30-Hafta -Giresunsporumuz - Denizlispor
19-04-2019, 18:49,
RE: 30-Hafta -Giresunsporumuz - Denizlispor
Afyon bizi korusun nokta
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
19-04-2019, 19:10,
Dauda kadro dışı kalmış.iyide takımda forvet yok. Kaldık Yasin Ozana geçmiş olsun. İyice küme düşmemiz garantileşti.
Reply
19-04-2019, 20:12,
Bu takımın düşmemesi futbola ihanettir
Reply
19-04-2019, 20:24,
sezon başında oyuncularla ilgili (kapalı kutu olanlar daha çok ) neredeyse hemen hemen tuttu. dauda için deplasmandaki ümraniye maçında notunu vermiştim. landel için tribün dergide ordulu bir arkadaş takım iyiyse çok iyi kötüyse başı çeker demişti aynen öyle oldu. sezon başında takım güzeldi biraz üf ne oyuncuymuş landel dedi herkes. külüp yönetmek şirket yönetmeye benzemez maalesef. kendine bir yancı bulursan ve yetkiyi ona verirse gelir seni de beller .. ben ligde kalacağımızı düşünüyorum. afyon bizi kurtaracak. ve yarın berabere bitecek bu maç .. haa hakan hocanın en ideal 11 i çıkarması lazım kendine göre. kulüp yetkililerininn baskılarına maruz kalırsa yandı. boluda gördük. sonradan değişiklikler onun insiyatifi ile oldu (bence) maçı çevirdik. birde potansiyelli gençler vardı onları değerlendiremedik. ama az kaldı . yanıma maycon kankamı alıp yönetim yapacağız Smile
Reply
19-04-2019, 21:18,
(19-04-2019, 20:24)semiko Wrote: sezon başında oyuncularla ilgili (kapalı kutu olanlar daha çok ) neredeyse hemen hemen tuttu. dauda için deplasmandaki ümraniye maçında notunu vermiştim. landel için tribün dergide ordulu bir arkadaş takım iyiyse çok iyi kötüyse başı çeker demişti aynen öyle oldu. sezon başında takım güzeldi biraz üf ne oyuncuymuş landel dedi herkes. külüp yönetmek şirket yönetmeye benzemez maalesef. kendine bir yancı bulursan ve yetkiyi ona verirse gelir seni de beller .. ben ligde kalacağımızı düşünüyorum. afyon bizi kurtaracak. ve yarın berabere bitecek bu maç .. haa hakan hocanın en ideal 11 i çıkarması lazım kendine göre. kulüp yetkililerininn baskılarına maruz kalırsa yandı. boluda gördük. sonradan değişiklikler onun insiyatifi ile oldu (bence) maçı çevirdik. birde potansiyelli gençler vardı onları değerlendiremedik. ama az kaldı . yanıma maycon kankamı alıp yönetim yapacağız Smile

Big Grin

Kanka biz kimsenin adamı olmadığımız, kimseye yanlamayacağımız için (en azından ben) kimse destek olmaz. Ekonomik anlamda destek bulamadığımız için küfür kıyamet şehirden kovuluruz Big Grin

Bu arada Dauda şehri terk etmiş. Kulüp bununla ilgili açıklama yapmış ve kadro dışıların ardı arkası kesilmeyecek devamı gelecek diye resmi açıklama yapmış yönetim.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-04-2019, 21:49,
Yanlız elazıg az kaldı kazanıyodu bence kazansalar yuzde 95 gitmiştik biriyle ugrasamıyoz  zati afyon bizi korusunSmile
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
19-04-2019, 21:56,
Gelecek hafta Dauda dahil birçok oyuncuyu affederler akıllarınca mesaj veriyorlar taraftara ama klasik hareket bunlar.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
19-04-2019, 22:37,
(19-04-2019, 21:18)maicon_28 Wrote:
(19-04-2019, 20:24)semiko Wrote: sezon başında oyuncularla ilgili (kapalı kutu olanlar daha çok ) neredeyse hemen hemen tuttu. dauda için deplasmandaki ümraniye maçında notunu vermiştim. landel için tribün dergide ordulu bir arkadaş takım iyiyse çok iyi kötüyse başı çeker demişti aynen öyle oldu. sezon başında takım güzeldi biraz üf ne oyuncuymuş landel dedi herkes. külüp yönetmek şirket yönetmeye benzemez maalesef. kendine bir yancı bulursan ve yetkiyi ona verirse gelir seni de beller .. ben ligde kalacağımızı düşünüyorum. afyon bizi kurtaracak. ve yarın berabere bitecek bu maç .. haa hakan hocanın en ideal 11 i çıkarması lazım kendine göre. kulüp yetkililerininn baskılarına maruz kalırsa yandı. boluda gördük. sonradan değişiklikler onun insiyatifi ile oldu (bence) maçı çevirdik.  birde potansiyelli gençler vardı onları değerlendiremedik.  ama az kaldı . yanıma maycon kankamı alıp yönetim yapacağız Smile

Big Grin

Kanka biz kimsenin adamı olmadığımız, kimseye yanlamayacağımız için (en azından ben) kimse destek olmaz. Ekonomik anlamda destek bulamadığımız için küfür kıyamet şehirden kovuluruz Big Grin

Bu arada Dauda şehri terk etmiş. Kulüp bununla ilgili açıklama yapmış ve kadro dışıların ardı arkası kesilmeyecek devamı gelecek diye resmi  açıklama yapmış yönetim.

valla ben taraftar olarak istanbulda olduğum halde kombine alırım destek için. gerisini de bi zahmet sen hallet yöneticisin sonuçta Big Grin
Reply
19-04-2019, 22:54,
(19-04-2019, 22:37)kerasus Wrote:
(19-04-2019, 21:18)maicon_28 Wrote:
(19-04-2019, 20:24)semiko Wrote: sezon başında oyuncularla ilgili (kapalı kutu olanlar daha çok ) neredeyse hemen hemen tuttu. dauda için deplasmandaki ümraniye maçında notunu vermiştim. landel için tribün dergide ordulu bir arkadaş takım iyiyse çok iyi kötüyse başı çeker demişti aynen öyle oldu. sezon başında takım güzeldi biraz üf ne oyuncuymuş landel dedi herkes. külüp yönetmek şirket yönetmeye benzemez maalesef. kendine bir yancı bulursan ve yetkiyi ona verirse gelir seni de beller .. ben ligde kalacağımızı düşünüyorum. afyon bizi kurtaracak. ve yarın berabere bitecek bu maç .. haa hakan hocanın en ideal 11 i çıkarması lazım kendine göre. kulüp yetkililerininn baskılarına maruz kalırsa yandı. boluda gördük. sonradan değişiklikler onun insiyatifi ile oldu (bence) maçı çevirdik.  birde potansiyelli gençler vardı onları değerlendiremedik.  ama az kaldı . yanıma maycon kankamı alıp yönetim yapacağız Smile

Big Grin

Bu arada Dauda şehri terk etmiş. Kulüp bununla ilgili açıklama yapmış ve kadro dışıların ardı arkası kesilmeyecek devamı gelecek diye resmi  açıklama yapmış yönetim.

valla ben taraftar olarak istanbulda olduğum halde kombine alırım destek için. gerisini de bi zahmet sen hallet yöneticisin sonuçta Big Grin

iyi bari kanka yıllık soda parası çıktı, sağol Big Grin
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
20-04-2019, 01:23,
Douda,Adama ba gözden çıkarıldı Landel sakatlığım var diye idmana çıkmak istememiş, yabancılardan Cyriac-Skrbic-Traore el mecbur kadroya girecek bundan sonra öyle gözüküyor. Sercanda takımla beraber çalışmış ama yine kadroda yok.

Kayacan, Savaş, Aykut, Çağlar, Bahadır, Renan, Tevfik, Volkan, Cristian Tanase, Muhammed Reis, Yasin Ozan 11'i ile başlayacağız büyük ihtimal.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)