22.Hafta | Afjet Afyonspor 3 - 2 Giresunspor'umuz
19-02-2019, 11:21,
RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor 3 - 2 Giresunspor'umuz
Erkan Sözeri, Gazişehir'e gittiğinde ilk icraatı M.Reis'i kadro dışı bırakmak oldu.Yorumu da bu adam fiziksel olarak bitmişti.Biz iki senedir bekliyoruz kımıldasın diye ama her gelen hoca eski günlerin hatırına oynatıyor.Bu Anıl efendi de bu şehrin ekmeğini 2 senedir yiyorsun böyle maça konsantrasyonun bu mu? arkadaş...Şekil olsun diye boşa atlayana kadar biraz top tekniğini geliştirsen de kaleci kelimesinin içini doldursan keşke...
Reply
19-02-2019, 11:57,
YINE DE NE KADAR KIZSAK DA YÖNETICILERIMIZ HATA YAPSADA BU TAKIM BIZIM TAKIMIMIZ SAHIP CIKACAGIZ VE BU ZOR GÜNLERDE YANINDA OLACAGIZ BASKA GIRESUNSPOR YOK O BIZIM CANIMIZ HERSEYIMIZ BU KÖTÜ GÜNLERDE BU TAKIMIN MORALE DESTEGE IHTIYACI VAR HEP BIRLIKTE BU CENDEREDEN KURTULALIM EL ELE VEREREK
Reply
19-02-2019, 16:55,
(19-02-2019, 11:57)gorelelibey Wrote: YINE DE NE KADAR KIZSAK DA YÖNETICILERIMIZ HATA YAPSADA BU TAKIM BIZIM TAKIMIMIZ SAHIP CIKACAGIZ VE BU ZOR GÜNLERDE YANINDA OLACAGIZ BASKA GIRESUNSPOR YOK O BIZIM CANIMIZ HERSEYIMIZ BU KÖTÜ GÜNLERDE BU TAKIMIN MORALE DESTEGE IHTIYACI VAR HEP BIRLIKTE BU CENDEREDEN KURTULALIM EL ELE VEREREK

BİZ Mİ ÇIKIP OYNAYACAZ Big Grin
GİRESUNLUYUZ ÖLSEKTE EĞİLMEZ BAŞIMIZ, VASİYETİMİZ OLSUN YEŞİL BEYAZ MEZAR TAŞIMIZ
Reply
19-02-2019, 17:15,
(19-02-2019, 11:21)celebi980 Wrote: Erkan Sözeri, Gazişehir'e gittiğinde ilk icraatı M.Reis'i kadro dışı bırakmak oldu.Yorumu da bu adam fiziksel olarak bitmişti.Biz iki senedir bekliyoruz kımıldasın diye ama her gelen hoca eski günlerin hatırına oynatıyor.Bu Anıl efendi de bu şehrin ekmeğini 2 senedir yiyorsun böyle maça konsantrasyonun bu mu? arkadaş...Şekil olsun diye boşa atlayana kadar biraz top tekniğini geliştirsen de kaleci kelimesinin içini doldursan keşke...
Hangi 2 sene Anıl 4.sezonunu oynuyor bizde, neyseki sene sonu sözleşmesi bitiyor geldiği 3.lige geri döner bu performansla bizden başka hangi enayi alır onu.
Reply
19-02-2019, 18:29,
Bir gün izin yapmış beyfendiler.Hak ettiler ya.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
19-02-2019, 18:57,
beyler benden size tavsiye, bu takımı uzaktan sevin. yoksa yakından valla hiç çekilecek kahrı yok. göz görmeyince gönül katlanır derlerya hani, valla çok doğru. geçen maç 2. yarı baktım basket maçı var hemen onu açtım efes-fener tk finali. böyle bi basket maçı varken giresunspor maçı çin işkencesi gibi valla. hani zaten bi beklentim yok sezondan düştük kabul ediyorum. olurda bi mucize ligde kalırsak ne ala. ama en kötüsüne kendimi hazırladım zaten. her maç bi umutla izle her maç tekrar kanser ol, çekilmez valla.

takımın morale desteğe ihtiyacı varmış falan bunlar klişe artık. desteğe ve morale ihtiyacı olan takım mesela ilk yarıdaki eskişehirspor takımıydı. kıt kanaat imkanlarla şiir gibi top oynuyorlardı. desteği fazlasıyla hakediyorlardı. tribün moraline fazlasıyla ihtiyaçları olurdu falan. bizimkilerin şuan öyle bi durumu yok. sabah 8 akşam 5 işe gidip gelmek dışında hayattan bi beklentisi olmayan memur zihniyetinde bizimkiler. sadece tek amaç 90 dk sahaya çıkmak. iyi yada kötü oynamak mücadele etmek gibi bi amaçları yok. adama geç kaleye diyosun geçiyor okadar işte. iyide oynasa kötüde oynasa forma garantisi var. bu sene böyle geçecek bi şekilde. seneye de menejeri çok çalışır iteler birine. ha 1. lig olmazda altta olur ama farketmez, herifin kariyer hedefi yokki zaten.
Reply
19-02-2019, 22:41,
(19-02-2019, 18:57)kerasus Wrote: beyler benden size tavsiye, bu takımı uzaktan sevin. yoksa yakından valla hiç çekilecek kahrı yok. göz görmeyince gönül katlanır derlerya hani, valla çok doğru. geçen maç 2. yarı baktım basket maçı var hemen onu açtım efes-fener tk finali. böyle bi basket maçı varken giresunspor maçı çin işkencesi gibi valla. hani zaten bi beklentim yok sezondan düştük kabul ediyorum. olurda bi mucize ligde kalırsak ne ala. ama en kötüsüne kendimi hazırladım zaten. her maç bi umutla izle her maç tekrar kanser ol, çekilmez valla.

takımın morale desteğe ihtiyacı varmış falan bunlar klişe artık. desteğe ve morale ihtiyacı olan takım mesela ilk yarıdaki eskişehirspor takımıydı. kıt kanaat imkanlarla şiir gibi top oynuyorlardı. desteği fazlasıyla hakediyorlardı. tribün moraline fazlasıyla ihtiyaçları olurdu falan. bizimkilerin şuan öyle bi durumu yok. sabah 8 akşam 5 işe gidip gelmek dışında hayattan bi beklentisi olmayan memur zihniyetinde bizimkiler. sadece tek amaç 90 dk sahaya çıkmak. iyi yada kötü oynamak mücadele etmek gibi bi amaçları yok. adama geç kaleye diyosun geçiyor okadar işte. iyide oynasa kötüde oynasa forma garantisi var. bu sene böyle geçecek bi şekilde. seneye de menejeri çok çalışır iteler birine. ha 1. lig olmazda altta olur ama farketmez, herifin kariyer hedefi yokki zaten.
Reply
20-02-2019, 15:05, (This post was last modified: 20-02-2019, 15:13 by cotanak88.)
Dünki antremana sakatlıkları devam eden Adama Ba,Çağlar Birinci,Renan ve Sercan Yıldırım katılmamış hadi Sercan ve Adama Ba yı anladık müzmin sakatlar bu Çağlar ümraniye maçında kadroya girmedimi hangi ara sakatlandı? Renanında Altay maçında oynayabileceği yazıldı o da yok adamlar birşekilde sezonu bitirme derdinde zerre katkı sağlamak gibi dertleri yok

Altay maçına Kayacan-Hüsamettin-Orhan-Aykut-Berkan-Landel-Tevfik-Tanase-Emre Nefis-Cyriac-Dauda(Skrbic) 11'i ile çıkmazsak hocanın aklından şüphe ederim.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)