Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Giresunspor - Galatasaray
16-08-2021, 23:20,
RE: Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Giresunspor - Galatasaray
Traore denen adamı takıma alan derhal giresunu terketsin. Nalepa bu adamı 10’la çarpar amg bu nedir ya bunlar nasıl kararlar? Asgari ücretle mi çalışacak bu herif başka açıklaması olamaz.
Reply
16-08-2021, 23:22,
Aynen traore ile de olmaz sırıtıyor, çok vasat bir kadromuz var bu kadroya direk girebilecek en az o da en az 5 oyuncu alınmaz ise kusura bakılmasında kadro çok net tff 1 kadrosu o da play off zor yapar ...
Başkentten !
Reply
16-08-2021, 23:25,
Umut Nayir niye girmiyor oyuna dakika olmuş 80?
Reply
16-08-2021, 23:27,
Hayrullahı 80.dk görmesi bile güzel geliyor Hakan hocanın, yediler penaltıyı bu arada ...
Başkentten !
Reply
16-08-2021, 23:31,
Hüsam salağı piclik yapmasaydı bu Galatasaray dan en kötü puan alırdık hiçbir şey yok GS da Diagne gol atana kadarda oyunun hakimi bizdik devreye 1-0 gitmek var 2-0 gitmek var.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
16-08-2021, 23:35,
Kesinlikle çift forvet umut nayir ile balde oynamalı, bu maç sonrası öyle olacaktır...
Başkentten !
Reply
16-08-2021, 23:37,
Beyler Pelupessy'nin adı duyuldu mu hiç?
Reply
16-08-2021, 23:46,
Hüsam'ın ilk penaltısı mı ? Ama bir maçda 2 tane peş peşe 5dk içersinde ben daha önce görmedim. Tamam Hüsamettin istikrarını korudu, her sezon rahat 6 7 tane penaltı yaptırırdı, ona bir şey demiyorum da bir maçta 2 tane birden yaptırmak kendini aşmış oldu. Demek Süper Lig'e çıkınca bir maçta 2 tane yaptırma becerisine de sahipmiş, onu öğrendik.
Reply
16-08-2021, 23:47, (This post was last modified: 16-08-2021, 23:49 by bulancak28.)
Bence bariz bir şekilde kalite farkı görüldü bugün. Marcao'nun kırmızı kartından sonraki düşüşü yaşamasalardı bir gol daha bulurlardı.
Okan, Douglas tamam. Perez'i beğenmedim açıkçası yerine daha süratli bir stoper olabilirdi. Sağ bek Zeki Yavru vasat bir oyuncu ama bugün fena değildi, sol bek için zaten hiçbir şey dememe gerek yok. Ben de mi bir sorun oldu bilmiyorum ama Pelupessy'nin adını ikinci yarı hiç duymadım. Hamidou Traore gereksizden de öte bir transfer, Nalepa 100 kat daha iyidir. Sergio'nun Allah ayağına taş değdirmesin adam kaldığı yerden devam ediyor. Hayro bugün mevkisinin dışında oynadı bir şey demek istemiyorum ama süper lige yetmeyeceği de bariz, yedek olabilir. Flavio vasattı. Balde çok yalnız kaldı, devamlı kanata geriye geldi, bu oyun sistemiyle iş yapması çok zor. İleriye adam lazım olduğunu hep söylüyorduk Umutla beraber olabilir belki yada Doukara. Sankhare bence olacak.

Her halükarda düşmeme mücadelesi vereceğiz gibi görünüyor. Şu anlık muhtemel rakiplerimiz Malatya, Kayseri, Başakşehir ve Altay. Çok enseyi karartmaya gerek yok şu an takım oturunca bir şeyler yapacaktır ama müdahale şart oğlu şart.
Reply
16-08-2021, 23:48,
Kalite çok düşük. Acayip kararlar var ve hepsinin sorumlusunun Hakan Keleş olduğuna eminim.
Mesela Traore denen adam Nalepadan daha kötü, Hüsamettin ve Hayrullah neden takımda? Bu takımda serbest vuruş kullanacak orta saha oyuncusu yok mu da Zeki kullanıyor üstelik ayağı çok kötü.

Perez solda daha iyi oynadı stoper için çok yavaş. Göbek Sankhare ve Traore yüzünden oturmadı ama Flavio Pelupessy idare eder gibi. Sağ sol bekler facia. Balde beni şaşırtmaya devam ediyor arkasında besleyen olsa sanki kaldıracak gibi yine de forvet şart.
Kanatlara mutlaka transfer şart.
Takımın kondüsyonu düşük. Biraz daha oturması lazım.

En can sıkıcı şey oyun falan değil taraftar konusu. 44 yıl sonra yeni stadta bunu başaran başkana tebrikler.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)