Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - Yazdırılabilir Sürüm

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz (/showthread.php?tid=872)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - yesil_ile_beyaz - 14-04-2019

Vay arkadaş şaka gibi. Kesin 3 puan yazdığımız maçta gol bile bulamadık.

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - bulancak28 - 14-04-2019

İzlemedim, sonuca baktım ve sadece şunu söylemek istiyorum
Su veren itfaiyenin hortumunu s.keyim

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - sy200028 - 14-04-2019

Bozbag seven arkadaşlar burdamı çok çakal bir adam paranın kaynağı kurudu anında takımı satıp gitti ne kadar alaf varsa buraya doldurdu yerine de saftirik çıragını bıraktı

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - chotanax - 14-04-2019

Polyana olsa derdi ki "olsun, en azından gol yemedik"

Bir de şu sonuçtan sonra, azıcık namuslu yönetici, teknik ekip unsuru, futbolcu varsa, istifa eder herhalde.

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - Cotanakes28 - 14-04-2019

Bu takım kesinlikle bilerek oynamıyo adam yanındaki adama pas veremiyo boş kaleye topa vurmuyo kesinliklle var bişeyler.suç bunlarda değil bunları bu takıma sokanlarda.kaç yıldır şunu yapacaz bunu yapacaz diye ömrümüzden çaldınıZ allah sizi bildiği gibi yapsın.Yönetim yok hoca diyede türk filmlerinin kötü karakterine benzeyen bi adam alddınız.Ayrıca reis senin o ayak parmaklarını skm sizi buraya topcu diye getirenin..

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - gorelelibey - 14-04-2019

BU KEMAL KILIC BU HAFTA GÖNDERILMESE BIR DAHA GIRESUN MACI IZLENEYECEGIM TÜM YÖNETIMI PROTOSTO EDIYORUM TÜM OYUNCULARI YEDIKLERI EKMEGE HARAM KARISTIRMALARINDAN HAK ETMEDIKLERINDEN FUTBOLUN F SINI BILMEDIKLERINDEN DOLAYI GIRESUN A IHANET ETMEKLE SUCLUYORUM SUCLUYORUM

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - cotanak88 - 14-04-2019

Şeref ve Haysiyet kavramları sanırım bu maçtan sonra daha çok anlam kazandı, bunların anlamını bilen gereğini yapar,bilmeyenler utanmadan şehre gelip hiçbirşey olmamış gibi devam eder.

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - gorelelibey - 14-04-2019

BOZBAG CANIKLI NEREDELER BU TAKIMI BU HALE SOKAN BASTA BOZBAG IN TA KENDISI BU AKSAM COK ISTIFA BEKLIYORUM BASTA KEMAL KILIC OLMAK ÜZEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - Cotanakes28 - 14-04-2019

(14-04-2019, 16:00)sy200028 demiş ki: Bozbag seven arkadaşlar burdamı çok çakal bir adam paranın kaynağı kurudu anında takımı satıp gitti ne kadar alaf varsa buraya doldurdu yerine de saftirik çıragını bıraktı

Aynen baktı işler bka sarıyo kaçtı gitti.Bunu başta yapıcaktı adam gibi bi yönetim gelicekti takımın başına.Adamın borçsuz dediği takım borçlu çıktı daha ne beklersin.Gerçekten hayret ediyorum bu insanlar nasıl geziyo o şehirde yüzleri kızarmadan

RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz - mcagatayy - 14-04-2019

La adamlar - 1 puandı yaa elazığ kötüydü yendi herkes yendi herkes ayıp ya koskocaman ikinci devre 1 galibiyet var öncesini saymıyorum bile. Nasıl ligde kalalım Allah hepinizi bizi getirdiğiniz duruma getirsin ki anlayın bizi rahatlayın.. Akşam üzeri hoca yollanmazsa daha bir şey diyemiyorum bizle dalga mı geçiyorsun. Bırakın altyapı hocaları yönetsin.