Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
22.Hafta | Afjet Afyonspor 3 - 2 Giresunspor'umuz - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 22.Hafta | Afjet Afyonspor 3 - 2 Giresunspor'umuz (/showthread.php?tid=863)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

22.Hafta | Afjet Afyonspor 3 - 2 Giresunspor'umuz - turkuaz_0628 - 14-02-2019

17/02/2019 Pazar        Saat 19:00

Afyonspor kadro olarak çok parlak değil, lakin diri top oynama çabaları var yusuf şimşek ilk maçtan beraberlik almak isteyecektir bizim işimize gelir oltan karakullukçu vardı bi aklıma gelen iyi topçuları tutalım beraberlik alırız, kaleye inş soner geçer...

Maç saati öğlendi miting olacağından güvenlik gerekçesi ile akşama alındı. 

Takım nasıl reaksiyon verecek çok merak ediyorum, nasıl olacaksa 2-1 yeneceğiz diye bir his var içimde umarım en kötü beraberlik alırız.

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - kral1234 - 14-02-2019

Tek umudum Yusuf şimşek Big Grin bu arada 10 tane yabancı var kadroda sadece 4 tane var Monako

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - bulancak28 - 15-02-2019

Afyon'a giden kafileye bakınca aşağı yukarı geçen haftaki gibi bir on bir ile çıkarız diye tahmin ediyorum. Cyriac kafileye alınmış. Ama muhtemelen forvette yine öküz arabası dauda oynar. İnşallah hoca Reis ve Volkan'ı oynatmaz diyeceğim ama kadroda ne Adama Ba var, ne Traore. İkisinden biri seve seve oynayacak gibi duruyor. Belki bir ihtimal Cyriac başlar ama şahsen hocanın forvette değerlendireceğini öngörüyorum.

------------------------Anıl----------------------
Berkan-----Aykut----------Orhan----Bahadır
---------------------------------------------------
--------------Tevfik----------Landel------------
Tanase-------------Reis------------------Emre
----------------------Dauda---------------------

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - cotanak88 - 15-02-2019

Spor28 skrbic'inde hazır duruma geldiğini yazmış ama kadroda yok bu demek oluyor ki dauda'dan da beter durumda Traore'nin kadroya giremeyişine de anlam veremiyorum çok cılız diye tercih edilmiyor galiba bize hantal adam lazım tabi koşacak adamın ne işi var bizim takımda. Cyriac bari aldığı paranın hakkını verse 1 milyon lira az para değil yarım sezon için, Sercan yıldırım faciasını saymıyorum bile onu bu takıma kazandıran sebepleri gerçekten merak ediyorum.
Afyon maçından ümitlimiyim ehh biraz geçen hafta en azından pozisyon bulabildik önce maçlara nazaran ama Allah'ın adını verdim şu Muhammed Reis 11 'de başlamasın.

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - mvsr - 15-02-2019

Reis ilk 11 yaparsa 60-70 dakika takım 10 kişi oynar.Büyük ihtimal ile hoca oynatacakda başka seçeneği yok çünkü adamın.Puan almış takımı hocalar bozmak istemez.Buda bir neden.Sabit 11 tutturup mücadeleye devam.
Ümraniye maçında pozisyonda bulduk.Kaleci Buffon kesilmişti.Aynı şekilde bir mücadele olacaktır.Hoca aynı kafa yapısı ile sürecektir takımı sahaya.

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - bulancak28 - 15-02-2019

(15-02-2019, 11:48)cotanak88 Wrote: Spor28 skrbic'inde hazır duruma geldiğini yazmış ama kadroda yok bu demek oluyor ki dauda'dan da beter durumda 

Spor28'in hazır durumda dediği = En az 2 haftası daha var

Dauda'dan kötü olamaz merak etmeyin. Herifin boyu var en azından top falan indirir, alan açar.

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - nazmiemrah - 15-02-2019

Yenersek fark elezıg la 8 afyonla 7olacak

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - genc28 - 15-02-2019

Elazığ artık gitti imkanı yok kurtaramaz.Afyonu yenersek buyük ihtimal afyon gider beraberlikte işimize gelir.İnsallah yenilmeden döneriz.

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - 123456 - 15-02-2019

Yenersek çok çok ekstra işler olmadığı sürece kümede kalırız.Ondan sonra 1,1.2 gibi düşük bir puan ortalaması bile kurtarır bizi. Afyonun içeride ki maçları bize benzer şekilde zor maçlar.

RE: 22.Hafta | Afjet Afyonspor - Giresunspor'umuz - kerasus - 15-02-2019

Yalniz berabere kalırsak tamam puan farkini koruycaz belki ama ikili averaj rakipte kalacak. Cok büyük dezavantaj valla ona da dikkat etmek lazim.