Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Giresunspor - Galatasaray
17-08-2021, 00:02, (This post was last modified: 17-08-2021, 00:23 by mcagatayy.)
RE: Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Giresunspor - Galatasaray
Aksine çok kötü olduğumuzu düşünmüyorum bu maçlık. Hüsamın bireysel hataları sonucunda yenilen goller. Sol bek, kanat ve forvet konusunda kalite anlamında eksiğimiz var. Koşan mücadele eden takımız. Birde Traore'yi alıp yaratıcı Nalepayı yollamak mantıksız oldu. Takıma yaratıcı orta saha oyuncusuda lazım.Sankhare konusuna gelicek olursak ben maçın başında beğendim doğru basıyor. Maç ritmi kazanınca 90 dakikaya yayarsa daha iyi olacaktır. 2 kanat, Hüsamın yollanıp 2 sol bek, 1 Türk orta saha, 1 santrafor lazım.
Reply
17-08-2021, 00:05,
Hakan hoca maç sonu maşallah çok akıcı ve akılcı konuştu ne anlattı kendisi dahi anlamamıştır ! Hayrullahın konuşması ise kendisinden hiç ama hiç beklenmeyen konuşma helal olsun. Yine söylemek gerekirse şu maçtan puan alınılabilirdi beklentim hüsam ile yarın geç kalmadan yollarımızı ayırdık haberi lütfen artık şunu yapın.
Başkentten !
Reply
17-08-2021, 00:07,
Takım ilk 30 dakika iyidi fizik gücü yüksek basıyor nefes aldırmıyor Hüsam sahneye çıktı sonra burda hocanın hatası var ne vereceğini biliyorsun koy perezi sola sergen yada diarrayi stopere iyidir bu heriften adamın yaptıgı penaltıyı okul takımında yapsan keserler seni bunun yetenekle falan alakası yok yani Baldeden olmaz savaşıyor falan ama alt ligde kalite dusuktu o yuzden atıyordu transferlerin artık bu hafta bitmesi gerek ona gore yolumuza bakmalıyız bir sol bekimiz olsa puan alırdık biz bugun Perez agır o yedirdiği golun mantığı yok herifin yanından uçtu gitti Diagne acele bu hafta bitmeli transferler en azından sol bek forvet kanat gelmeli ağır davranmak kaybettiriyor
Reply
17-08-2021, 00:19, (This post was last modified: 17-08-2021, 00:20 by semiko.)
Bir sol bek iki hücumcu kanat. Bu iş tamamdır. Biz küme de kalırız

Türk stoper sadık varken almalıydık.perez bomba olabiliyor. Douglas da titi havası var demiştim.
Reply
17-08-2021, 00:27,
Maça tempolu başladık ön alan presimiz ciddi zorladı gsyi. Gole kadar denk oyun vardı. Gol + 2 penaltı + kırmızı süreci gardımızı tamamen düşürdü. Eksiklerimiz bariz göze çarptı. Tehlikeli pozisyon yaratamadık. Sergio fb maçınada solda başlamış ve pek etkili olamamıştı hoca keşke kendi mevkisinde kullansaydı, daha verimli olabilirdi. Orta alan bir kaç hafta içinde istenilen seviyeye gelir gibi duruyor. Takviyeler katıldıktan sonra görmek gerek takımı.
Ayrıca savunma göbeği ciddi alarm veriyor. Atlet ve iyi çevikliğe sahip her oyuncu perişan eder bizimkileri.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Reply
17-08-2021, 00:31,
Fatih terim '' ilk 20 dk tanımayacak haldeydik '' Alıp bunu hüsama sabaha kadar oku demek lazım ayıp ya aynı şeyleri söylüyoruz vallahi içine sı.tı maçın. yayıncı kuruluşta feyyaz uçar baldeyi çok beğendiğini dönüşleri topa hakimiyeti çok net dedi... orda da hem fikiriz ta geçen sene demiştik koy anadolu takımına sırıtmaz net.
Başkentten !
Reply
17-08-2021, 00:44,
(17-08-2021, 00:05)turkuaz_0628 Wrote: Hakan hoca maç sonu maşallah çok akıcı ve akılcı konuştu ne anlattı kendisi dahi anlamamıştır ! Hayrullahın konuşması ise kendisinden hiç ama hiç beklenmeyen konuşma helal olsun. Yine söylemek gerekirse şu maçtan puan alınılabilirdi beklentim hüsam ile yarın geç kalmadan yollarımızı ayırdık haberi lütfen artık şunu yapın.

maç sonu sinirlendim kapattım ne dediler ki ?
Hayrullah güzel mi konuştu
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
17-08-2021, 00:47,
Okan Koçuk
Douglas
Flavio
Balde

Bu 4 ismi çok beğendim.
Kalan isimler arasında 2-3 tane orta düzey isim var

Diğerleri çöp
Reply
17-08-2021, 00:47, (This post was last modified: 17-08-2021, 00:48 by heyulaanil28.)
Takım beklediğimden iyiydi en azından ezilmedik çatır çatır oynadık takıma gelecek olursak ciddi idman eksikliği var ilk haftalar falan hikaye dün Adana Demir izledik müthiş tempo koydular milli takım arasına kadar tempo yapmalıyız bu arada maçta kazanmalıyız

Takıma gelicek olursak orta saha tamam gibi Joey Pelupessy - Sankhare - Flavio tamam gibi bekler sıkıntı sol bek şart Zeki ile olmaz Hayrullah ile idare edeceğiz gibi kanatlar Diabate - Doukara olur gibi ve iyi bir forvet şart enseyi karartmaya gerek yok takım oynama alışkanlığı yakalarsa herşeyden önce tempoda koyarsak birşeyler olur bu takımdan.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
17-08-2021, 01:03,
Bugün ilginçtir ki Hayrullah > Zeki diyorum
Belki 1 ay sonra fikrim değişir ama şuan için çok net Hayrullah daha iyi
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)