32.Hafta | MS Giresunsporumuz:1 - Adana Demirspor:0
05-05-2019, 19:02,
RE: 32.Hafta | Giresunsporumuz - Adana Demirspor
O koduğumun spor28'i haber yapsın şimdi "ÖMÖT ÖZÖT HÖÇ YÖNÖLMÖDÖ" diye.

O şeref yoksunu ayı da s.ktirsin gitsin şimdi.
Reply
05-05-2019, 19:04,
(05-05-2019, 19:02)bulancak28 Wrote: O koduğumun spor28'i haber yapsın şimdi "ÖMÖT ÖZÖT HÖÇ YÖNÖLMÖDÖ" diye.

O şeref yoksunu ayı da s.ktirsin gitsin şimdi.

profil fotosu da ayrı yakıyor Big Grin
Reply
05-05-2019, 19:05,
Allahımmmm sana şükürler olsun
Reply
05-05-2019, 19:11,
Tebrikler giresun
Reply
05-05-2019, 19:12,
(02-05-2019, 03:33)stantheman05 Wrote:
(01-05-2019, 19:59)chotanax Wrote:
(30-04-2019, 19:11)maicon_28 Wrote: çöpleri bizim takıma toplayan Ümit Özattan intikam alma vakti

Taraftarın gönlünden geçene bakin, bir de yerel basının haberine 

http://www.spor28.com/Ozat-Giresunsporda...3585h.aspx

Sırf Erkan Sozeri'ye nispet olsun diye yapılmadıysa ben de birsbi bilmiyorum. 

Şu haber vatan hainligidir.
Bi de şöyle bakalım, belki de ilk mağlubiyeti biz aldırırız belli mi olur? Olan istatistiği paylaşmışlar, belki biraz ballandıra ballandıra anlatmışlar amaçları da ne bilmiyorum ama bu haber ben de biraz daha hırslanmak dışında bir etki yaratmadı Cool
Bizim için Ümit'e de koy Giresun Giresun ahahaha hayırlı olsun kurtulduk, güzel günler yakındır. Cümleten hayırlı olsun hepimize.
Reply
05-05-2019, 19:18,
RE: 32.Hafta | MS Giresunsporumuz:1 - Adana Demirspor:0
Şükür. Bu seneden ders çıkarırız inşallah.
Reply
05-05-2019, 19:38,
Tek kelimeyle korkunç bir seneyi bitirdik.
Küme düştüğümüz sene dahil ben bu kadar rezil duruma düştüğümüzü hatırlamıyordum. Kendi evimizde 5 mi yemedik, teknik direktör diye aldığımız herif takımı dolandırıp mı kaçmadı, transfer diye devre arası saçma sapan herifleri takıma mı doldurmadık, çoluk çocukla oynayan Karabük'ü mü yenemedik...

Normalde küme düşmeyi sonuna kadar hak etmiştik, bana göre Erkan Hoca gelmeseydi yine düşerdik ama işte şansımıza Karabük ve Elazığ iflas edip erken havlu attılar, rakibimiz Afyon bizden de beter çıktı (ki şu takıma 6 puan verdik emenike). 1-2 sene önceki o Bandırmalı, Samsunlu, Manisalı, Urfalı efsane düşme hattı olsa vallahi çıkamazdık biz o girdaptan.

Bu seneden çıkarılacak çooooook dersler var. Şu takımda 1-2 kişi hariç herkesi ilk uçakla göndermek şart. Seneye süpriz olmazsa Akhisar ve Bursa geliyor. Diğer takım Göztepe ya da Erzurum olacak. Hepsi arkası güçlü takımlar. Hali hazırda Osmanlı, Gazişehir, Altınordu, Hatay, Ümraniye, Adana Demir gibi dirençli takımlardan bir tanesi hariç hepsi kalacak. Eskişehir büyük ihtimalle toparlanacak. Çok çok zor bir lig bizi bekliyor.
Reply
05-05-2019, 19:47,
(05-05-2019, 19:38)bulancak28 Wrote: Tek kelimeyle korkunç bir seneyi bitirdik.
Küme düştüğümüz sene dahil ben bu kadar rezil duruma düştüğümüzü hatırlamıyordum. Kendi evimizde 5 mi yemedik, teknik direktör diye aldığımız herif takımı dolandırıp mı kaçmadı, transfer diye devre arası saçma sapan herifleri takıma mı doldurmadık, çoluk çocukla oynayan Karabük'ü mü yenemedik...

Normalde küme düşmeyi sonuna kadar hak etmiştik, bana göre Erkan Hoca gelmeseydi yine düşerdik ama işte şansımıza Karabük ve Elazığ iflas edip erken havlu attılar, rakibimiz Afyon bizden de beter çıktı (ki şu takıma 6 puan verdik emenike). 1-2 sene önceki o Bandırmalı, Samsunlu, Manisalı, Urfalı efsane düşme hattı olsa vallahi çıkamazdık biz o girdaptan.

Bu seneden çıkarılacak çooooook dersler var. Şu takımda 1-2 kişi hariç herkesi ilk uçakla göndermek şart. Seneye süpriz olmazsa Akhisar ve Bursa geliyor. Diğer takım Göztepe ya da Erzurum olacak. Hepsi arkası güçlü takımlar. Hali hazırda Osmanlı, Gazişehir, Altınordu, Hatay, Ümraniye, Adana Demir gibi dirençli takımlardan bir tanesi hariç hepsi kalacak. Eskişehir büyük ihtimalle toparlanacak. Çok çok zor bir lig bizi bekliyor.

bende öyle diyordum karabük seneye hazırlık yaptı sağlam kadrosu diye tak çöktü keza eskişehir de öyle . gözümüzü pek korkutmamak lazım evet bursa göztepe vs geliyor. göztepe bi nebze eyvallah da bursa direkt toparlanır. şansımız olmaz
Reply
05-05-2019, 20:29, (This post was last modified: 05-05-2019, 20:29 by 123456.)
İmparator geldi ligde bıraktı. Erkan Sözeri , Yusuf Şimşek ve Afyonsporlu futbolculara ne kadar teeşekkür etsek az
Reply
05-05-2019, 21:26,
(05-05-2019, 19:38)bulancak28 Wrote: Tek kelimeyle korkunç bir seneyi bitirdik.

aynen doğru diyorsun seneye lig ateş edecek. Süper lige çıkma şansımız yok gibi geliyor bana.
Krizde olan takım olsa bari Big Grin Küme düşmesek

Süper lig için en müsait sene geçen seneydi sağolsun Bozbağ takımın içine etti tepetaklak olduk
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)