23:46)kerasus demiş ki: Bu maçtan puan alabilmemizin tek yolu son saniye frikiğinin gol olmasıydı. Oyun içinde adamlar zaten yürüyerek oynadı. 3 farklı öne geçsek biraz depar yapıp 4 golü atarlardı bu naptını bilmeyen savunma dizilişine. Yavaş yavaş sezonu bitirmeye başladım ben kafada. Gerçi başkan zaten hiç başlamadı gibi süper lige alışamadı. O düşen kadro ile 1.ligde ne yapabiliriz hesabında gibi geliyor.

Bu kadar çöpe verilen paralar yüzünden amatöre kadar ineriz biz.
Alıntı
30-08-2021, 00:01,
Başkanın sesi hiç çıkmıyor...
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi