Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) (/showthread.php?tid=849)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - maicon_28 - 05-12-2018

bu arada yanlışım varsa düzeltin ama bu Emin Ertuğral daha önce aday olmuştu sanki. Hatta baya az oy almıştı 4 adaydan sonuncu olmuştu 20-30 oy almıştı

eğer yanlışım yoksa öönceki seçimlerde sonuncu olan adam seçilir mi hayatta seçilmez

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - 123456 - 05-12-2018

(05-12-2018, 21:46)maicon_28 Wrote: bu arada yanlışım varsa düzeltin ama bu Emin Ertuğral daha önce aday olmuştu sanki. Hatta baya az oy almıştı 4 adaydan sonuncu olmuştu 20-30 oy almıştı

eğer yanlışım yoksa öönceki seçimlerde sonuncu olan adam seçilir mi hayatta seçilmez

Fatih Kitapciya karşı aday olmuş olabilir

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - 123456 - 05-12-2018

(05-12-2018, 14:00)sokakbaşımeyhane Wrote: Kume dustugumuz sene devre arasinda ferhat abidinoglu gelmisti iyide transferler yapmisti serdar eyilik berkay vs kayyumdan kulubu almisti ne yazikki averajla dusmustuk asil tasin altina elini degil tasin altina govdesini sokmustu..ama olmadi..bozbag emrivaki geldi akp baskisiyla gitmis akp baskan adayiyla sov yapiyor simdide

Abidinoglu büyük bir is yapmıştı o sene gelerek. O adama ne yaptılar bilmiyorum ama istifa etmek zorunda kalmıştı o sezon. Ferhat Abidinoglu başkan olarak olmasa bile yönetimde kesin olarak olması gereken isimlerden biri.

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - chotanax - 06-12-2018

Aykutla sohbet ettim biraz, Fatih atikle takiliyorlar, kaleciler Hüsam ve bir iki topçu daha ayrı bir grup, yabancılar ayri takılıyor. Kaan ile husmani tek takilmayi tercih ediyor. Gruplaşma var gibi geldi bana.

Hocanin yanina gittim, dedim müsaitseniz sohbet etmek istiyorum. Dedim ki hocam bir takım yener, yenilir, fark yer, küme düşer, ben taraftar olarak bunu kafaya takmam çünkü ben çarşambaya, pazara da deplasmana gittim ve zevk aldım. Ama bu takım her maç fark atacak bile olsa zevk alamıyorum, takımda bir tane isyankar futbolcu yok. Rakip kasıtlı sakatlamaya gelse bizimkiler tepki göstermiyor, hakem yanlış karar verse ufacık itiraz ediyorlar, benim televizyonu kirmaktan son anda vazgectigim pozisyonda bizimkiler robot gibi. Dedim hocam kazma kürek de olsa ikinci yarı bize en az bir psikopat lazım. Takımin kapasitesinin biz de farkındayız ama ruhani boyutta bir takım kabul edilemez. Dedim ulan gol atınca taraftara koşun, az desteğe ihtiyaç duyulan anda dönün taraftara ayağa kalk işareti yapın. Hiçbiri yapmıyor bunu hocam dedim.

Hoca da üstü kapalı kadro derinliğinden ve kapasitesinden yakındı. İki maçtır iki dk sabredemedik gol attıktan sonra dedi, Bakalım devre arası neler olacak dedi...

Ulan şu takımda Şenol demirci, kaleci Eray, taa 3. ligde Fatih vardı on libero, oyle bir manyak olsa daha fazla taraftar, daha fazla adrenalin ve daha fazla baskimiz olurdu ve iç sahada en az 5-6 puan fazlamiz olurdu.

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - sokakbaşımeyhane - 06-12-2018

Huseyin kalparin yardimcilarindan biri cok samimi arkadasim gorusuyoruz baskan devre arasi 5 6 takviye yapacaginin sozunu vermis bekleyip gorelim

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - cotanak88 - 06-12-2018

(06-12-2018, 11:05)sokakbaşımeyhane Wrote: Huseyin kalparin yardimcilarindan biri cok samimi arkadasim gorusuyoruz baskan devre arasi 5 6 takviye yapacaginin sozunu vermis bekleyip gorelim
daha düne kadar ekonomik krizden dolayı devre arasında sadece 1 yada 2 oyuncu alacağı haberi çıkmamışmıydı ne değişti kriz bizi teyet mi geçti bir anda  Huh

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - kerasus - 06-12-2018

(06-12-2018, 11:05)sokakbaşımeyhane Wrote: Huseyin kalparin yardimcilarindan biri cok samimi arkadasim gorusuyoruz baskan devre arasi 5 6 takviye yapacaginin sozunu vermis bekleyip gorelim

Hic unutmam, sözeri ilk kez mehmet birincinin yerine geldiginde kendisine transfer sözü verilmişti devre arasi icin. Hatta burada tepki göstermiştik madem transfer yapilabiliyorsa ve eksik oldugunun farkindaysaniz birincinin sucu neydi? Ama sözeri takim cikisa gecince transfer donemi yine cok siradan gecti. Demem o ki simdi devre arasina kadar 2 mac kazansak ne transfer yapilir ne bisey hatta birkac oyuncu bile satar kadro cok fazla diye.

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - bulancak28 - 06-12-2018

Bozbağ'ın devre arasında takviye dediği reis ayarındaki adamlardır, boşuna heyecanlanmayın.

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - sokakbaşımeyhane - 06-12-2018

Soz vermek onemli degil yeter ki hocanin istediklerini getirsin yine kendine kalirsa bir cacik olmaz

RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET) - chotanax - 11-12-2018

Daha 2 ay öncesine kadar "klüpler ödeme yapamıyor ama biz yapıyoruz" dan "her klüp gibi biz de ödemede aksaklık yaşıyoruz"a...

Takke düştü, kel göründü...