Giresun'dan Haberler
21-11-2011, 01:50,
RE: Giresun'dan Haberler
(20-11-2011, 22:54)ryu Wrote: Kardeş her araç için 1tl giresunspora yardım makbuzu keslir geri kalan limana kalır arkadaşım çalıştığı için yanına uğradım takıldım tüm olayı gördüm.Limandan sorumlu artık şefmi diyim müdürmü diyim neyse otopark çalışanlarını azarladını gözümle gördüm giresunspor fişini zorla kesmeyin teklif etmeyin dediklerini zaten liman çalışanlarınınd çoğu trabzonlu.Kimseye suç bulmayalım suç bizde şehrimize sahip çıkamıyoruz yazıklar olsun.
şaka gibi ya. bu şehre uzun yıllardır kamera şakası yapıyorlar, en son diyecekler bakın kameralar burda, el sallayın diye.
aibicim sağa sola herkese söylemek lazım liman otoparkı böyle böyle diye. konusu geçmese forum ahalisinin bile haberi olmayacak valla.
ben sanıyordum ki gelirlerin tamamı yarı yarıya...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
16-01-2012, 02:05,
Aklıma geldi eklemek isterim.
Ulusal kanallara da çıktı.Bizzat takip ettim.Temizlik çalışması yaparken Giresun'da klise olduğunu fark etmişler.Yabani otların arasına gizlenmiş, örtülmüş.Kayalığın içerisinde.Askeri şubenin orada.
Sanki bilinmeyeni keşfettiler.Kaç yıllık şehir burası yeni fark etmişler.Yerseniz tabi.Turizme kazandırmadık bizim ayıbımız, yıllarca suyun, pisliğin içinde kaldı, otlara teslim ettik diyemezler.Şükür temizlik çalışması yaparken buldular.
Sorunlardan dem vurunca aklıma geldi tebessüm ettim.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
16-01-2012, 21:14,
3.giresun alışveriş günleri 18 ocak çarşamba günü başlayacak ve 5 gün devam edecek...
Reply
23-01-2012, 19:31,
http://ekonomi.milliyet.com.tr/ordu-gire...efault.htm
Reply
23-01-2012, 23:36,
bu çok iyi bi haber bizde bi hareket yok diye üzülüyoduk demekki adamlar zemin etüdü yapıyolarmış...
Reply
24-01-2012, 11:38,
Ulaştırma yatırımları konusunda tahmin ettiğim doğrultuda gelişmeler oluyor. Havaalanının diyeti hızlı tren projesinin doğuya kaydırılması...
Reply
24-01-2012, 16:39,
Aynen öyle hızlı tren es geçecek ve biz yıllardır kandırıldığımızla kalacağız.yapımıyla beraber akp Giresunu tam 12 sene civarında oyalamış olacak Smile
yinede ikisi arasında seçim yapılacaksa havaalanı iyidir.
Reply
01-02-2012, 19:44,
Al birde burdan yak

http://siyaset.milliyet.com.tr/havaalani...efault.htm
Reply
01-02-2012, 19:59,
Kim ne derse desin RTE Atatürk'ü taklit ediyor.Bir yandan Atayı kötülüyorlar bir yandan da onu taklit ediyorlar.RTE'nin isim verişi ilk değil.Bir çok yapıya kendi isminin verilmesini istedi.Geri dönüşü olmayan bir yol bu.İsmi verilecek ise bilin ki orası RTE havaalanıdır.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
02-02-2012, 00:24, (This post was last modified: 02-02-2012, 00:25 by heyulaanil28.)
(01-02-2012, 19:44)Okan Wrote: Al birde burdan yak

http://siyaset.milliyet.com.tr/havaalani...efault.htm

eee hükümet morduya baya yardım yapıyor para akıtıyor orduda gelişiyor 2 tane bakanları var ordu sivil toplum örgütlerinin yağ çekmesi normel giresunda durum öylemi canikli efendi kaç yıldır grupbaşkanveli giresuna ne verdiği ortada anca seçim zamanı atkı takıp yalandan projeye atıyor en son seçimde çotanak arene dedi Big Grin çekti gitti ankaraya yermisin yemezmisin Allahtan kerim başkan gibi belediye başkanına sahibiz onca yokluğa rağmen adam seçimde söz verdiği projeleri yapıyor hemde doğru düzgün ödenekte gelmiyor bari emekleri boşa gitmese şu belediye seçimlerinde kimse yanlış anlamasın kerim başkan giresun için velinimet şu tahtanın açılmasını bile ona borçluyuz...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)