21.Hafta | Giresunsporumuz 2 - 1 İstanbulspor Erteleme maçı
10-02-2020, 23:48,
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz 0 - 1 İstanbulspor dk'34 yarıda kaldı
(10-02-2020, 23:14)semiko Wrote: doğan dükkan Big Grin ya benim  dediğim başka bişey . kavacıkta medipol üni nin arkasında. görele pidesi yazıyordu girdim içeriye. peynirli görele pidesi dediler dedim olur bi baktım yağlı ama harbiden güzelmiş.  hatta şimdi baktım kırkfırın görele pidesi diye ismi Big Grin
Ha evet ikisine de baktım şimdi. Doğal dükkandı evet. Ama o hem çok pahalı hemde baya fırsatçı Bi yer. Boğazın lüks restoranlarında bile olmayan saçma ücret politikaları var. Giresun işte vizyonsuzluk paçalarından akıyor yine. 3 kuruş geçireyim diye kimbilir kaç müşteri kaybediyorlar. Ki ben daha gitmeden vazgeçtim hayatımda görmediğim bu absürt fiyat politikasından dolayı. Pahalı olması ayrı mesele yalnız fiyatların yüksek olmasından bahsetmiyorum.

Senin dediğin yer zaten hemen meydanda imiş ve fiyatlar da makul sayılır. Yalnız Gireusnluktan biraz çıkmış gibi farklı üründe çok. E İstanbul tabi sonuçta herkse hitap etmek istemesi doğal. Ama bilgi için sağol mutlaka gidicem. 

Konudan çok saptık forum ahalisi kusura kalmasın ama buda giresunumuz için ?
Reply

Messages In This Thread
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz 0 - 1 İstanbulspor dk'34 yarıda kaldı - by kerasus - 10-02-2020, 23:48

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)