'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
15-05-2014, 20:07,
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
eger stad şu andaki yerine degilde başka bir yere yapılacaksa gerçekten gerek yok antalyaspora döneriz her maç ortalama 1500 kişiye oynarız kale arkasına 2000 kişilik portatif tribün yapalım daha iyi olur gelen takımlarıda baskı altına olmuş oluruz
Reply
15-05-2014, 20:30,
küçük olsun bizim olsun zihniyetinden kurtulalım ist bel 18 bin kişik stad yapılmış acaba o stada 500 kişi gelirmi artı stad dökülüyor farkındamısınız maraton tribünün kirişlerini flan bakın çökmesi yakındır yapılcağını sanmıyorum ama şehire yeni stad lazım orduya yeni stad temeli haziranda atılacakmış belki bizimkinide yaparlar inşallah.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
16-05-2014, 10:31,
Aksuya stad yapacaksan bir tane metro hattı çekeceksin merkezden. Başka türlü ortalama 2 bin kişiyle oynarsın.
Reply
18-05-2014, 19:55, (This post was last modified: 18-05-2014, 19:55 by mvsr.)
Gün geçmiyor ki bir stad haberi daha yapılmasın

Quote:[Image: Stat.png]

ÇOTANAK ARENA RESMEN YAPILIYOR

Atatürk Stadı yıkılacak, Çotanak Arena yapılacak...

Giresunspor’un şampiyon olup PTT 1. Lig’e yükselmesi Çotanak Arena Projesi’ni hızlandırdı.

Ak Parti Grup Başkan Vekili Giresun Milletvekili Nurettin Canikli’nin yoğun gayretleriyle Giresun’a 20 bin kişilik stat yapılması için gereken tüm adımlar atıldı.

TOKİ ile imzalanan protokolün ardından Giresun Atatürk Stadı’nın yıkılması için Bakanlıktan gönderilen karar yazısı Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ulaştı.

Alınan karar gereği eski stat yıkılıp TOKİ’ye devredilecek, bunun yerine TOKİ, eski SEKA Kağıt Fabrikası’nın olduğu alana 20 bin kişilik son teknoloji ürünü Çotanak Arena Stadı’nı yapıp teslim edecek.

Mesut ERDOĞAN – Karadeniz Gazetesi
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
18-05-2014, 20:20,
Ulan sizin yapacaginiz stada sokim şehrin en değerli hazinesi en guzel yeri olan bir yeri ranta cevir götü boklu sekaya stad yap. .guya giresunspor a hizmet yaptım diye avun
.kusura bakma ben o stadi vetdikten sonra en kötü müteahhit e bile sekaya nou camp yaptiririm ulan gotunuz yiyorsa stadi yikin yerine stad yapin..uyuma giresunlu en değer li hazine mizi elimizden çalıyor lar
Derelili çotanak
Reply
18-05-2014, 20:31,
ben en mantiklisi tribün tribün gidip yavas yavas yenileyelim..

bunlara kalirsak vay halimize..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
18-05-2014, 20:33,
bunlar kime soruyor bunu? kim karar veriyor stadın taşınmasına?
Giresunspora sormuşlar mı? Giresun taraftarına sormuşlar mı?

Sekaya stad yapılırsa aklına tüküreyim bu şehirin mülki amirlerinin.
Reply
18-05-2014, 20:55,
Bu resimdeki nedir en son proje mi Smile
Reply
18-05-2014, 21:23,
Aksuyu yapılacak stad Giresunsporu bitirir.Rize gibi tribün falan doluramayız ondan sonra.Ben hala diyorum yıkarsın kale arkasınu avni akerdeki gibi sahaya yakın 2 büyük kale arkası dikersin.Gerekirse Maratonuda onarır yoluna devam edersin.Aksuya yapılacak stad bitirir bizi
Reply
18-05-2014, 22:34,
Bu stadı öyle yada böyle yapacaklar arkadaşlar. Yapmazlar anlayışını bir kenara bırakalım.

Stad yapılacaksa Giresun'a yürüyüş mesafesinde olan Aksu'daki şenlik alanı yani deniz kenarındaki arazi bu iş için en uygun yer. Zaten ilk açıklandığında oraya yapılacağı söylendi. Trabzon'a stad yapılırken sorun olmayan durum Giresun'a gelince kıyı kenar kanunu diye engelleniyor. Ortada plan yok proje yok imzalar atılıyor. Yönetim bu duruma müdehale etmeli.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)