Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - Yazdırılabilir Sürüm

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz (/showthread.php?tid=872)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - cotanak88 - 16-04-2019

5 maç kalmış daha ne hocası arıyorlar 1 ay için 100-200 bin tl para alacak gelen adam belki daha fazla oyuncuyu, takımı tanıyacak derken zaten lig bitecek o parayı hakan kurt ve ercan hocaya ver gerekeni yaparlar zaten.
İlla bir hoca merakı gidiyor Hocasız kalırsak itibarımız sarsılır diye korkuyorlar galiba merak etmeyin zaten bu sezon yeterince rezil ettiniz bizi bundan daha rezil olamayız.

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - 123456 - 16-04-2019

(16-04-2019, 09:25)genoa28 demiş ki:
(16-04-2019, 03:43)123456 demiş ki: Kadro dışılar olabilir yazmışlar. Sercan Cyriac ve Traore kadro dışı bırakılır galiba. Ilaç gibi gelir ,takıma büyük ders olur.

Renktaş bu yazdıkların umarım ironidir, takımla hiçbir bağı olmayan, 18 dahi yapamayan adamları kadro dışı bırakıp kike mesaj vereceksin, bu karaktersiz herifler dersten filan anlamaz bunlar adam olsa Karabük'ü 3ler 4ler gelirdi, olmaz ya belki reaksiyon için M.Reis, Çağlar, Aykut gibi adamları sutlayacaksın tabi o dik duruşu sergileyecek başkan be yönetim var mı ( yok mk yok )

Ironi ya. Toplasan 45 dakika oynamayan , büyük transferlerimiz.

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - kral1234 - 16-04-2019

Hocaya falan gerek yok, hocanın balıkesir maçında gitmesi gerekliydi. Bu saatten sonra bu takıma guardiolayı getirsen puan alma ihtimali yok. En azından hoca masrafı olmasın.

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - chotanax - 16-04-2019

Hepimizin gördüğü gibi skandal karabuk maçının üstünden iki gün geçmesine rağmen sembolik de olsa kadro dışı kararı gelemiyor.

Futbolcunun yerine koy kendini, cukune takar mısın klüp ligde kalmış veya düşmüş?

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - turkuaz_0628 - 16-04-2019

(16-04-2019, 20:58)chotanax demiş ki: Hepimizin gördüğü gibi skandal karabuk maçının üstünden iki gün geçmesine rağmen sembolik de olsa kadro dışı kararı gelemiyor.

Futbolcunun yerine koy kendini, cukune takar mısın klüp ligde kalmış veya düşmüş?

Bırak kadro dışını,  futbolcuyu milletin önüne atmak için 1 milyon ödediklerini açıklıyorlar Smile maçtan önce ee ödediniz ne oldu ne s2me yaradı beraberliğe iddaa oynayanmı vardı yoksa ? yerel basından haber pazar günü netleşecekmiş kulübün geleceği hakkındaki kararlar şaka gibi çarşımız pazar olsun. Bu takım düşsün ama yeterki bu sene bu takımı bu hale getiren "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" papazları açıklasınlar çiftlik gibi kullandıkları Giresunsporu bi anlatsınlar bize vallahi yönetimden daha doğrusu iyi niyetinden şüphem yok amma lakin böyle kulüp yönetimi olmaz. Menejerler para manyağı oldu ümit teke ve futbolculardan en az 4 kadro dışı bekliyorum.

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - gorelelibey - 17-04-2019

Yinede umudumuz var heleki afyon bize yardım ediyor yenilerek bolu denizli den puan aldı kendilerini affettirsinler 1 vedaya 3 PUAN alsınlar adanademir VE altınordu yu yen ligde kal

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - bulancak28 - 17-04-2019

(17-04-2019, 05:29)gorelelibey demiş ki: Yinede umudumuz var heleki afyon bize yardım ediyor yenilerek bolu denizli den puan aldı kendilerini affettirsinler 1 vedaya 3 PUAN alsınlar adanademir VE altınordu yu yen ligde kal

Abim sıkıntı tam olarak bu cümlede işte. Ortada kendilerini affettirmeye gerek gören bir futbolcu topluluğu yok. Çoğu kariyerinin sonunda zaten Reis'tir, Çağlar'dır, Yasin Ozan'dır, Landel'dir bu adamların bırakın bu takımı, bu ligde dahi yeri yok bence. O yüzden ne takımın ne de taraftarın durumu bu adamların zerre kadar umrunda değil, hiçbiri kafa olarak odaklanmamış hepsi lig nasıl bitiyorsa bitsin alayım paramı defolup gideyim kafasında. Bu şartlar altında başarı gelmez. 

Yönetim yönetim olsa bu başı tutan elemanları derhal kadro dışı bırakır üstüne para cezası çeker. Ne demek ya, sen gelen geçenin fark attığı, burada hepimizin kafadan 3 puan yazdığı Karabük'e nasıl böyle oynarsın? Puan için hadi futbol bu, atarsın atarsın girmez, çok üzülmem ama böyle bir oyun en en en en masum tabirle "kabul edilemez". Yine hiç kusura bakmayın, Karabük'e karşı böyle oynayan takımın ne Adana Demir'e ne de Altınordu'ya karşı bir şansı olduğunu düşünmüyorum. 

Boğazımıza kadar batmış durumdayız. Bu durumdan kendi başımıza çıkamayacağımız aşikar. Afyon'a bakacağız. Hoş, kalsak ne yazar? Sacit denen adamın başkanlık anlayışını ve müthiş transfer politikasını görüyoruz.  O yüzden ben geleceğe dair herhangi bir umut göremiyorum ne yazık ki.

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - kerasus - 17-04-2019

landel dedinizde yine aklıma geldi. sene başında burda birileri güya büyük başkan landel ile anlaşmış ama metin hoca sıcak bakmıyormuş kendi oyuncularına yer açmak için diyordu. sonuç? demek sen getirdiğinde metin hoca engel olmuyormuş. ve dahası keşke getirmez olaymışsın kariyerinin sonundaki adamı.

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - 123456 - 17-04-2019

(16-04-2019, 03:43)123456 demiş ki: Kadro dışılar olabilir yazmışlar. Sercan Cyriac ve Traore kadro dışı bırakılır galiba. Ilaç gibi gelir ,takıma büyük ders olur.

Ben tahmin ediyordum buna yakın olacağını. Adama Ba, Emre Nefiz ve Orhan Taşdelen kadro dışı .Orhan ve Emre oynamıyor zaten .Adama Ba da 2. Devre pek oynamadı .
Asıl kadro dışı bırakılması gerekenleri kadro dışı bırakacak tasak yok bu yönetimde .

RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz - maicon_28 - 17-04-2019

ahahaha

yine bomboş isimler kadro dışı bırakılmış.