32.Hafta | MS Giresunsporumuz:1 - Adana Demirspor:0
05-05-2019, 21:30,
RE: 32.Hafta | MS Giresunsporumuz:1 - Adana Demirspor:0
Allaha şükür kaldık ligde.Şimdi içimizdeki irlandalıları temizleme zamanı.
Genç Çotanaklar

Reply
05-05-2019, 21:42,
yazılacak çoook şey var sezona dair ama hangi birini yazalım? iyi tarafından bakarsak bozbağdan kurtulduk, spor28 gibi içimizdeki irkandalı hainler rengini iyice belli etti. erkan hoca 2 haftada çok şey kazandırdı bu klübe. ligde bırakmasından bahsetmiyorum yani. seneye kimi istiyorsa gözü kapalı alınsın mümkünse. evet devamlılık sorunu var bariz şekilde. ama bize kazandırdıklarına karşılık bir şansı hakediyor bence. iyi başlayıp sonunca batırmaya başlasa bile ısrarla arkasında durulmalı bence.

ha bu arada, "bu takımın sorunu hoca değil" fikrine hep karşı çıkmıştım. sonuç ortada.
Reply
05-05-2019, 21:45,
Malum yerel basından ümit Özat haberi bekliyorum "sanssizdi, yoksa yenilmedi" falan gibi.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
05-05-2019, 22:27,
İşin doğrusu fena olmayan bir kadroyla lige girdik bence ama son bi kaç sezondur ligde play-offa oynayıp Süper Lig göremeyen bir takımın bunu yaşaması gerekiyordu. Yani bi dip yapıp toparlanmak, o heyecanı yeniden yaşamak için hırslanmak şarttı. Bu sezona üzülmüyorum doğrusu çünkü işler bi ara baya sarpa sardı. Başkan değişti, teknik direktörlerle sorunlar yaşadık falan filan velhasıl önümüzdeki sezona baktığımda çok umutluyum. İlk 11'deki kritik bölgelere bu sezon süper lige çıkan takımlardan oluşturabilirsek ve bir de şu bek ve forvet sorununu çözebilirsek olur bu iş. Burda da görev yönetime düşüyor, asıl performansı şimdi göreceğiz. Hoca konusunda da hiç şüphem yok, Erkan hocayla yarım kalan bir hikayemiz olduğunu düşünüyorum. Mutlu sonla biter umarım.
Reply
05-05-2019, 22:36,
Futbol gerçekten enteresan bir oyun Karabük’ü yensek muhtemelen Erkan hoca burada olmayacaktı maç sonu Erkan hocayı çok inançlı gördüm bu beni çok mutlu etti vardır her işte bir hayır diyorum bir dip yapacaktık inşallah dip burasıdır. Ligde kalmamız Erkan Sözeri başarısıdır net. Yönetim işin mali kısmına baksın futbolu hocaya bıraksınlar Erkan hoca bunu fazlasıyla hakediyor
Reply
05-05-2019, 22:45,
Biraz durulduk galibiyete güzel sevindik kursağımızda kalan herşey için neresinden başlasak hep aynı şeyleri yazar dururuz, ilerleyen günlerde başkan, hoca ve takımın geleceği üzerine güzel bir topic açalımda geniş geniş yazalım çizelim hatta, artık profesyonelleşme zamanı yeter bu kadar amatörlük her anlamda bizde şehir takımı olarak bi karakter koyalım, Öncelikle Erkan sözeri hamlesi ile yönetime ve aldığı paranın hakkını veren vermeye çalışan yediği kaba sıçmayan topçularımıza teşekkür ederiz, biz kimlerin ne "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" yediğini biliyoruz, görüyoruz, duyuyoruz bu asalaklardan şu takımı bi temizleyip kurtaralım, kalmasını istediğim birçok topçumuz var erkan hoca ile birlikte inşallah doğru isimler kalır, bu sene eskişehirliler, samsunlular ve bu türevdeki bi kaç takımlıları üzdük o ayrı bi sevinç yaşatmadı değil, en çok o ümit ayısına iyi oldu, Elazığ bana göre düşmeyi haketmedi keşke kalabilselerdide altınordu düşseydi keza hadi afyonda yusuf hamlesi iyi bir hamle değildi hernekadar bizim için iyi olsada (seneye afyondan oltan karakullükçu gitmeden alınabilir şimdiden söz kesmek lazım.) neyse umarım düşen 3 takımda geri çıkar, seneye daha erken bir hazırlık dönemi ve transferde kalitesi bizim hedeflerimize uyacak karakterli topçular ile anlaşılır inş. çok kafa patlattık kızdık, küfrettik küstük geri geldik Smile şimdi uzaktan izleme zamanı yeyin birbirinizi ete para vermeyin.ads inş çıkamaz Smile
Başkentten !
Reply
05-05-2019, 22:45, (This post was last modified: 05-05-2019, 22:53 by 123456.)
Yarından tezi yok transfer çalışmaları başlasın. Tabi transfer tahtası ne alemde onu bilmiyoruz
Reply
06-05-2019, 00:32,
Erkan Hocanın dassagini bizim bütün futbolcular yesin bu arada 

Gerekirse kapısında yatıp milyarlar dökeceksin ama Erkan Hoca gelmeli demiştik adam iki haftada takımın her haletini değiştirdi

Seneye takımın çok ama çok büyük çoğunluğu gitmeli, Erkan Hocaya tam yetki verilmeli
Reply
06-05-2019, 01:16,
Yerlilere hadi neysede yerli malı sağlam bulmak zorda bu kadar yabancılarımızın kötü olduğu bir sezon hatırlamıyorum alayı alaf çıktı seneye hepsini gönderin gitsin mücadele etmeyen koşmayan futbolcu almayın arkadaş.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
06-05-2019, 01:37,
Bu takimda bence en baba Aykut Tevfik Renan birde Erkan Hoca seviyor anladigim kadariyla Landel kalir birde Kayacan yedek kaleci olarak kalsin kalirsa geri kalan herkesi yollasinlar
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)