34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
03-05-2021, 13:40,
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
Hatay için Çaytemel ne ise, bizim için de Hüsamettin odur. Smile
Reply
03-05-2021, 14:04,
Hüsamettin bizim kırmızı çizgimizdir.
Smile
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
03-05-2021, 14:06,
Onların para babası başkanları var.
Bizim de babacan başkanımız var.
Fark burada.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
03-05-2021, 14:36, (This post was last modified: 03-05-2021, 14:37 by semiko.)
Eveet mikrofonlarımız necmi kadıoğlu stadında Big Grin alandan bildiriyorum, tam şampiyonluk kutlamalık alan var haberiniz olsun

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
03-05-2021, 15:20,
Tuzlaspor taraftarlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Nafız Hacıalioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Nafız Hacıalioğlu:’’Tarihinde ilk defa Ptt 1 lige çıkma şerefinde bulunan Tuzlasporumuz memleketim olan Giresunspor ile aynı ligde karşılaşması beni çok mutlu etmişti. Ligin ilk haftasından bugüne kadar kendi sosyal medya hesaplarımdan her iki takımın galibiyeti sonrası Tebrikler çocuklar, Tebrikler Tuzlaspor ve Girsunspor şampiyonluk size yakışır diye paylaşımlarında bulunuyordum. Sezonun son haftasına kadar da aynı şekilde paylaştım. Bundan önceki hiçbir paylaşımımda kimsenin sesi çıkmıyordu. Çünkü durum bu noktaya gelmemişti. Bu paylaşımdan dolayı dün bana Samsunspor camiasında kendini bilmez edep ahlak sahibi olmayan aile değerleri bile olmayan kişilerin şahsıma aileme ve çocuklarıma kadar hakaretler duydum. Ben bu cahil ve edepsiz kişilerin yapmış olduğu bu davranışları koskoca büyük bir camia olan Samsunsporamı maal edeyim. Her ne kadar beni üzsede bu yapılan çirkin saldırıyı birçok Samsunlu kınamış ve banada özelden arayarak mesaj atarak teyitlemiştir.

Değerli arkadaşlar Tuzla 81 ilden oluşan bir semttir. Bu semtte her ilden kişiler vardır. Bende bu semtte 40 yıldır ikamet eden 14 yıldır Tuzlaspor ile gönülden uğraşan Giresunlu bir vatandaşıyım.

Memleketim ile de onur gurur şeref duyan kişiyim. Nasıl olurda Tuzlaspor yöneticisi şampiyonluk kutlamasını bir hafta önceden yayınladı diye yaygara verir aklım almış değil. Değerli dostlar ben bunu dik şekilde söylüyorum. Ben Tuzlasporluyum. Aynı zamanda memleketim Giresunsporu ve benim yol ve dava arkadaşlarım abilerimden dolayı da Diyarbakır’ı destekliyorum. Bunda yanlış olan ne var? Aileme kadar hakaret edecek ne var? Bugün benim memleketim Samsun olsaydı şampiyonluk Samsun’a yakışır derdim. Ama Giresunluyum.

Tuzlalıyım Diyarbakırspor’u destekliyorum. Onurluyum gururluyum. Bunun neresi şike bunun neresi hata. Hatayı arayacaklarsa önce hocalarında sonra başkan ve yönetim futbolcularda arasınlar. Çuvaldızı kendilerine batırsınlar. Bu arada Tuzlaspor ve yönetimi bu ligin en temiz takımıdır. Biz bu ligi yeni öğreniyoruz. Başkaları gibi ne satılırız. Nede satın alınırız. Bizim kimseye ihtiyacımız yok. Kimseden de beklentimiz yok.’diye belirtti.
Reply
03-05-2021, 15:42,
Tuzla 81 ilden oluşan bir semtmiş arkadaşlar Big Grin
Reply
03-05-2021, 15:50,
Kozmopolit bir yer olduğunu ifade ediyor, doğrudur da.
Reply
03-05-2021, 16:08,
(03-05-2021, 15:42)bulancak28 Wrote: Tuzla 81 ilden oluşan bir semtmiş arkadaşlar Big Grin

Aynı zamanda 7 kıtadan 208 ülkeden oluşan bir semt  Tongue 

Şaka bir yana, belli ki heyecanlı biri. Takımda bu duruma gelince o da kendini tutamamış demek heyecandan. Kötü niyeti olmadığı belli ama istemeden bize çok zarar verdiği de aşikar.
Reply
03-05-2021, 16:15,
Bu kadar hakaretten sonra maçı vermeniz lazım... Zamzunlular bunu çoktan haketti. Her maç sonrası zırlama olur mu bunlarda var arkadaş.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
03-05-2021, 17:34,
Yalnız hemşerim açıklamanın sonunda Samsunlulara lafı bilezik gibi geçirmiş. Helal olsunSmile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)