TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
01-04-2018, 17:46,
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
@kerasus @uniquest

tamam iyi güzel Eskişehir'in form grafiğinden bahsetmişsiniz ama bizi de kendi evinde yenmeyeni dövüyorlar.
2.hafta seyircisiz maçta Bjk'yi yendik ondan sonra 11 maçtır yeniliyoruz deplasmanda.
İki form grafiğini teraziye koyuyorum Eskişehir'in kazanması daha ağır basıyor bence. Deplasmanda galibiyet alamayız biz, umarım yanılırım da sizin dediğiniz gibi olur hiç stres yaşamayız.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
01-04-2018, 17:57,
Deplasman grafigimiz rezalet ama geride kalan Karsiyaka, Eskisehir, Trabzon maclarindan en az birini aliriz sanirim.
Reply
01-04-2018, 17:57,
(01-04-2018, 17:46)maicon_28 Wrote: @kerasus @uniquest

tamam iyi güzel Eskişehir'in form grafiğinden bahsetmişsiniz ama bizi de kendi evinde yenmeyeni dövüyorlar.
2.hafta seyircisiz maçta Bjk'yi yendik ondan sonra 11 maçtır yeniliyoruz deplasmanda.
İki form grafiğini teraziye koyuyorum Eskişehir'in kazanması daha ağır basıyor bence. Deplasmanda galibiyet alamayız biz, umarım yanılırım da sizin dediğiniz gibi olur hiç stres yaşamayız.

bizim genel performansımıza bakarsan efes ve gs yi zaten saymıyorumda, ibb yi dahi yenemezdik. uşaka bile yenildik o derece kötüydük. hafta içi bi yorum yapmıştım, beyler biz bu işi nasıl beceriyoruz rakiplermi aşırı mal? diye sormuştum. bugün tamamını izledim. oyunumuzda en ufakl biilerleme yok ama mücadele gücünü çok yukarı çekmişiz. birde kadro baya sağlammış bizim. eskiden bi boynton ile james harici oyuncu çıkmazdı pek. şimdi james baya arka planda kaldığı maçta 97 atıyoruz. jefferson ve dragiçeviç çok sağlam oyuncular. tek sorun rotasyonumuz olmaması ama o duruma baya alışmış zaten oyuncular, nerdeyse 40 dk yı çıkarıyorlar bi şekilde. şu kadronun başında normal bi koç olsa savunma yapan set hücumu falan oynatan, zaten play off içinde olurduk. koç faktörüyle g.tü g.tüne ligde kalıcaz.
Reply
01-04-2018, 18:11,
(01-04-2018, 17:57)kerasus Wrote:
(01-04-2018, 17:46)maicon_28 Wrote: @kerasus @uniquest

bizim genel performansımıza bakarsan efes ve gs yi zaten saymıyorumda, ibb yi dahi yenemezdik. uşaka bile yenildik o derece kötüydük. hafta içi bi yorum yapmıştım, beyler biz bu işi nasıl beceriyoruz rakiplermi aşırı mal? diye sormuştum. bugün tamamını izledim. oyunumuzda en ufakl biilerleme yok ama mücadele gücünü çok yukarı çekmişiz. birde kadro baya sağlammış bizim. eskiden bi boynton ile james harici oyuncu çıkmazdı pek. şimdi james baya arka planda kaldığı maçta 97 atıyoruz. jefferson ve dragiçeviç çok sağlam oyuncular. tek sorun rotasyonumuz olmaması ama o duruma baya alışmış zaten oyuncular, nerdeyse 40 dk yı çıkarıyorlar bi şekilde. şu kadronun başında normal bi koç olsa savunma yapan set hücumu falan oynatan, zaten play off içinde olurduk. koç faktörüyle g.tü g.tüne ligde kalıcaz.

3-4 ay önce takımın en iyilerinden biri olan Darrell'ın esamesi okunmuyor. Bence kilit hamle Buford hamlesiydi. Takım fizik açısından uzadı. 3 kısa ile oynadığımız için Rashad 3 numaraya kayıyordu, rakip fizik olarak eziyordu. Belki şutu yok, istatistik kağıdında dikkat çekmiyor ama istatistiklere yansımayan katkıyı sağladı geldiğinden beri. Müthiş Will Bynum hamlesiyle devam etseydik Dragicevic ve Jefferson bu kadar iyi oyun sergileyemezdi, dengesiz kadroya Lebron James'i getirsen ne fayda..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
01-04-2018, 18:20,
yalnız uşak bugün baya iyi efes karşısında. kazanırsa haftaa gaziantepe baya problem çıkarırlar.
Reply
01-04-2018, 18:35, (This post was last modified: 01-04-2018, 18:35 by uniquest.)
(01-04-2018, 18:20)kerasus Wrote: yalnız uşak bugün baya iyi efes karşısında. kazanırsa haftaa gaziantepe baya problem çıkarırlar.

Kazansinlar istiyorum Antep macina daha da asilsinlar diye.
Reply
02-04-2018, 00:00,
(01-04-2018, 17:17)uniquest Wrote:
(01-04-2018, 17:04)genoa28 Wrote: Binlerce kez helal olsun ama fikstüre baktım biz düşeriz gibi duruyor

Cok zor dusmemiz. Icerde 4 mac kaldi, ikisini alsak is bitiyor zaten. Deplasmanda da hepsini kaybettik varsayiyorum, ki bir galibiyet de oradan gelecek bence.

Gaziantep'in fikstür bize göre daha kolay, Çekmece'nin ki bizim ki gibi zor, ne yapıp edip geçen hafta kazanacaktık iş orada bitecekti
Reply
02-04-2018, 00:38,
Basketbol için Büyükçekmece’nin düşmesini isterim. Aşağısı yukarısı ligler saçma sapan İstanbul takımlarıyla dolu. Basketbolun Anadolu’ya açılması için Antep ve biz kalalım istiyorum
Reply
02-04-2018, 01:34,
Büyükçekmece maçı final olur
Derelili çotanak
Reply
02-04-2018, 09:26,
(02-04-2018, 00:00)genoa28 Wrote:
(01-04-2018, 17:17)uniquest Wrote:
(01-04-2018, 17:04)genoa28 Wrote: Binlerce kez helal olsun ama fikstüre baktım biz düşeriz gibi duruyor

Cok zor dusmemiz. Icerde 4 mac kaldi, ikisini alsak is bitiyor zaten. Deplasmanda da hepsini kaybettik varsayiyorum, ki bir galibiyet de oradan gelecek bence.

Gaziantep'in fikstür bize göre daha kolay, Çekmece'nin ki bizim ki gibi zor, ne yapıp edip geçen hafta kazanacaktık iş orada bitecekti
Ama 3 galibiyet ondeyiz rakipten. Ve harbi zor lig. Kimin kimi yenecegi belli olmayan turden. Haftalardir kazanamayan ve ligin dibine demir atan usak efesi elinden kaciriyor herkese yenilen eses dackayi yeniyir falan. Efes icin bile garanti mac olmuyorsa gaziantep icin hic olamaz. Aradaki 3 galibiyet cok buyuk avantaj. 23 macta 6 galibiyet alan takim kalan 7 macta 5-6 galibiyet alacak degil.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)