Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Türkiye ve Dünyada Spor (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Thread: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu (/showthread.php?tid=750)

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - kerasus - 16-09-2018

(15-09-2018, 23:23)sokakbaşımeyhane Wrote: Tamam maliyetler yuksek destek yok eyvallahta yaklasik 10 sene ugras ver bu takimi 1 cirpida sil...12 tane genc yok mu oynatacagin??sadece hedef superligmiydi?nerede basketbol sevdasi illa superligmi olmaliydi??ucuz maliyetli genclerden kiralik topcularla bir takim yaparsin ama bu kadar basit miydi bu emekleri harcamak??o zaman giresunspor 10 kere kapatilmaliydi...yillarca dustuk durduk...

dışardan bakınca biraz düz mantık ile evet böyle görünüyor. ha tabi bende dışardayım ama o günler neredeyse hergün ilgili kişilerin ağızlarından çıkacak sözlere odaklanmıştım gerek basketbol sitelerinde gerek kendi sosyal medya hesaplarında twit vs. takım için neler olduğunu ne gibi hesaplar döndüğünü bilemesekte bizzat takip edince gördüğüm devam etmek için son ana kadar her türlü imkanlar zorlandı. zira defalarca ligden çekileceği yolundaki haberleri de yalanladılar öncesinde. belli ki ucu ucuna da olsa bi plan yapabiliyorlardı belki ama dolardaki ani fırlama son darbe oldu kıt kanaat geçinilecek bütçeye karşı. 

hem zaten yabancı sınırının rahatlamasıyla orta seviye yerliler artık 1. lige düştüler. düşünsene kerem gönlüm gibi adam dahi 1.lige düşmüştü. çünkü süper ligdekiler yabancılarla doldurabiliyor kadroyu dolayısıyla üst düzey olanlar hariç yerliler kendini 1. ligde buluyor. birde 2 şer tanede hayvan gibi yabancıda alıyorlar klüpler zaten. dolayısıyla 1.lig bile olsa ucuz maliyetli gençlerle idare edilemeyecek kadar zorlu bir ligdeyiz. 

bence asıl eleştiri taraftara olmalı. bu takım gördüğü desteğin çok fazlasını hakediyordu. oysa bölgeseldeki coşkuyu bile mumla arar olduk son zamanlarda. sanki bir kısım hevesini aldı daha takılmaz oldu gibi baskete.

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - sokakbaşımeyhane - 16-09-2018

(16-09-2018, 00:55)kerasus Wrote:
(15-09-2018, 23:23)sokakbaşımeyhane Wrote: Tamam maliyetler yuksek destek yok eyvallahta yaklasik 10 sene ugras ver bu takimi 1 cirpida sil...12 tane genc yok mu oynatacagin??sadece hedef superligmiydi?nerede basketbol sevdasi illa superligmi olmaliydi??ucuz maliyetli genclerden kiralik topcularla bir takim yaparsin ama bu kadar basit miydi bu emekleri harcamak??o zaman giresunspor 10 kere kapatilmaliydi...yillarca dustuk durduk...

dışardan bakınca biraz düz mantık ile evet böyle görünüyor. ha tabi bende dışardayım ama o günler neredeyse hergün ilgili kişilerin ağızlarından çıkacak sözlere odaklanmıştım gerek basketbol sitelerinde gerek kendi sosyal medya hesaplarında twit vs. takım için neler olduğunu ne gibi hesaplar döndüğünü bilemesekte bizzat takip edince gördüğüm devam etmek için son ana kadar her türlü imkanlar zorlandı. zira defalarca ligden çekileceği yolundaki haberleri de yalanladılar öncesinde. belli ki ucu ucuna da olsa bi plan yapabiliyorlardı belki ama dolardaki ani fırlama son darbe oldu kıt kanaat geçinilecek bütçeye karşı. 

hem zaten yabancı sınırının rahatlamasıyla orta seviye yerliler artık 1. lige düştüler. düşünsene kerem gönlüm gibi adam dahi 1.lige düşmüştü. çünkü süper ligdekiler yabancılarla doldurabiliyor kadroyu dolayısıyla üst düzey olanlar hariç yerliler kendini 1. ligde buluyor. birde 2 şer tanede hayvan gibi yabancıda alıyorlar klüpler zaten. dolayısıyla 1.lig bile olsa ucuz maliyetli gençlerle idare edilemeyecek kadar zorlu bir ligdeyiz. 

bence asıl eleştiri taraftara olmalı. bu takım gördüğü desteğin çok fazlasını hakediyordu. oysa bölgeseldeki coşkuyu bile mumla arar olduk son zamanlarda. sanki bir kısım hevesini aldı daha takılmaz oldu gibi baskete.
Benim kastim basarili olacak bir takim degil koy 12 tane 18 yasinda cocugu  gerekirse sonuncu olsun 3.ligde mucadele etsin ne bileyim basketbol oynansin bu kentte...

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - Semih Karahan - 18-09-2018

(16-09-2018, 20:24)sokakbaşımeyhane Wrote:
(16-09-2018, 00:55)kerasus Wrote:

Benim kastim basarili olacak bir takim degil koy 12 tane 18 yasinda cocugu  gerekirse sonuncu olsun 3.ligde mucadele etsin ne bileyim basketbol oynansin bu kentte...

ben de dedim aynısını. zaten düşeceğiz. en azından çocuklar zorlu maçlara çıksınlar. 60 sayı fark yesinler ama ligin tozunu yesinler. en kötü deplasmana mazot parası vereceksin.

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - yirmisekiz - 18-09-2018

1 milyon civarinda lige katilim bedeli de var diye biliyorum

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - sokakbaşımeyhane - 18-09-2018

(18-09-2018, 18:06)yirmisekiz Wrote: 1 milyon civarinda lige katilim bedeli de var diye biliyorum

Kaldi ki iddia gelirleri var ...

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - yirmisekiz - 18-09-2018

(18-09-2018, 20:58)sokakbaşımeyhane Wrote:
(18-09-2018, 18:06)yirmisekiz Wrote: 1 milyon civarinda lige katilim bedeli de var diye biliyorum

Kaldi ki iddia gelirleri var ...

Katilim bedelini kulup federasyona oduyor. Gelir degil gider yani

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - kral1234 - 02-10-2018

Trabzon basket de ligden çekilmiş.

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - kerasus - 02-10-2018

vay anasını ya trabzon bile çekildiyse biz çok bile dayanmısşız valla.

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - genoa28 - 02-10-2018

lig Marmara Basketbol Ligi oldu resmen

RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - kerasus - 20-12-2018

Vtb ligi all star oylamasinda dunya yildizlari oylamasinda anthony gill ilk sirada şuan. Vtb liginde başta cska da bircok yildiz var ama hepsinin arasindan bizim gill en sevileni demekki.