21.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 1 Ümraniyespor
11-02-2019, 15:55,
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz - Ümraniyespor
(11-02-2019, 11:30)cotanak88 Wrote: Yönetim giresunluları stada davet ediyorda en azından şehiri havaya sokmak için de birşey yapsa fena olmaz mesela meydanda müzikli bir stand açsa ufak hediyeler dağıtsa en azından küçük bayraklar çocuklar için, belediye sürekli anons verse, caddeye bayrak asılsa bunlar ufak şeyler ama etkili olabilir şeyler şu an giresunlu tamamen futbolu unuttu insanlara bişeyleri hatırlatın artık geç olmadan.

Duruma bir örnek vermek gerekirse eğer, Ordu'nun süper lige çıktığı zamanlarda biz düşmeme mücadelesi veriyorduk hatırlarsanız. Çok net hatırlıyorum, millet Giresun'un maçına gitmek yerine Ordu'ya Fb,Gs,Bjk maçları izlemeye gidiyordu. 
Açıkçası bizim tribünümüz en zirve zamanlarında bile Giresun'da hiçbir zaman bir Eskişehir, bir Göztepe gibi taraftarlık kültürü oluşmadı. Daha doğrusu oluşamadı, Trabzon gibi bir hegomanya var hemen başımızda. Yine de hatırı sayılır derece taraftarımız olmuştur,başarı yakalanırsa eğer hala da vardır. 
Ama Allahaşkına, ben şu maçı televizyondan izliyorum kahroluyorum. Hiçbir şey oynamayan bir takım. Kapağı takıp giden eski başkan. Koskoca transfer döneminde bir tane sağlam adam alınmaması. E baba, tamam taraftarım armaya gönül veriyorum ama bu kadar da alenen t.şak geçilmez yani insanlarla.
Neyse, inşallah bugün Giresunspor ve Giresunspor Taraftarı için bir milat olur. Camia taraftar kenetlenip bu seneyi kazasız atlatırız.
Reply
11-02-2019, 18:04,
Giresunsporumuzun ilk 11'i

Anıl Atağ, Savaş Polat, Aykut Demir, Orhan Taşdelen, Bahadır Erol, Tevfik Altındağ, Michael Landel, Muhammet Reis, Cristian Tanese, Volkan Okumak, Abiola Dauda

Yedekler

Kayacan Erdoğan, Çağlar Birinci, Hüsamettin Tut, Mehmet Taş, Emre Nefiz, Alperen Aydın, Yasin Ozan

BAŞARILAR GİRESUNSPOR..
Reply
11-02-2019, 18:10,
dakika 1 gol 1 demeyeyimde

Kayacan son zamanlarda iyi gidiyordu, Reis nedir orta sahada
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
11-02-2019, 18:16,
Muhammet Reisi gorunce harbi sinirim tepeme çikiyor benim bu adamdan faha az göbeğim var kağnı koysak daha fazla işlevi olur bundan
Reply
11-02-2019, 18:37,
Volkan kaç haftadır kötü traore neden yok anlamadım
Derelili çotanak
Reply
11-02-2019, 18:37,
Ezbere bir hamle olabilir. Hoca takımı izledi mi acaba yoksa Reisin geçmişten gelen bilinirliği mi kadroya girmesine yetti?
Bana kalsa şu anda düşecek takımda bile oynatılmaz.
Reply
11-02-2019, 18:40,
(11-02-2019, 18:37)sokakbaşımeyhane Wrote: Volkan kaç haftadır kötü  traore neden yok anlamadım

Hamle olarak Traore kesinlikle olmalıydı bence.
Reply
11-02-2019, 19:10,
Tam heyecanlanıyorum yedeklere bir bakıyorum tüm Şevkim heyecanım kaçıyor
Reply
11-02-2019, 19:26,
Dauda çok isteksiz, takım yine birşeylere uğraşıyor ama ileride top duvara çarpmış gibi geri geliyor.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
11-02-2019, 19:28,
Beyler nasılız genel olarak? Maçı yeni açtım
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)