Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor (/showthread.php?tid=833)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - heyulaanil28 - 24-08-2018

TFF 1.LİG

25 Ağustos Cumartesi 19.15
Giresun Atatürk Stadyumu
                                                     [Image: yEdXmk.png]    [Image: ZZN0LV.png] 

Yarın maç var kimse konu başlığı açmamış  Big Grin neyse biz açtık sakatlar var Muhammet ve Savaşı ararız ama içeride kazanırız gibi 3 te 3 yapalım keyfimize bakalım  Cool

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - sokakbaşımeyhane - 24-08-2018

Insallah macta olacagim..
Bilet satuslari nasil acaba

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - kral1234 - 24-08-2018

Ulan Bolu’ya bak adamlar seyircisiz vazır vazır vura vura gidiyorlar. Atanı tutanı çok iyi adamların.

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - mvsr - 25-08-2018

Üst üste kazanılan maçlar sonrası şehirin havaya girdiği ilk maçta hep kaybediyoruz.Bu maçda onlardan biri.Bu sefer kaybetmeyelim.Sahamızda 3 puan alalım.
Geçen yıl Elazığ yata yata uyuta uyuta puan alıp gitmişti.Yine aynı oyun sistemi ile sahaya çıkacaklarını düşünüyorum.

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - gorelelibey - 25-08-2018

BEN GIRESUNUN KADROSUNU BAYAGI IYI BULDUM BU MACI KAZANACAK KAPASITELERI VAR INSALLAH KAZANACAK HEPSI YENI OYUNCULAR OYNADIKCA DAHA IYI OLACAK

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - chotanax - 25-08-2018

Geçen sezon " lider işini bilir" gibi başlıklar yüzünden mavi ekran vermiştik. Bu sene yerel basının ders almadığı anlaşılıyor.

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - genoa28 - 25-08-2018

Elazığ içeride puan verilecek bir takım değil, kazanıp devam etmek gerekiyor

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - heyulaanil28 - 25-08-2018

(25-08-2018, 12:02)chotanax Wrote: Geçen sezon " lider işini bilir" gibi başlıklar yüzünden mavi ekran vermiştik. Bu sene yerel basının ders almadığı anlaşılıyor.

Giresunda yerel basın var mı ayrıca dediğin haberin içeriğine göre maçın dün oynanmasını gerekiyor  Big Grin lider işini bilir haberini dün 19:16 girmişler maçıda dün akşam oynatmışlar çünkü bu akşam , bugün kü rakibi demişler Big Grin

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - Giresun - 25-08-2018

Kapalıdan bilet ayarlayamadık bu sefer mecbur maratonda sessiz sakin maçımızı izleyecez rahat kazanırız diye ümit ediyorum rakibin eksiği çok çünkü erken bir gol bulursak rahat maç olur

RE: 3.Hafta GİRESUNSPOR'UMUZ - Elazığspor - sokakbaşımeyhane - 25-08-2018

Kapalida yer yok maraton mac saatine dolar..saglam taraftar olacak