13. Hafta Denizlispor-Giresunspor
25-11-2018, 21:37,
RE: 13. Hafta Denizlispor-Giresunspor
Hoca değişikliği de bi işe yaramıyor arkadaş. Denizli, Antep, Adana coştu biz gerilemeye devam. Sanki hocalar da zorlamayla geliyor gibi.
Reply
25-11-2018, 22:40,
Şimdi özeti izledim. 2. Golü yağlıderspor bile yemez. 5 kişi adama şut çektiriyor.
3. Golde kaleciye faul çok net. Hakem gördüğü halde vermiyor çünkü art niyet var. Bir yandan da kırmızı kartı telafi ediyor. Kırmızı kart daha doğrusu ikinci sarı haksızmış zaten.
Reply
25-11-2018, 23:26,
(25-11-2018, 21:37)kral1234 Wrote: Hoca değişikliği de bi işe yaramıyor arkadaş. Denizli, Antep, Adana coştu biz gerilemeye devam. Sanki hocalar da zorlamayla geliyor gibi.

çünkü dürüst değiliz transferde. ve gerçekçi hedef koyup bu hedefe göre bi hoca getirmiyoruz. gerçek hedefimiz herzaman ligde kalalım yeter, üst lige çıkıp büyük denizde boğulmayalım. oysa dillerde tam tersi, hep şampiyonluk söylemleri. çünkü tarftarı artık hedef ligde kalmak diye ikna edemezsin, ancak böyle boş klişelerle gazını alıyosun her sezon başı. td tercihinde de taraftarın gazını almak için sırf isim yaptığı için pahalı birini getirirsen kimya uymaz tabiki. bu kadroyla şampiyon olamıycanı kendiside bildiği için hiç kasmıyor, oda artık cebine bakıyor burada. onun yerine kariyerinin başında ve vizyonu olan kendini ispat etme çabası içinde hedefi olan genç birini getirsen, şampiyon olamasa bile play off yapsa yada yarışın içinde bile olsa kendisi için iyi bir basamak sayılırdı ve bunun için mücadele ederdi.
Reply
26-11-2018, 00:08,
Şu takıma Burak Çalık, Recep Niyaz,Ziya Alkurt tarzı Volkan Okumak ekolunde bi adam almak çok mu zor. Bakmayın siz Volkan Okumak olmasa Denizli bol gollü bir galibiyet alırdı. Kaliteli topcu kendisini belli ediyor hemen. Biz her sene çöpleri toplamak zorunda mıyız? Hani hep ucuzluk muhabbeti yapılıyor ya çok mu zor şöyle adamları almak.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
26-11-2018, 10:56, (This post was last modified: 26-11-2018, 10:57 by sokakbaşımeyhane.)
Egedeki maclara giderim elimden geldigince dun artik bu sene maca gitmeme kararini aldim..sadece yonetim degil taraftarda bitmis..Giresun 3.ligdeyken bile karsa agriya deplasman yapardi dun 30 kisiydik Giresundan 1 tane adam yoktu..Yonetim Giresun sporun en buyuk silahinida elinden aldi hayirli olsun..Taraftarida kusturdu..
Derelili çotanak
Reply
26-11-2018, 11:19, (This post was last modified: 26-11-2018, 11:39 by ultras.)

İki tane yediğimiz basit golde Kayacan'ın durduğu yer. Kaleci doğru pozisyon alsa ikisi de yenecek gol değil savunmamız kötü iki golde de savunma hataları var rakibe vuruş şansı veriyor ama en geride bu hataları toparlayacak kalitede kaleci olsa sonuç farklı olacak.
Ek olarak Anıl 7 maçta 5 gol yemiş bu maçların 3 ünde kalesini gole kapatmış, Ümraniye maçında yediği goller ve Adana maçındaki gollerde hatalı diyebiliriz. Diğer iki gol de penaltı zaten.
Kayacan 6 maçta 8 gol yemiş 2 maçta gol yememiş, İstanbulspor,Gençlerbirliği ve Denizlispor maçlarında yediği gollerde hataları var. Anıl ne kadar güven vermiyorsa Kayacan da o kadar güven vermiyor ikisi arasında tercih yapacak olursam da kalan maçlarda Anıl geçsin derim.
Reply
26-11-2018, 12:34,
hakem falan bahane sen gol attıktan sonra santrayla beraber gol yiyorsan takımda büyük bir vurdumduymazlık vardır. Sen ne yapıp edip 10 kişi oynayan rakibine baskı kuracaktın.Hüsamın kaptan olduğu takımdan hiçbir beklentim yok. Bozbağın zaten gideceği yok görüp göreceğimiz bunlar olur.
Reply
27-11-2018, 00:44,
Maçın ozetini yeni izledim. Tarafsız olarak yorumlayacak olursam Dauda'ya ceza sahası içinde yapılan hareket penaltı, Kibong'a verilen kırmızı kart çok saçma, geri pas pozisyonunu hala çözemedim. Abdulkerim'in golünde de özetten pek bir şey anlaşılmıyor. Bein sport ta pozisyonlar analiz edilecektir bir de ordan bakmak lazım.

Kısacası hakem maçı mahvetmiş. Volkan attığı golde olsun asistte olsun kalitesini belli etmiş. Kayacan'ın yediği ikinci gol komedi resmen.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
27-11-2018, 11:05,
Yabancilarin hepsini yollarim...elzigdan tatosu alirim oncelikle tam bir beyin
Derelili çotanak
Reply
27-11-2018, 14:17,
Bu zihniyetteki kulübe Neymar'ı getirsen fayda etmez.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)