Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler (/showthread.php?tid=882)

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - genoa28 - 27-08-2019

Bu lig için transfer bu kadar zor bir iş değil, şu forumdan komite yapsan suankinden çok daha iyi kadro kurar ayrıca ilk olarak Reis ile Çağlar'ı yollardı, çok ama çok geç kalınmış bir karar olsa da transfer döneminin en olumlu hamleleri oldu belki de

Şimdi gerekli takviyeleri yapma zamanı ayrıca hata yapma lüksün de yok

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - cotanak88 - 27-08-2019

Bu arada Kerim Avcı, Prınce Segbefia ,Recep Aydın, Mbilla Etame gibi adamlar kulüp arıyor özellikle Kerim avcı 10 numara için biçilmiş kaftan gazişehirde altyapıyla çıkıyormuş şuan.

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - kerasus - 27-08-2019

yollanan isimlerin hepsi de çok isabetli karar. çok çok geç evet, ama artık buna saydırmak yersiz. geçte olsa hatamızı anladık ve toparlamaya çalışıyoruz. ki eğer giresunspor taraftarıysak bu bile çok büyük gelişme bizim için. kocakafa zamanında olsa ben yaptım oldu der ve asla geri adım atmazdı, baktı işler kötü gidiyor 2 hafta sonra hocayı yollar güya neşteri vurmuş olurdu. 

birde hoşuma giden kısım, bu haberi klübün resmi twitter hesabındaki paylaşımdan öğrendim. bu bile lüks la bizim için. bu arada reis ve çağlar için yeni sözleşmemi yapılmıştı yoksa mevcut sözleşmeleri mi devam ediyordu acaba? m.güven için hatay maçı özetinde demiştim dikkat etmek lazım böyle lig gitmez diye. onuda daha 2. haftadan yol verilmiş. 

spor28 konusunda da merak ediyorum, acaba komşularımızda böyle birşey olabilir mi? yani trabzon yerel sitesi çıkıp açık açık trabzonspora giydirecek açıkça savaş açacak.. pek sanmıyorum açıkçası. giresunspora savaş açan siteyi bu şehirde barındırıyorsak(ticari anlamda tabiki, şiddet anlamında değil) asıl bizim taraftara yazıklar olsun. bu cesareti bulmalarına kızıyorum ben asıl.

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - Giresun28 - 27-08-2019

(27-08-2019, 00:13)cotanak88 Wrote: Bu arada Kerim Avcı, Prınce Segbefia ,Recep Aydın, Mbilla Etame gibi adamlar kulüp arıyor özellikle Kerim avcı 10 numara için biçilmiş kaftan gazişehirde altyapıyla çıkıyormuş şuan.
Recep Bursa ile imzalıyor hafta içi tahtayı açınca Bursa ama diğer 3 isimde seviye atlatır bize

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - Giresun28 - 27-08-2019

Bulancakspor Erzuruma kampa gidememiş parasızlıktan diye bir şey gördüm bu ne iştir pilot kulüp alıyorsun kampa gidemiyor

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - kral1234 - 27-08-2019

İki tane yabancı daha alınacakmış. Ya batacaz ya çıkacaz hadi bakalım hayırlısı.

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - Mandaklı - 27-08-2019

İki değil 4 yabancı transfer edip, mümkünse Adriano, Landel, Tanase ve Rusescu takımdan gönderilmelidir.

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - yalavu - 27-08-2019

Tanase ve Rusescu yolcuymuş dört de gönderdik bu adamların kapı gibi sözleşmeleri var kaça gidecekler zarar ne olacak açıklama yok. Bunlar niye transfer edildi yada takımda tutuldu. Transfer yapılacakmış iki yabancı alacakmışız. Burada yazdım defalarca bu menajer bayram çok fena iteledi bize sonumuz hayır olsun Kerim Avcı gelecek deniyor

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - yirmisekiz - 27-08-2019

Rusescu'yu bilmem de Tanase Umraniye macinda 18 disinda kaldigi icin gitmek istemis. Al iste yine hocanin halt yemesi. Bu takimda ilk 11'e kafadan yazilacak 3 kisiden biri Tanase'dir.

RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - turkuaz_0628 - 27-08-2019

Tanese bu sene tam oynayacak kıvamda iken umarım gitmez hata olur, rusescuda gitmesi için erken bence adam top gelmediki ya da topu olumlu kullanacak duruma gelemediki o da hata olur beklemeliyiz, nakulma, kerim avcı ve bir yabancı daha konuluyor bu arada kaleci kayacan erdoğan erzurum ile anlaştı, erzurum 1 kaleciyi 1,5 milyona satmış katara. Bu sene tüm kartları oynayacağız deneyeceğiz yapacak bişe yok çıktık bi yola...