Yeşil Giresun Belediye 2015&2016
28-12-2015, 01:18,
RE: Yeşil Giresun Belediye 2015&2016
neden bilmiyorum ama kandemir sanki kasıtlı olarak fren görevi görüyor takımda. zira ligin önemli hocalarından birisidir kandemir, şu oynadığımız basketbol onun seviyesinin çok çok altında. inatla yerlileri dışlamak olsun, iyi oynayan oyuncuyu çıkarmak olsun, seri yaptığımız dönemlerde mola alıp hemen saçmalama moduna geçiyoruz. ve en önemlisi ben kandemirin bi set hücumu dahi çizemeyecek kadar kapasitesiz olduğuna inanmıyorum. bir ara acaba iyi bi teklif aldıda kendini kovdurmakmı istiyor diyodum. ama yok kötü gidişata kılıflar falan uydurup zaman kazanmaya çalışıyor resmen. akla tek bi komplo teorisi geliyor. şehirdeki hükümet kanadının (canikli vb.) belediye ismi taşıyan takımın önünü kesmeye çalışıyor olması. bunun içinde en garanti yol hocayı ayarlamak. ya tehditle yada reddedemeyeceği paralarla...

Maicon ne dersin?
Reply
28-12-2015, 02:40,
@kerasus

knka senden iyi senarist olur Big Grin .Bak kötü manada demiyorum basit düşünmüyorsun , uç şeyleri düşünüyorsun..

dediklerine katıldığım yanlar var kandemirle ilgili. Ama şunuda unutmamak lazım kandemir mesela bizden öncede kaos basketbolu oynatırdı çalıştığı takımlarda ve maçın son bölümleri kritikse genelde kaybeden taraf olurdu. 3.çeyrek sendromu hep vardı.Teknik faulle takımın direncini kırardı. Katıldığım noktada şu bak abartmıyorum cidden set hücumumuz yok. Bir maçta doğru hücum ,doğru adamı doğru şutu bulduğumuzu görmüyorum.Max. 1 tane oluyordur muhtemelen(bjk maçı hariç). Bu konuda kandemirin üst seviyeye çıktığını düşünüyorum bu sene (kaos basketbolunda).Diğer takımlardada set hücumu olmazdı pek ama yinede maç boyunca 6-7 tane falan yapardı set hücumu kandemirin takımları. Açık ara ligin en zevksiz basketbol oynayan takımıyız ibb ile birlikte bu yüzden. Giresunlu olmasam ve açık kanaldan bizim maçı verse hayatta izlemem.

İşin özü öyle canikli , siyasi falan bişey düşünmüyorum. Kandemir kendini giresundan üstün gördü ,burnu havalara kalktı lige çıkarttığı için ve bu coaching performansını etkiledi son olarak yaptığı transferlerle s.çtı diyorum. Belki menejer oyunu oynamıştır falan bilemem günahını almayayım ama Ivanov gibi adam alınır mı bee..

dip not : Can veya mutlu bir gün koça saldıracak bu gidişle. Çok net belli oluyor
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
28-12-2015, 10:15,
ya kanka artık bazı şeyleri basit bi şekilde açıklayamıyorum kafamda. oyüzden son noktada artık uç düşünmeye başlıyorum. hadi diyelim kötü koç bu adamın elinden gelen en fazlası budur. gs maçında nezaman mutlu oyuna girse seri yaptık geriden geldik maça ortak olduk ama her seferinde ilk hamle olarak mutluyu çıkarıp tekrar gs nin farkı açmasını izledik. ben bunu tribünden rahatlıkla görebildim. hadi bunuda mutlu ile arasında kişisel problem vardır oynatmıyordur şeklinde basitçe açıklayalım. ama efes maçında tam maç gitti derken can özcanın savaşmasıyla kattığı enerjiyle maça ortak olduk hatta öne bile geçtik. ama nedense ondan sonra bidaha canı oyunda göremedik. işte bunu basitçe açıklayamıyorum artık. var bunda bi ibnelik dedim artık. her maç her maç olacak işmi? iyi oynayanı oyundan çıkar, maçta iyi yaptığın bişeyler varsa hemen değiştir. mesela bi dönem iyi hücum ettiğimiz bi seri olsa hemen mola alıp tekrar kaos basketboluna dönüş yapıyor. her seferinde bilerek takımı bozması artık basitçe açıklanamaz duruma geldi.

ivanov transferi ise tam manasıyla skandal. adam baktı mutlusuz olmuyor ona alternatif aldırmak istedi. yoksa mutlunun olduğu yerde ivanova ihtiyaçta yok. ama adam sırf mutluyu oynatmamak için gereksiz ve boş bi transfer yaptırdı. ona verilen paranın sokağa atılması bir tarafa, çok daha önemlisi transfer hakkımızı dolduruyoruz yok yere.
Reply
28-12-2015, 22:54,
(27-12-2015, 21:36)kral1234 Wrote: Kandemirle olmuyor bu is. Bir an önce helallesilip gönderilmeli.
Reply
29-12-2015, 20:42,
fb ye yenilirsek ahmet kandemir %90 gidiyor

yenersek kredisi artar bir süre daha

kandemir giderse alternatiflerden biri hakan demir miş. Ama telekomla anlaştı.
Reply
30-12-2015, 10:07,
(29-12-2015, 20:42)maicon_28 Wrote: fb ye yenilirsek ahmet kandemir %90 gidiyor

yenersek kredisi artar bir süre daha

kandemir giderse alternatiflerden biri hakan demir miş. Ama telekomla anlaştı.
bu habere sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim. kandemirin gidecek olması güzel ama özellikle fb maçına bağlı olması çok kötü. zira fb şu ligde yenmeyi en çok istediğim takım. obradoviçi giresundan eli boş göndermek çok büyül hayaldi. ama yensek belkide küme düşmemize yol açacak kadar kredi kazandıracak kandemire.
Reply
31-12-2015, 12:05,
Quote:Spor Toto Basketbol Süper Lig ekibi Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor, Royal Halı Gaziantep’te forma giyen Osman Gökhan Şirin’i kadrosuna kattı. Şu sıralar ligde sıkıntılı günler geçiren Dev Çotanaklar, genç uzun forvetle sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

Anadolu Efes’in alt yapısı Pertevniyal Gençlik’te yetişen ve daha sonrasında Anadolu Efes ve Beşiktaş’a transfer olan Gökhan, son olarak Royal Halı Gaziantep’te forma giyiyordu. 18 Eylül 1990 doğumlu olan Gökhan 2.06 boyunda.
Reply
01-01-2016, 23:50,
Bilet fiyatlarını çok abartmislar bu fiyata anca elit kesim gider maça en azından öğrenci 15 olsa iyiydi
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
02-01-2016, 00:42,
bu maçta çekirdekçi tayfanın bir üst levelını göreceğiz.

Patlamış mısır bile yemeye üşenen hayalet tayfa..
Reply
02-01-2016, 19:01,
(29-12-2015, 20:42)maicon_28 Wrote: kandemir giderse alternatiflerden biri hakan demir miş. Ama telekomla anlaştı.

ve ilk maçında gs yi yendi hakan demir. hemde 1.5 dk kala aldığı molayla bizzat kendisi aldırdı maçıda.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)