Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ (/showthread.php?tid=911)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - bulancak28 - 14-12-2019

Gayet açıktı yaptıkları. Golü attılar, ortamı gerdiler, sonra da karambolden ikinci golü attılar.
Mağlubiyete gelince. Öldük bittik bir mağlubiyet değil, Altınordu maçıyla telafi edilir. Şu araya atılan toplarda sıkıntı yaşıyoruz hep, geçen hafta Bursa maçında da dedim. Ahmet'ten Numan'dan sıyrılan gidiyor karşı karşıya kalıyor.
Son bir söz, ikinci yarıdaki maçta şu aykuta, ibrahime bi de erkana o stadı cehenneme çevirmeyen taraftar taraftarım demesin.

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - genoa28 - 14-12-2019

O işidlinin anasını s.keyim arkadaşlar

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - kral1234 - 14-12-2019

Bekir ve emrah bassan da kırmızı yemeliydi, olan del valle garibanına olmuş hicbir suçu yokken. Aykut senin de ayrıca sakalına scayim. Tam bir yeni türkiye müslümanı. Faizle para yiyen sakallı her türlü pisliği yapan tiplerden.

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - sokakbaşımeyhane - 14-12-2019

Erzurum maçına iki elim kanda olsa gelmeyen şerefsizdir

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - quaresma_28 - 14-12-2019

Ahmet ilhan instagram hesabindan 14 numarali ibrahim akdag icin sahada ne anamiz ne bacimiz kaldi demis sozerinin yardimcilarini etiketlemis gonderiye.

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - yirmisekiz - 14-12-2019

(14-12-2019, 17:30)genoa28 Wrote: O işidlinin anasını s.keyim arkadaşlar

İşte aradığım post.

Sakalına sıçtığımın Şam seytanı. Bedevi götü

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - turkuaz_0628 - 14-12-2019

Ne yazsam bilemedim sinirden içim içimi yiyor, ahmet ilhan paylaştı olayın içinde olsamda çıksam ikide ben vursam diye deliye döndüm erzurum resmi instagram hesabı filan tahrik ediyorlar 2.yarı maça o stad full + full olsun allah rızası için gelmek farz oldu.

Maç için söylenecek tek şey çok rahat 1 puanımız vardı, ilk yarıdaki oyun iyiydi tam dengeli 1 puan oyunu sinir oldular, aykut gönderilmesini böyle çıkardı neyse allah büyük 2.yarı inşallah ...

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - kerasus - 14-12-2019

Bu maçta "var" olsa bile hiç bişey değişmezdi. hakemin artniyetli bi o.. çocupu olduğu çok bariz. var sadece göremediği teredütte kaşdığı pozisyonlari inceler. oysa kavga pozisyonuna çok yakındı herşey gözü önünde oldu. ayrıca emrah denen şerefsiiizn 5-6 dk ölü taklidi yapıp oyunu soğutmasına ver germesine ses çıkarmak için vara gerek yok. @bulancak28 güzel özetlemiş. golü attılar ortamı gerip galibiyeti perçinlediler. tabi böyle bir taktik geliştirmek kendi kendine olacak iş değil. hakem belliki önceden ayarlı. yoksa normal bi hakem olsa şu maç en kötü 8 kişi kalır tarihi fark yerlerdi. hakeminde ortamı germelerine izin vereceğinden haberleri var ve istedikleri gibi kavga çıkarabiliyorlar.

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - mvsr - 15-12-2019

Ev sahibi takımı kollamak sadece Giresun'da olmuyor

RE: 15.Hafta BB Erzurumspor-GİRESUNSPORUMUZ - Giresun - 15-12-2019

Erkanın açıklaması karakterini belli ediyor zaten Aykut sen 14 numara bu şehre aklınız varsa gelmeyin o maça ne yapıp edip geleceğim bu maçtan sonrada takımın artık bir reaksiyon vermesini bekliyorum seri galibiyetler bekliyorum