2017-2018 Sezonu Transfer ve Haberler
29-05-2017, 21:47,
1.) Sezonun adamları: recep-volkan-dodo-dimitriadis-onur. Mücadelelerinden dolayı hepsini kutlarım helal olsun. Bugün çok ciddi bir sakatlık geçiren volkan'a geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir. Tamam onur kalır, volkan'ın 1 sene daha sözleşmesi var ama sakatlığı onu futboldan 4-5 ay uzak tutmayacaksa iddialı takımlar bonservisini verir kaparlar. Recep bize geri gelmez bence, dodo kalacak, panos gidecek bence.

2.) Sezonun eh-ortalama adamları: berkan, özgürcan, özgür(normalde ortalama değil ama yine de iyi adam kalsın) .

3.) Sezonun berbat, bir daha takımda görmek istemiyorum dediğim isimler: Başta Yücel İldiz, Eser, Hüsamettin, Abwo, Isaac, Jones, Cihan can, Dilaver ve saymadığım diğer 3-5 kişi.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
29-05-2017, 21:55,
RE: Play-Off 2.Maç | Eskişehirspor - Giresunsporumuz
[Image: 1L9VVj.jpg]

Bizi üst lige taşıyacak kadro. "TRANSFER" yazdıklarım kesinlikle paraya kıymayıp transfer yapılması gereken pozisyonlar.
Reply
29-05-2017, 21:57,
Kalecimiz çok berbat yeni sezon da biraz genç takım kursak daha iyi olur. Yaşlı fasad oyuncu görmek istemiyorum. Resmen çıkmamak için elimizden geleni yaptık canları sağolsun ama Yeni hoca bence de sart. Yeni sezon TFF kimi çıkartmak istiyorsa söyleşinde Hakemlere gerek kalmasın
Reply
29-05-2017, 22:28,
(29-05-2017, 21:47)maicon_28 Wrote: 1.) Sezonun adamları: recep-volkan-dodo-dimitriadis-onur. Mücadelelerinden dolayı hepsini kutlarım helal olsun. Bugün çok ciddi bir sakatlık geçiren volkan'a geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir. Tamam onur kalır, volkan'ın 1 sene daha sözleşmesi var ama sakatlığı onu futboldan 4-5 ay uzak tutmayacaksa iddialı takımlar bonservisini verir kaparlar. Recep bize geri gelmez bence, dodo kalacak, panos gidecek bence.

2.) Sezonun eh-ortalama adamları: berkan, özgürcan, özgür(normalde ortalama değil ama yine de iyi adam kalsın) .

3.) Sezonun berbat, bir daha takımda görmek istemiyorum dediğim isimler: Başta Yücel İldiz, Eser, Hüsamettin, Abwo, Isaac, Jones, Cihan can, Dilaver ve saymadığım diğer 3-5 kişi.

abwo . sonlara doğru iyiydi ya hakkını yemek istemiyorum bu maçtada da iyidi. ilk maçta daha iyiydi tabi de .
Reply
29-05-2017, 22:45,
Eser hüsamettin  özgür  abwo özgürcan  vb elemanlarla  vedalaşma vakti  panos  recep dodo  takımda  kesin kalmalı olmazsa olmazlar...8 10 tane  çok sağlam  adam alınmalı...heyecan veren bir takım olmalı...yetenek düşmanlarıyla bu kadar...iyi niyetli hepsi Allah  razı olsun haklarını  helâl  etsinler...Ama super lige istiyorsak  adam gibi transferlere  yeni heyecana ihtiyaç var
Derelili çotanak
Reply
29-05-2017, 22:52,
2 yıldır Süper Lige çok yaklaştık. İnşallah 2017-2018 sezon sonunda Süper Lige çıkan ekip oluruz.

Bitirdiğimiz sezonu ve yeni sezonu bu başlıkta konuşalım.Transferleri,beklentilerimizi paylaşalım.
Reply
29-05-2017, 22:59,
(29-05-2017, 21:55)ArmanınPeşinde Wrote: [Image: 1L9VVj.jpg]

Bizi üst lige taşıyacak kadro. "TRANSFER" yazdıklarım kesinlikle paraya kıymayıp transfer yapılması gereken pozisyonlar.

Altina imzami atarim.yanliz bu yonetim o transfer yazdigin yerlere 35 lik futbol hayati bitmek uzere olan,yada okafor gibi saatcileri getirecektir.maalese transfer politikamiz bu
Reply
29-05-2017, 23:07,
RE: 2017-2018 Sezonu Transfer ve Haberler
Bizden giden oyuncuları transfer eden Urfaspor küme düştü.Yine bizden gidecek oyuncuları alacak takımın vay haline.
Ciddi anlamda kadro mühendisliği gerekiyor.Bu sene de ofansif anlamda eksik oynamaya mecbur bırakıldık.En başta para harcama niyetinde ve özü, sözü bir yönetici gerekiyor.
Seneye çok zor geçecek.Her sene öyle diyorlar zaten palavralarını bırakın kenara.El oğlu futbolcu transfer ederken biz çöpleri topluyoruz.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
29-05-2017, 23:13,
RE: 2017-2018 Sezonu Transfer ve Haberler
içimden bir his seneye abdülaziz gelecek diyor Sad
Reply
29-05-2017, 23:19,
(29-05-2017, 22:28)Semih Karahan Wrote:
(29-05-2017, 21:47)maicon_28 Wrote: 1.) Sezonun adamları: recep-volkan-dodo-dimitriadis-onur. Mücadelelerinden dolayı hepsini kutlarım helal olsun. Bugün çok ciddi bir sakatlık geçiren volkan'a geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir. Tamam onur kalır, volkan'ın 1 sene daha sözleşmesi var ama sakatlığı onu futboldan 4-5 ay uzak tutmayacaksa iddialı takımlar bonservisini verir kaparlar. Recep bize geri gelmez bence, dodo kalacak, panos gidecek bence.

abwo . sonlara doğru iyiydi ya hakkını yemek istemiyorum bu maçtada da iyidi. ilk maçta daha iyiydi tabi de .

usta adam sezonu 30 maç 1 gol 3 asistle tamamladı. Hadi ilk 3-4 hafta trt yayını olmadığı için eğer asist yaptıysa transfer markette o maçlarda asist yapanların verileri yok. Tam hatırlamıyorum periscope'dan izlediğimiz kadarıyla ama hadi oradan da 1 asist ekleyeyim Sezonu 1 gol 4 asistle tamamladı. İstatistikleri çok kötü olmasının yanında oyun içinde hiç bir işe yaramaması cabası.

Çok kötü kesinlikle gitmeli bence.

Ama napar eder başkanın manevi oğulları eser-abwo-hüsamettin-cihan can kalır
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)