Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
BSL 2016-2017 Sezonu - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Türkiye ve Dünyada Spor (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Thread: BSL 2016-2017 Sezonu (/showthread.php?tid=679)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - Semih Karahan - 16-02-2017

(16-02-2017, 09:06)kerasus Wrote: Semih bize gitmezdi zaten. bizincisi zaten piyasa yapmış. ulaşacağı en pahalı fiyatlara ulaşmış birisi. biz ise parasızlıktan armstead gibi bir oyun kurucuya katlanıyoruz. hadi bastırıp parayı aldık diyelim, bizde oynamazdı zaten. çünkü çok tembel oyuncu. yetenek var ama çalışmayı sevmiyor. bu tembelliği yüzünden obradoviç gibi bir koçla çalışma fırsatından bile mahrum kaldı. bide fb daçka gibi takımlardan sonra bizde bide burnu havalarda olur hiç oynamazdı.

bide arkadaş b ksk ne "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" takımdır? ts maçında bunun yarısı kadar oynamamışlardır eminim. bize gelince götleri kalkıyor.

armstead ts maçını kopardı gitti yahu bende kötü konusuyodum ama içeri cidden iyi penetre ediyor. hakkını vermek lazım. okben tarzı bir şutör bulursak bizde rahatlarız . ledonun atışları çokta iyi değil.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - kerasus - 17-02-2017

(16-02-2017, 13:33)Semih Karahan Wrote:
(16-02-2017, 09:06)kerasus Wrote: Semih bize gitmezdi zaten. bizincisi zaten piyasa yapmış. ulaşacağı en pahalı fiyatlara ulaşmış birisi. biz ise parasızlıktan armstead gibi bir oyun kurucuya katlanıyoruz. hadi bastırıp parayı aldık diyelim, bizde oynamazdı zaten. çünkü çok tembel oyuncu. yetenek var ama çalışmayı sevmiyor. bu tembelliği yüzünden obradoviç gibi bir koçla çalışma fırsatından bile mahrum kaldı. bide fb daçka gibi takımlardan sonra bizde bide burnu havalarda olur hiç oynamazdı.

bide arkadaş b ksk ne "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" takımdır? ts maçında bunun yarısı kadar oynamamışlardır eminim. bize gelince götleri kalkıyor.

armstead ts maçını kopardı gitti yahu bende kötü konusuyodum ama içeri cidden iyi penetre ediyor. hakkını vermek lazım. okben tarzı bir şutör bulursak bizde rahatlarız . ledonun atışları çokta iyi değil.
normal oyuncu olsa neyse ama oyun kurucu olunca tabiki beklentlerde bi penetreden fazlası oluyor haliyle. üstelik o penetreleride isabet oranı çok yüksek sayılmaz zaten. ki bana kalırsa içeri penetrede yerinde ve zamanında yapılmalı. mesela onu enes iyi yaptı ksk maçında. tüm savunma şut ve adam savunmasına konsantre olmuşken içeri penetre edip bomboş basket attı. armstead ın yaptığı ise çoğu zaman karambol basketboluna dönüyor. oysa oyun kurucunun görevi zaten tam aksine hücumu yönlendirmek ve doğru oyunu oynatmaktır. kısacası oyun kurucu mevkiinden hiç verim alamıyoruz bu sene.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - maicon_28 - 25-02-2017

takım berbat

şöyle diyeyim o kadar yetersiz ki kadro ahmet kandemir'in döneminden daha kötü oynuyoruz. O zaman takım fena değildi koç kötüydü şimdi tam tersi takviye şart.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - cotanak88 - 25-02-2017

Bir şekilde bu sene de ligte kaldık play off hayal bence bu kadroyla.. yılın en büyük kazığını okben-metin takasından yedik daha belimizi doğrultamıyoruz, aslında okbenden istediğimiz verimi aldık kârlı olan biziz ama yerine metin türen gibi sığırı alarak zarara girdik. Özellikle Armstead ve Metin beni basketboldan soğutuyorlar.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - kral1234 - 25-02-2017

takım unumuzu eledik eleğimizi astık havasında gidiyor iç sahada bu kadar farklı yenildiğimizi hatırlamıyorum. geçen sene içerde beşiktaşı yendik, galatasarayı son topta kaçırdık, fener maçını hiç söylemiyorum bile. bu sene boşvermişiz erkenden.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - 123456 - 25-02-2017

Okben pişman olacak arkadaş. Dackada havlu toplamaya devam ediyor. Ayrıca icip icip eski sevgiliye döndük okbene salliyoruz diyen arkadaşa selam olsun. Aynen öyle olduk.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - yirmisekiz - 25-02-2017

Lig bitti bizim icin.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - kerasus - 26-02-2017

sene başında hedef zaten ligdce kalmaktı ama bir anda ummadık yerlerde bulduk kendimizi. buralara kadar gelmişken ilk 8 korunabilirdi istense, ama demek okbenin gidişinden sonra oyuncularda rehavete kapılmış gibi. neyse fiba avrupa ligi bize yeter.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - kerasus - 03-03-2017

şu fiba avrupa ligini bi gözden geçirmesi lazım bizim tbf nin. gereksiz oğlu gereksiz takımlardan oluşuyor. avrupanın en zor liginden gelen takımın o kupayı silip süpürmesi gerekiyor. ama geçen sene telekom, bu sene antep ve çekmece istese şampiyon dahi olabilecekken, sıkılıp sattılar maçlarını. hele gaziantep, en formda olduğu dönemde dandik bi takıma elendi. oynamayacaksanız "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" olun gidin "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" bari oynayacak olan takımlar katılsın. mesela ispanyollar hiç katılmıyor bu kupaya. eurocup gibi avrupanın en iyi 2. kupasına katılmayıp çerez kupasına katılmak tam anlamıyla skandal.

gelgelelim okben yavşağına. bu ibinneye kinim geçmeyecek ulan. içip içip eski sevgiliye sallayan sarhoş benzetmesi yapan arkadaş kimse gözlerinden öpüyorum. o nasıl bir tespittir arkadaş, tam manasıyla bizi anlatan bi benzetme. neyse işte arada bakıyorum istatistiklerine. süre alıp almamak br tarafa da, bizdeyken adeta ligi sallayan istatistiklere sahipti. şimdi ise şut atmaya top kullanmaya korkan bi yapıda. niye? çünkü hata yapma lüksü yok. o oynadıkça kenardan onun hata yapmasını bekleyen yıldızlar var. yanılmıyorsam henüz üçlük isabeti yok. çünkü attığını da eli titreyerek atıyor. bizdeki gibi sonsuz krediye sahip değil. hatta sonsuzluğu geçtim hiç kredisi yok. ve yıldızlar topluluğu bir takımda nekadar iyi olursa olsun o krediyi asla kazanamaz. dolayısıyla bu şartlarda asla gelişme ihtimali yok. oğuz savaş malının mevkii olarak farklı bi versiyonu olarak basketbol hayatına geri döner.

RE: BSL 2016-2017 Sezonu - maicon_28 - 03-03-2017

bu hafta ted'e yenilirsek küme düşmek için tehlike çanları çalar..