30. Hafta | Giresunsporumuz - İnegölspor ( 2-0) MS
09-04-2014, 11:14, (This post was last modified: 17-04-2014, 09:33 by turkuaz_0628.)
30. Hafta | Giresunsporumuz - İnegölspor ( 2-0) MS
13 Nisan Pazar Saat 14:30

Hatayın Y.Malatya deplasmanında olduğu hafta bizim iç saha maçına denk gelmesi ile olay harika bi boyut kazandı,hatay takas tukas götürüyo Malatya play off hatta son ana kadar liderlik kovalayacak kadro kalitesi iyi göztepe gibi hoca faktörü yarışın gerisinde bıraktı ,Gelelim inegöle hocası ismail güldüren olan takım dicemmm büyük konuşmak istemiyorum İnşallah takılmayacağız inegöle raif diye bi golcüleri var 13 gol attı takımı sırtladı adeta önlem almakta fayda var inegölde play off potasında kalmak istiyor berabere kalmak isteyebilirler , buraya kadar getirip elimize yüzümüze bulaştırmadan Allahın izniyle atalım kendimizi ptt ligine Allah yardımcımız olsun ,tribündeki kardeşleriminde boğazlarına sağlık şimdiden !!!
Başkentten !
Reply
09-04-2014, 11:57,
RE: 30. Hafta | Giresunsporumuz - İnegölspor ŞAMPİYONLUĞA SON 5 !!!
Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç.Rakibin tek kurşunu kaldı play off için onu da bize sıkmak isteyecekler.Hatay ın puan kaybet ihtimalinin çok yüksek olduğu bir hafta da kazanmak iyi olacak.Göztepe-Aydın ve Malatya-Hatay maçları berabere biterse çok güzel olacak çok
Reply
09-04-2014, 12:58,
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik aman bir kaza yaşamayalım....
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
09-04-2014, 17:11,
aydın kaç aydır göztepe maçını bekliyor..malatya hatay beraberlik en güzel sonuç olur...en yakın rakinbimize 3 puan takarız..hatay kartaldada takılır..malatya göztepe liderlik umudunu kaybeder
Derelili çotanak
Reply
09-04-2014, 17:39,
biz sürpriz puan kayıpları yaşamazsak hatayda şampiyonluk turu bile atabiliriz. örneğin bu maçta puan kaybı sürpriz olur bizim için. inegöl puan durumuna göre son şansı gibi görünsede haftalardır hiç öyle play off kovalar gibi oynamıyorlar. hele kendi evinde ne yakın rakibi kaşısında beraberliği zor kurtarıp puan farkı 6 ya çıktıktan sonra play off için saldıracaklarını sanmıyorum. malatya göztepe ise bir ihtimal liderlik için saldırmaya devam ederler ama biz kazandıkça liderlikten umudu kesecekler.
Reply
09-04-2014, 17:42,
Biz kazanalım yeterlidir.Hatay bu hafta puan kaybedebileceği maçı oynayacak.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
09-04-2014, 22:04,
3te 3 yapar hatay'a şampiyon gideriz diye düşünüyorum.Bu maçta hava güzel olur tribünler tıklım tıklım olur inşallah kazanırız.Rıdvan Sağlam 11de başlarsa rahat bir galibiyet alırız gibime geliyo...
Sadece Giresunspor!
Reply
09-04-2014, 23:47,
Kaza istemiyorum hayırlısıyla bu maçı'da atlatacağız...
Reply
10-04-2014, 21:02,
13.04.2014
14:30 GİRESUN ATATÜRK
GİRESUNSPOR -İNEGÖLSPOR

(H) TOLGA KADAZ
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(Y) TUNAHAN ERTEM
(D) ULAŞ AYDURAN
Reply
10-04-2014, 22:09,
bu saatten sonra içerde kaybedeceğimizi sanmıyorum geri sayıma geçeriz bu maçla birlikte.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)