Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz 1-2 MS - Yazdırılabilir Sürüm

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz 1-2 MS (/showthread.php?tid=484)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz 1-2 MS - turkuaz_0628 - 16-04-2014

20 nisan Pazar günü saat 14:30 Çanakkale biga stadında totalde 2000 kişilik bize ayrılan yer 65 koltukcuk Big Grin ....
Maça gelecek olursak pendik maçı gibi savruk savruk oynarsak dardanele can havliyle yem oluruz şampiyon ve de lider gibi eze eze baskılı oynamalıyız ,Allahın yardımıyla alacağız bu maçı ...


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - mvsr - 16-04-2014

Ricayla bize ayrılan kapasite 100 olarak belirlenmiş


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - heyulaanil28 - 16-04-2014

maçın bigada oynanması iyi ben 18 martta oynancak biliyordum 15.000 kişi gelirdi o maça şimdi saha avantajı flan olmaz biga stadı bizim bulancağın stadında bile beter bir tribünü hariç duvarlar bile yok tel örgüler vardı isteyen sahaya bile girer maç esnasında Big Grin zaten amatör maçların oynandığı stattı maçtan endişemde kalmadı akıllı oynarsak saçma sapan fırsatları heba etmezsek kazanırız.


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - kerasus - 16-04-2014

1.ligdeyken gitmiştim ç.kale deplasmanına. orda oynansa bizim için daha iyiydi bence. adamlarda tribün kültürü denen şey yok. stadın çoğu boş zaten olanlarda çekirdekçi tayfa dediğimiz kesimden. diğer köşede 50 kişilik 17 gençlik diye bir grup bağırıyor ama onlarda takımı lehine tek bir tezahurat dahi yoktur. maça gelmekteki yegane amaç rakibe küfretmek olan 13-15 yaş grubu çocuklardan oluşan bir grup. rakip takım şimdi daha kötü durumda olduğuna göre taraftarında ozamankinden daha iyi olduğunu sanmıyorum. zaten kendi sahalarında seyirci avantajı diye bişey hissetseler sahayı sezon ortasında bakıma almazlardı. üstelik deplasman tarafıda baya büyüktü. hele bu havayla gayet güzel bir sayıyla orda olurdu taraftarımız. kısacası çanakkalede oynanması bizim avantajımız olurdu.

maça gelirsek, 2 haftada 6 puanla işi bitiririz. ertelemeye gerek yok, vurup gelelim.


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - einstein78 - 17-04-2014

Önümüzdeki 2 hafta 6 puan alırsak Hatay'ın bu 2 hafta içinde kesin puan kayıp edeceğini ve bizim ligin bitimine 2 hafta kala şampiyon olacağımızı, istanbul feshanedeki Giresun günlerinin son günü olan pazar günü şampiyonluğumuzu kutlarız gibi geliyor. İnşallah herşey istediğimiz gibi gider. Hadi hayırlısı...


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - mvsr - 17-04-2014

Dostlar yapılan bir uyarı var.Ceza sınırında bulunuyoruz.Eğer maç da kötü tezahürattan ceza alırsak içerideki maçı seyircisiz oynayacağız.Aman dikkat edelim.Şu güzel günlerde ceza alıp da keyfimiz kaçmasın.Daha kutlama yapacağız hep birlikte.

Dardanel can telaşında.Galip gelebilmek için sahaya çıkacaklar.Kazaya uğramadan, ciddiyetle oynayıp 3 puanımızı alalım.


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - yirmisekiz - 17-04-2014

(17-04-2014, 13:04)mvsr demiş ki: Dostlar yapılan bir uyarı var.Ceza sınırında bulunuyoruz.Eğer maç da kötü tezahürattan ceza alırsak içerideki maçı seyircisiz oynayacağız.Aman dikkat edelim.Şu güzel günlerde ceza alıp da keyfimiz kaçmasın.Daha kutlama yapacağız hep birlikte.

Dardanel can telaşında.Galip gelebilmek için sahaya çıkacaklar.Kazaya uğramadan, ciddiyetle oynayıp 3 puanımızı alalım.


Ne yapmışısz da ceza sınırına gelmişiz?


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - heyulaanil28 - 17-04-2014

çanakkale maçın seyirci açısından baskı olarak söylemiyorum normel statta 15 bin kişiye oynamak var birde amatör gibi stadda oynamak var biga stadı amatör bir stad şimdiki halini bilmem ufak tel örgülerin olduğu herkesin sahayı rahat girdiği 500-600 kişilik portetüf tribünün olduğu staddı askerde çarşı izinlerinde bazen maç izlerdik yan hakemlere millet yeri gelir enseye vururdu öyle bir stat :d stat değil amatör bir sahaydı şimdiki halini bilmem.

küfür olayına hiç girmeyelim bu "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" tff acımıyor içerdeki 2 maçıda seyircili oynamalıyız nede olsa kupa kaldırcağız şampiyonluk kutlaması seyircisiz olmamalı nasıl olsa öndeyiz herkes işini yapacaktır sıkıntı olmaz.


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - nazmiemrah - 17-04-2014

aynen katılıyorum biz çıkalım futbolumuzu oynayalım şurada ne kaldıki 360 daika sabredelim centilmence takımımızı destekleyelim


RE: 31. Hafta | Ç.Dardanelspor - Şampiyon Giresunsporumuz - quaresma_28 - 17-04-2014

yaş ortalaması 22 olan bir takım dardanel koşarlar mücadele ederler ama biz tecrübemizle koparırız maçı bu saatten sonra Allahın izniyle tek yol Galibiyet ..